Martin – Trenčín 2:3 (kon.) | HC Slovan – Žilina 2:4 (kon.) | B. Bystrica – Nitra 4:2 (kon.)
Skalica – Poprad 5:2 (kon.) | Košice – Zvolen 0:3 (kon.)
HK Skalica
5:2 (2:1, 2:1, 1:0)
HK Poprad
Piatok 14.10.2011, 18:00Slovnaft extraliga - E.M.

Škoricová chuť TRDELNÍKA chutiť hosťom nebude. Peký večer. (20:14:12)

60:00

59:59
    Dobojované, stretnutie to bolo kvalitné, diváci si prišli na svoje a nakoniec si pripíšu body za víťazstvo do tabuľky.

58:43
    Puk majú Skaličania, ktorí dali svetu TRDELNÍK vedú minútu pred koncom o tri góly a budú si pripisovať body za víťazstvo.

58:00
    Posledné dve minúty duelu, domáci už iba kontrolujú puk, ktorý je teraz na Popradskej striedačke.

57:30
    Školiak v šanci, neprekonal Melicherčíka

56:20
    Skaličania už kontrolujú puk, na svojich hokejkách, hostia sa však nevzdávajú Suchý priťukol Krotákovi ten takmer prekonal Lakosila po tretí krát, nestalo sa.

54:43
    Presilová hra je minulosťou Skaličania nevyužili svoju druhú presilovú hru, domáci sú nanominovaní v útočnom pásme.

53:55
    Pokus Zigmunda Pálffyho nabralo kurz smer brána, puk skončil na chráničoch hosťujúceho brankára.

53:14
    Hra bola na niekoľko sekund prerušená, po strele Pálffyho Melichárek dlhšie podržal puk vo svojej lapačke ako mal.

52:30
    Skaličania opäť v presilovke, na trestnej lavici Brejčák.

50:20
    Šanca hráčov v bielycho dresoch to sú popradčania, Kmiť nedokázal opäť prekonať Lakosila v domácej bráne. Desať minút pred koncom stretnutia sa hrá kvalitný hokej v ktorom domáci vedú zatiaľ o tri góly. Popradčania sa snažia o zdramatizovanie v samom závere.

48:50
    Obdržálek, Pálffy a spol. prvú presilovú hru v tomto stretnutí nepremenia Popradčania sa ubránili početnej prevahe domáceho mužstva.

46:10
    Šanca popradčanou, na Lakosilovú bránu sa vybral na výlet jeden z hokejistov Popradu samostatný nájazd z pravej strany nezúžitkoval na zníženie náskoku.

45:54
    Kmiť smeruje na trestnú lavicu.

46:54
    Kuľha v gólovej šanci nedokázal prekonať Lakosila, stav sa nemení aj keď útok hostí stále trvá.

45:00
    Kuľha a spol. v rohu klziska vo svojej obranej tretine sa nemôže dostať von, domáci ukážkovo bránia a kontrolujú puk na svojich hokejkách.

43:40
    René Školiak zvyšuje po nádhernej akcii domácej Skalice, ktorá zvyšuje stav stretnutia na rozdiel troch gólov.

42:56
    Vhadzovalo sa v strednom pásme potom, čo puk skončil na domácej striedačke,

42:20
    Lakosil má puk vo svojej lapačke, prerušil hru vhadzuje sa po jeho pravej ruke.

Jozef Fajták

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Skalica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 7. Kutálek (Klejna, Šátek), 16. Pálffy (Šmach), 21. Palffy, 25. Jurík, 44. Školiak - 19. Kmiť, 30. Rapáč

HK Skalica: Lakosil, Vyrubalik, Šmach, Pálffy, Školiak, Hruška, Gula, Jankovič, Lušňák, Obdržálek, Višňovský, Jaborík, Magušin, Kutálek, Klejna, Šátek, Bučka, Holovič, Mikúš T., Jurík
    HK Poprad: Melicherčík, Novotný, Suchý, Vandas, Hult, Kuľha, Fabian, Brejčák, Kroták, Kmiť, Vaic, Šterbák, Hellstrom, Škovíra, Kraft, Rapáč, Kramár, Velebný, Paločko, Gellestredt, Takáč

Rozhodca: Sjogvist, Konc, Šefčík, Bundil