Zvolen – Poprad 4:0 (kon.) | Žilina – Trenčín 6:4 (kon.) | HC Slovan – Nitra 7:1 (kon.)
Košice – Skalica 6:1 (kon.) | B. Bystrica – Martin 4:0 (kon.)
HC MONACObet Banská Bystrica
4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
MHA Martin
Utorok 04.10.2011, 18:00 • Zimný štadión Banská Bystrica • Tipos Extraliga (SR)

Skončil sa zápas medzi Banskou Bystricou a Martinom, v ktorom sme mohli vydieť prevahu domácich, ktorý prevahu zúžitkovali štyrmi gólmy a to v 14. Kolba, 25. Kapuš, 28. Sýkora, 41. Kútny. Prajem príjemný zvyšok večera a Dovidenia. (20:06:20)

60:00

58:28
    Vylúčenie Banskej Bystrice, Hričina dve minúty za krošček.

57:30
    Zápas sa nám už len dohráva Bystričania držia puk na svojich hokejkách a nepúšťajú hostí do útoku.

54:34
    Šišovského strelu ukryl Kostúr vo výstroji.

53:00
    Macejka išiel sám na Kostúra, keď už bol domáci brankár na zemi, Macejka trafil bočnú sieť.

50:53
    Martinský útok prerušilo postavenie mimo hry.

48:52
    Zakázané uvoľnenie hostí a hra sa presunie pred Volentiera.

46:50
    Češíková strela tesne minula bránu Volentiera, a následná strela Paľova končí v lapačke brankára hostí.

44:41
    Zeliskova strela na Kostúra konči v lapačke domáceho brankára.

42:51
    Vylúčenie Banskej Bystrice, Peter Huba si odsedí dve minúty za podrazenie.

42:30
    Brňákova strela vysoko nad bránu Volentiera.

40:14
    Banská Bystrica dala gól!
    Hneď na začiatku tretej tretiny skórujú bystričania, Kristoffersson prihral pred bránu KÚTNEMU pre ktorého nebol problém skórovať. Asistencie : Kristoffersson, Kolba.

40:01
    Začala tretia tretina.

V druhej tretine sme videli už viac šancí na obidvoch stranách ale góly dávala opäť iba Banská Bystrica a to v 25. Kapuš a v 28. Sýkora. Všetky martinské šance zmaril domáci brankár Kostúr.

40:00
    Druhá tretina skončila.

38:48
    Kristoffersson mieril presne do lapačky Volentiera.

38:30
    Kokavcova strela vyrazená Volentierom.

35:46
    Važanova strela len do Kristofferssona.

35:41
    Rúfusova strela vyrazená Kostúrom na ochrannú sieť.

Majkl Petruška

Góly a asistencie: 14. Kolba (Haverinen), 25. Kapuš (Cuník), 28. Sýkora (Kokavec), 41. Kútny (Kristoffersson, Kolba)

HC MONACObet Banská Bystrica: Kostúr (Chorošun) - Cebák, Cuník, Haverinen, Kolba, Bambúch, Brňák, Huba, Kubka - Kútny, Jokila, Kristoffersson, Kokavec, Kapuš, Sýkora, Paľov, Češík, Themár, Hričina, Heizer, Nemček
    MHA Martin: Šimko (Volentier) - Drgoň, Rúfus, Flamík, Hriňa, Tupý, Brcko, Obuch, Zukal - Markovič, Galamboš, Važan, Kriška, Zeliska, Šišovský, Macejka, Murček, Sobota, Ižvolt, Drotár, Škumát

Rozhodca: Kubuš - Snášel, Gaján