Dukla – Kopřivnice 33:20 (kon.) | Hranice – Zubří 26:30 (kon.) | Lovosice – Královo Pole 34:16 (kon.)
Karviná – Jičín 35:29 (kon.) | Plzeň – Frýdek-M. 29:32 (kon.)
HC Dukla Praha
33:20 (12:10)
KH ISMM Kopřivnice
cz Sobota 12.11.2011, 16:30Chance Extraliga mužů (CZ)

Sestavy a branky:

HC Dukla Praha: Petržala, Suchý - Mráz 6/1, Sviták 6, Kotrč 4/2, Syřínek 4, Šůstek 4, Horák 3, Lehocký 2, Piskač 2, Tesař 2, Krupa 1, Aliapulios, Kern

KH Kopřivnice: Čapka, Petr - Krejčiřík 5, Aspiridis 4/2, Rachač 3, Střelec 3, Gřes Jiří 2, Frančík 1, Krčmář 1, Veřmiřovský 1/1, Gřes Jan, Lipový, Martinásek, Stanislav (11:33:44)

Domácí v druhém poločasu díky řadě rychlých útoků nakonec ukázali, kdo je pánem hřiště, a bez větších problémů dokázali vyhrát třinácti gólovým rozdílem. (33:20)

60
    Konec zápasu. (33:20) (0:0)

60
    Útočný faul Kopřivnice trestá Jan Syřínek. (33:20) (33:20)

59
    Kopřivnice ztrácí míč a individuálně zakončil Jan Syřínek. (32:20) (32:20)

58
    Jan Gřes střílí vedle branky. Následně dává svůj první gól zápasu Štěpán Krupa. (31:20) (31:20)

58
    Šůstek se mýlí, na druhé straně je vychytán Krejčiřík. Syřínek zvyšuje náskok. (30:20) (30:20)

57
    Po faulu na Krejčiříka se staví na sedmimetrový hod Veřmiřovský, ten tentokrát proměňuje. (29:20) (29:20)

56
    Další rychlý brejk v podání Jakuba Svitáka. (29:19) (29:19)

55
    Vyloučený je i Jan Gřes, semimetrový hod Dukly Milan Kotrč úspěšně zakončuje. (28:19) (28:19)

55
    Na dvě minuty je vyloučen Miroslav Rachač za faul na Mráze. (27:19) (27:19)

55
    Z pivota úspěšný Jiří Gřes. (27:19) (27:19)

54
    Syřínek získává balón, ale Kotrč z rychlého útoku trefuje tyč, vzápětí získává míč Sviták, který i proměňuje gól. (27:18) (27:18)

53
    Trenér Kopřivnice si bere oddechový čas. (26:18) (26:18)

53
    Suchý kryje střelecký pokus hostí, na druhé straně okamžitě dává Sviták. (26:18) (26:18)

52
    Šůstek přehazuje hostujícího Čapku. A právě ten je následně vystřídán za Petra. (25:18) (25:18)

51
    Na dvě minuty si jde odpočinout Jiří Gřes a v útoku je Dukla (24:18) (24:18)

51
    Z devíti metrů dává svůj další gól Mráz. (24:18) (24:18)

51
    Další sedmimetrový hod pro Kopřivnici, dochází ke střídání i na straně Dukly, v bráně je nachystán Tomáš Suchý. Ten vytěsnil pokus Aspiridise a zůstává v brance. (23:18) (23:18)