Poprad – Zvolen 8:1 (kon.) | Nitra – HC Slovan 6:7 (kon.) | Trenčín – Žilina 3:2 (pr.)
Košice – Skalica 4:7 (kon.) | Martin – B. Bystrica 5:2 (kon.)
HK Poprad
8:1 (3:0, 2:1, 3:0)
HKM Zvolen
Nedeľa 30.10.2011, 17:00 • Zimný štadión Mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR)

57:28
    Vylúčenie Zvolen, Miroslav Vantroba, dve minúty za pád pod nohy.

55:05
    Paločko predviedol prečo si zaslúži byť v tíme vicemajstra. Pri ťahu na bránu bol faulovaný, Marek Čurilla dve minúty za hákovanie.

49:45
    Vzájomné vylúčenie. Poprad - Alex Hellström a Zvolen - Vadim Šachrajčuk, obaja päť plus do konca zápasu za údery a desať minút za zhodenie rukavíc.

41:01
    Vylúčenie Poprad, Jimmie Kraft, dve minúty za podrazenie.

39:16
    Vylúčenie Zvolen, Lukáš Jurík, dve minúty za hákovanie. Popradčania sa bavia mexickými vlnami.

36:34
    Vylúčenie Zvolen, Ján Ťavoda, dve minúty za nedovolenú hru so zdvihnutou hokejkou.

33:20
    Vylúčenie Zvolen, Miroslav Vantroba, dve minúty za nedovolené bránenie v hre.

21:40
    Vaic tvrdo atakoval Vantrobu na zadnom mantineli za Škrečkom. Hosťujúci obranca ostáva chvíľu ležať otrasený, situácia sa nezaobišla bez vylúčenia - domáci útočník dostáva trest za vrazenie.

13:47
    Vylúčenie Zvolen, Marek Ďaloga, dve minúty za držanie.

9:26
    Vylúčenie Zvolen, Vadim Šachrajčuk, dve minúty za hákovanie.

4:52
    Po peknej kombinácii Zvolena, keď sa hostia rýchlo dostali do pásma, sa za bránou o Kmiťovu pristrčenú hokejku potkol jeden z nich. Dve minúty pre Jaroslava Kmiťa za podrazenie.

Dominika Haršáni Handzušová

Góly a asistencie: 1. Kuľha, 3. Kuľha (Svitana, Suchý), 11. Kuľha (Suchý, Škovira), 32. Hult, 39. Kmiť (Kroták, Vaic), 43. Kuľha (Škovira), 44. Hult, 59. Kmiť (Novotný, Suchý) - 28. Šachrajčuk (Slovák, Brabenec)

HK Poprad: Marcel Melicherčík (Fedor) - A. Novotný, Suchý, Fabian, D. Brejčák, M. Šterbák, Hellström, D. Kramár, Malina - P. Svitana, Škovira, Kuľha - A. Kroták, Kmiť, Vaic - Kraft, Hult, S. Takáč - Matúš Paločko, Homa.
    HKM Zvolen: Škrečko (41. Lipnický) - Mucha, Juraško, Vantroba, Marek Ďaloga, Hraško, Zošiak, Ťavoda, M. Šiška - Leskovjanský, L. Jurík, Baláž - Marek Slovák, Šachrajčuk, Brabenec - Čurilla, M. Jurík, Škvaridlo - Otčenáš, Puliš, P. Zuzin.

Rozhodca: Lokšík - M. Korba, M. Novák