Žilina – Zvolen 3:0 (kon.) | Nitra – Košice 1:3 (kon.) | Martin – Skalica 5:4 (po s.n.)
B. Bystrica – Trenčín 3:0 (kon.)
po s.n.
HK VITAR Martin
5:4 (2:1, 1:1, 1:2 - 0:0)
HK Skalica
Nedeľa 06.11.2011, 17:00 • HŠ Martin • Tipos Extraliga (SR)

58:50
    Dve minúty pre martinského hráča. Vartovník si odpyká dve minúty za podrazenie.

52:26
    Po potýčke pred brankárom Šimkom si dvojminútove tresty odpykajú: za domácich Marek Zukal, za hostí Marek Klejna.

46:38
    Strelec gólu Marek Zukal si odpyká dvojminútový trest za držanie.

43:50
    Hra s vysokou hokejkou - Lušňák si odsedí dvoj minútový trest.

36:08
    Vylúčenie skalického hráča, Tomáš Bučka bude vylúčený za hákovanie.

32:39
    Vylúčenie na strane Martina, na dve minúty si pôjde sadnúť Tomáš Brcko za hákovanie.

19:03
    Opäť vylúčený hráč Skalice, Lušňák dostáva dve minúty za hákovanie.

15:34
    Za hru s vysokou hokejkou sa bude vylučovať, 2+2 minúty si odpyká skalický hráč Kloz. Nebyť tohto zákroku, mohol mať Martin sľubnú šancu na strelenie gólu.

11:23
    Presilovka o dvoch hráčov, Markovič dostáva dve minúty za sekanie.

09:56
    Vylúčený aj Martinský hráč, Matejka si odpyká dvojminútový trest za hákovanie.

07:09
    Na dve minúty si sadne prvý hráč zápasu, potrestaný je hráč Skalice Kloz.

Peter Marienka

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Skalica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 14. Macejka (Markovič, Výborný), 17. Zukal (Galamboš, Themár), 30. Škoda (Murček), 44. Kriška (Markovič, Zukal), 65. Markovič - 1. Hruška (Školiak, Obdržálek), 33. Obdržálek (Šmach, Hruška), 54. Hruška (Školiak, Šmach), 60. Hruška (Kutálek, Šmach)

HK VITAR Martin: Šimko - Výborný, Zukal, Brcko, Kozák, Matejka, Obuch, Tupý, Markovič, Galamboš, Themár, Škoda, Murček, Šišovský, Kriška, Vartovník, Škumát, Macejka, Ižvolt, Sobota
    HK Skalica: Lakosil - Šmach, Kloz, Vyrúbalík, Jankovič, Bučka, Jurík, Obržálek, Školiak, Hruška, Holovič, Lušňák, Višňovský, Kutálek, Klejna, Šátek, Konečný, Štepán

Rozhodca: Mullner