Třeboň – Jičín 17:33 (kon.) | Dukla – Karviná 28:21 (kon.) | Královo Pole – Přerov 23:27 (kon.)
Kopřivnice – Frýdek-M. 26:39 (kon.)
HC Dukla Praha
28:21 (15:7)
HCB Karviná
cz Sobota 01.10.2011, 16:30Chance Extraliga mužů (CZ)

Sestavy a branky:

HC Dukla Praha: Petržala, Suchý – Kotrč 9/1, Horák 4, Mráz 3, Sviták 3, Aliapulios 2, Kastner 2, Krupa 2, Piskač 2, Lehocký 1, Kern, Šůstek, Tesař

HCB OKD Karviná: Drápal, Lefan – Chudoba 6, Mlotek 6, Kružík 3, Sliwka 2, Kavka 1, Kalous 1, Petrovský 1, Požárek 1, Heinz, Horňák, Krahulec, Vančo (12:18:24)

Dukelský tým si udržel svůj vybojovaný náskok z prvního poločasu, a tak si připisuje důležité dva body.

60
    Konec zápasu. (28:21) (0:0)

60
    Heinz s Chudobou ještě zkoušeli v rychlém útoku nahazovačku, ta se jim ale nepovedla a balón jim vypadl. (28:21) (0:0)

60
    A oboustranné vyloučení. (28:21) (0:0)

60
    Chybu Karviná trestá a dvouminutový trest dostává ještě Jakub Sviták. (28:21) (0:0)

59
    Radek Horák netrefuje bránu. (28:20) (0:0)

59
    Suchý zmařil střelu Karviné, ta zůstává v útoku a je nařízen sedmimetrový hod. A vyloučen je zároveň Tesař. Jan Chudoba je na sedmičky neomylný. (28:20) (0:0)

58
    Lehocký dává další gól domácích. (28:19) (0:0)

57
    Prosazuje se i Vojtěch Petrovský, tentokrát stáli hráči Karviné proti gólmanovi Tomáši Suchému. (27:19) (0:0)

56
    Na dvě minuty opustí hřiště Kamil Piskač, vyloučen je i jeden z karvinských hráčů. (27:18) (0:0)

55
    Z pravé spojky zkoušel vystřelit Radek Mráz. Střelu ale Drápal chytá. A taktéž rychlý útok Kotrče i lehkou střelu Svitáka.. (27:18) (0:0)

54
    Dukla získává balón. (27:18) (0:0)

53
    Z pivota překonává Drápala Kamil Piskač. A z rychlého útoku ještě Jakub Sviták. (27:18) (0:0)

52
    Mráz krásně nahodil Svitákovi, ten trefuje břevno, ale domácí zůstávají v útoku. (25:18) (0:0)