Lev – Novosibirsk 2:2 (po s.n.) | Lev – Novosibirsk 3:2 (po s.n.)
2:2 (0:1, 0:1, 2:0)
HC Sibir Novosibirsk
Utorok 04.10.2011, 19:00 • Zimný štadión Mesta Poprad • KHL

Koniec zápasu. (21:24:48)

Našiel medzierku medzi betónom a tyčkou Brucklerovej bránky a rozhodol. Levi vyhrávajú 3:2 po samostatných nájazdoch!

Obranca Pilař si stavia puk.

Tarasenko po druhý krát. Napodobnil DaSilvou oblúk, ale neuspel.

Ani Petrov na druhej strane neuspel tvárou v tvár Dubovi.

DaSilva urobil veľký oblúk, ale Brucklera to neprekvpilo.

Lehteru Duba vychytal.

Mikúš si to dával na bekend. Bruckler úspešný.

Tarasenko podobným spôsobom zahodil.

Kapitán levov urobil kľučku, ale Bruckler ho vychytal.

Kapitán Bartečko proti Brucklerovi začína sériu.

Samostatné nájazdy začínajú.

65:00
    Predĺženie skončilo.

64:03
    Posledná minúta predĺženia.

63:49
    Mikúš doťahoval puk po nahodení Mezeia. Napokon ho z veľkého uhla poslal len do opačného rohu.

62:45
    Bartečko prebral puk od Nedorosta za modrou v postavení mimo hry. Mohol ísť sám na brankára.

62:15
    Viac z hry majú v predĺžení hostia. Lehtera sa predieral teraz do šance. Duba sa nedal prekvapiť.

60:48
    Špirko inkasoval tvrdý hit za bránkou hostí od Malyševa, ktorý sa v zápätí dostal do šance na druhej strane. Vystrelil z uhla, ale Dubu neprekonal.

60:01
    Začalo predĺženie.

A máme tu predĺženie. Domácim sa napokon podarilo prelomiť streleckú smolu a vyrovnať. Nátlakovou hrou prinútili súpera stiahnuť sa pred vlastnú bránku a neustále pokúšali šťastie. Napokon sa presadili Bartečko s Netíkom a dráma pokračuje.

Marek Vaščura

Góly a asistencie: 44. Bartečko (Nedorost), 55. Netík (Nedorost) - 4. Petrasek (Belov), 23. Enlund

Lev Praha: Duba (Laco) - Štrbák, Pilař - Sigalet, Hunkes - Mezei, Lewis - Mihálik, Jank - DaSilva, Nedorost, Bartečko (C) - Chabada, Netík, Huna - Špirko, Mikúš, Balán - Sekáč, Lundberg, Fabricius. Tréner - Radim Rulík - Vladimir Kapulovsky, Róbert Pukalovič.
    HC Sibir Novosibirsk: Bruckler (Ključnikov) - Petrasek, Alexejev - Belov, Nosov - Safronov, Zajcev - Pokrovsky - Enlund, Lehtera, Tarasenko - Černikov (C), Petrov, Sannikov - Šiškanov, Malyšev, Drugov - Vorošilo, Bogdanovsky, Knjazev. Tréneri: Andrej Tarasenko - Dmitry Juškevič, Konstantin Kapkajkin.

Rozhodca: Konstantin Olenin, Alexej Anisimov - Alexej Majtak, Jevgenij Pronskih