Třeboň – Jičín 17:33 (kon.) | Dukla – Karviná 28:21 (kon.) | Královo Pole – Přerov 23:27 (kon.)
Kopřivnice – Frýdek-M. 26:39 (kon.)
KH ISMM Kopřivnice
26:39 (12:20)
Pepino SKP Frýdek-Místek
cz Sobota 01.10.2011, 18:30Chance Extraliga mužů (CZ)

60
    Konec zápasu. (26:39) (0:0) (20:20:51)

50
    Hostující hráči jdou v pohodě za vítězství v dnešním zápase. Domácím se stále nedaří a náskok hostů je více než desetibrankový. (0:0)

45
    Omlouváme se za zpoždění přenosu, za které nemůžeme. Na opravě se usilovně pracuje. (20:29) (0:0)

40
    Kopřivnice dokázala využít chyby v obraně a snižuje. (17:26) (0:0)

40
    I s trochou štěstí se prosazuje hostující Hes. (16:26) (0:0)

39
    Kopřivnice snižuje po útoku ze strany. (16:25) (0:0)

38
    Po dlouhé době se hostující útok neujal. (15:25) (0:0)

37
    Kopřivnice sice sníží, ale Frýdek-Místek si vrátí z protiútoku desetibrankové vedení. (15:25) (0:0)

37
    Nyní to je co útok - to gól. (15:24) (0:0)

37
    Jen několik vteřin stačilo hostům na další gól. (14:24) (0:0)

36
    Brankové hody pokračují. Domácí se trefují a hosté hned útočí. (14:23) (0:0)

36
    Jak jednoduché je projít domácí obranou si nyní vyzkoušel Dyba. (13:23) (0:0)

35
    Kopřivnice snižuje - manko činí devět gólů. (13:22) (0:0)

34
    Útok domácí - nic, útok hosté - nic, útok domácí - nic. Třikrát se útočilo a nikdo nedal gól. (12:22) (0:0)

33
    Domácí tým se chtěl prosmýknout středem, ale to nevyšlo. Z protiútoku se trefili hosté. (12:22) (0:0)

32
    Kopřivnice ani nadvakrát neprotlačila míč do branky. (12:21) (0:0)

31
    Frýdek-Místek rozehrával a hned se vrhl do útoku - ten byl úspěšný. (12:21) (0:0)

31
    Začal druhý poločas. (12:20) (0:0)

Utkání sleduje odhadem 170 diváků. (12:20)

První poločas nabídl hodně útočnou házenou, která vyhovuje Frýdku-Místku. Ten dal dvacet gólů a domácí Kopřivnice se bude muset hodně zlepšit, pokud chce myslet na body. Druhý poločas začne přibližně v 19:20. (12:20)