Most – Zlín 27:32 (kon.) | Olomouc – Michalovce 37:29 (kon.) | Jindř. Hradec – Senec 25:26 (kon.)
Šaľa – Slavia 29:25 (kon.)
DHK Baník Most
27:32 (14:16)
Handball PSG Zlín
cz Sobota 12.11.2011, 17:30 • Sportovní hala Most • Hádzanárska interliga ženy

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

1
    Utkání právě začalo. (0:0) (0:0)

1
    Hned z prvního útoku skóruje Budayová. (0:1) (0:1)

1
    Beňušková ihned vyrovnává. (1:1) (1:1)

2
    Beňuškový krásně zachytila nepřesnou přihrávku a únikem přes celé hřiště posílá domácí do vedení. (2:1) (2:1)

2
    Marčíková ihned kontruje. (2:2) (2:2)

3
    Martinková střelou ze středu. (3:2) (3:2)

4
    Poznarová z levé strany. (3:3) (3:3)

4
    Crhová prudkou střelou opět dostává domácí do vedení. (4:3) (4:3)

5
    Brzósová se i přes pád prosazuje. (4:4) (4:4)

6
    Bude se házet sedmička.(4:4) (4:4)

6
    Poznarová střelou o zem neomylná (4:5) (4:4)

7
    Kylarová proměňuje sedmimetrový hod. (5:5) (5:5)

7
    Za hostující celek se opět prosazuje Poznarová. (5:6) (5:6)

7
    Domácí hráčka Martinková byla sražena na zem a hra je přerušena. (5:6) (5:6)

8
    Brzósová nepřesně přihrává a Zlín tak zbytečně přichází o míč. (5:6) (5:6)

8
    Schererová trestá chybu hostujícího celku. (6:6) (6:6)

9
    Růčková pouze do připravené Müllnerové ! (6:6) (6:6)

7
    Schererová se opět prosazuje, tentokráte střelou z levé strany. (7:6) (7:6)

10
    Další skvělý zákrok Müllnerové ! (7:6) (7:6)

11
    Budayová srovnává. (7:7) (7:7)

11
    beňušková ihned skóruje na druhé straně. (8:7) (8:7)

11
    Vidíme zatím velmi dobrou a především vyrovnanou házenou, Dederlová srovnává. (8:8) (8:8)

12
    Brzósová chytrým obhozem posílá Zlín do vedení. (8:9) (8:9)

13
    Budayová se prosazuje z brejku. (8:10) (8:9)

13
    Pan Kuťka si vyžádal oddechový čas pro domácí Anděly. (8:10) (8:10)

14
    Beňušková pouze do Dederlové, útok Mostu pokračuje. (8:10) (8:10)

14
    Crhová snižuje na rozdíl jediné branky. (9:10) (9:10)

15
    Růčková se trestuhodně dostala přes domácí obranu až k zakončení a byla neomylná. (9:11) (9:11)

15
    Skvělý zákrok Dedelové udržuje vedení Zlína ! (9:11) (9:11)

17
    Martinková střílí mimo a odevzdává tak míč hostujícím hráčkám. (9:11) (9:11)

18
    Domácí tým né a né se dostat k zakončení přes kvalitní zlínský blok. (9:11) (9:11)

18
    Růčková uniká a prosazuje střelou o zem. (9:12) (9:12)

19
    Domácí hráčky mají sice míč ve svém držení po delší dobu, ale nedaří se jim probít až k brance. (9:12) (9:12)

19
    Beňušková z pravé strany. (10:12) (10:12)

21
    Crhová pouze do tyče, další míč pro Zlínské hráčky. (10:12) (10:12)

22
    Marčíková střelila dnes svou první branku, kterou vystřelila ve výskoku. (10:12) (10:12)

23
    Vyhlídalová z levé strany. (10:13) (10:13)

23
    Schererová opět pouze do Dederlové, která dnes chytá velmi dobře. (10:13) (10:13)

24
    Kylarová proměňuje sedmičku střelou o pravou tyč. (11:13) (11:13)

25
    skvělý zákrok Kantůrkové. (11:13) (11:13)

26
    Ryšánková vrací domácí opět do hry. (12:13) (12:13)

27
    Martinková srovnává skóre zápasu ! (13:13) (13:13)

28
    Dvořáková dostává 2 minuty za zasažení protihráčky do obličeje. (13:13) (13:13)

28
    Poznarová se krásně vytočila z pravé strany. (13:14) (13:14)

29
    Schererová opět ukázalo jak platná umí být a opět nám vyrovnává. (14:14) (14:14)

29
    Talašová skóruje v početní výhodě. (14:15) (14:15)

30
    Domácí celek hraje v plném počtu. (14:15) (14:15)

30
    Marčíková osm vteřin před koncem prvního poločasu navyšuje skóre na 2 góly. (14:16) (14:16)

30
    První poločas skončil. (14:16) (0:0)

(14:16)

V prvním poločase jsme zde v mostecké sportovní hale mohli vidět velice zajímavou a vyrovnanou házenou, obě dvě gólmanky dnes ukazují své kvality.

Druhý poločas začne přibližně v 18:15.

31
    Začal druhý poločas. (14:16) (0:0)

31
    Ryšánková na úvod druhého poločasu prověřil dnes velmi jistou Dederlovou. (14:16) (14:16)

32
    Ryšánková na druhý pokus už vyzrála na Dederlovou. (15:16) (15:16)

33
    Štěrbová navyšuje opět na dvě branky. (15:17) (15:17)

34
    Beňušková z levé strany prudkým projektilem snižuje. (16:17) (16:17)

36
    Domácí hráčky už přes minutu dobývají zlínskou obranu. (16:17) (16:17)

36
    Zlín předvádí to co v prvním poločase, důkladná obrana a brany z rychlých protiútoků, tetokráte byla úspěšná Poznarová. (16:18) (16:18)

37
    Poznarová i na podruhé úspěšná. (16:19) (16:19)

37
    Brózková skóruje, ale míč vypadává z branky, síť je opravována. (16:20) (16:20)

38
    Ryšánková snižuje. (17:20) (17:20)

38
    Štěrbová vyloučena rozhodčími na 2 minuty. (17:20) (17:20)

38
    Budayová navyšuje náskok Zlína již na 4 branky ! (17:21) (17:21)

39
    Kylarová neproměňuje 7 metrový hod a k míči se tak dostává opět Zlín. (17:21) (17:21)

40
    Crhová pouze do Dederlové, která chytá v druhém poločasu ještě lépe, než v tom prvním. (17:21) (17:21)

41
    Štěrbová navyšuje již na 5 branek ! (17:22) (17:22)

41
    Domácí trenér si vyžádal oddechový čas, má důvod se na své svěřenkyně hněvat, protože v posledních 3 minutách polevily. (17:22) (17:22)

42
    Růčková znovu navyšuje, nutno podotknout, že tomuto gólu předcházel krásný zákrok Dederlové na druhé straně. (17:23) (17:23)

43
    Šviráková potvrzuje dominantnost hráček Zlína ve druhém poločase. (17:24) (17:24)

43
    Růčková střílí 5 branku Zlína v řadě ! (17:25) (17:25)

45
    Budayová obdržela 2 minuty. (17:25) (17:25)

46
    Tři střelecké pokusy dostaly před Kantůrkovou hostující hráčky, teď je třeba vyzdvihnout domácí gólmanku. (17:25) (17:25)

46
    Domácí předvádějí naprosto otřesný výkon v druhé půli a Zlín toho využívá. (17:26) (17:26)

46
    Přeci jen se domácí hráčky prosazují - Crhová. (18:26) (18:26)

47
    Krůčková ihned kontruje. (18:27) (18:27)

48
    Ryšánková probouzí domácí tým gólem z pravé strany. (19:27) (19:27)

49
    Střelu Crhové vytěsnila hostující gólmanka do autu, míč pro Zlín. (19:27) (19:27)

49
    Talašová navyšuje na devíti bodový náskok. (19:28) (19:28)

50
    Martina Vysloužilová se ještě pokouší vykřesat naději domácím Černým Andělům. (20:28) (20:28)

51
    Beňušková střelou nad branku stvrzuje bezmoc domácích hráček. (20:28) (20:28)

52
    Tomášková snížila . (21:28) (21:28)

53
    Na první střelu Martinkové ještě Dederlová stačila, ale na dorážku Ryšánkové už nikoliv. (22:28) (22:28)

53
    Time-out Zlín. (22:28) (22:28)

54
    Poznarová tetokráte nevyzrála na Machovou. (22:28) (22:28)

54
    Brzósková z prava. (22:29) (22:29)

54
    Schererová ihned na druhé straně neváhá a hned skóruje, to je to jediné co teď zbývá domácím hráčkám. (23:29) (23:29)

55
    Crhová přidává další branku Mostu. (24:29) (24:29)

56
    Teď se nám tu s góly doslova roztrhl pytel - Šviráková střelou od prostředka. (24:30) (24:30)

57
    Crhová proměňuje sedmičku a dramatizuje tak zápas. (25:30) (25:30)

57
    Budayová ihned schladila domácí naděje. (25:31) (25:31)

58
    Beňušková mimo. (25:31) (25:31)

59
    Růčková krásně proklouzla domácí obranou, ale trefila pouze tyč ! (25:31) (25:31)

59
    Schererová z levé strany. (26:31) (26:31)

59
    Budayová znovu navýšila náskok. (26:32) (26:32)

60
    Domácí publikum ukazuje poměrně nevídané gesto, přesto hezké - povzbuzuje domácí tým i za jasného stavu. (26:32) (26:32)