Třeboň – Jičín 17:33 (kon.) | Dukla – Karviná 28:21 (kon.) | Královo Pole – Přerov 23:27 (kon.)
Kopřivnice – Frýdek-M. 26:39 (kon.)
HC Dukla Praha
28:21 (15:7)
HCB Karviná
cz Sobota 01.10.2011, 16:30Chance Extraliga mužů (CZ)

Sestavy a branky:

HC Dukla Praha: Petržala, Suchý – Kotrč 9/1, Horák 4, Mráz 3, Sviták 3, Aliapulios 2, Kastner 2, Krupa 2, Piskač 2, Lehocký 1, Kern, Šůstek, Tesař

HCB OKD Karviná: Drápal, Lefan – Chudoba 6, Mlotek 6, Kružík 3, Sliwka 2, Kavka 1, Kalous 1, Petrovský 1, Požárek 1, Heinz, Horňák, Krahulec, Vančo (12:18:24)

Dukelský tým si udržel svůj vybojovaný náskok z prvního poločasu, a tak si připisuje důležité dva body.

60
    Konec zápasu. (28:21) (0:0)

60
    Heinz s Chudobou ještě zkoušeli v rychlém útoku nahazovačku, ta se jim ale nepovedla a balón jim vypadl. (28:21) (0:0)

60
    A oboustranné vyloučení. (28:21) (0:0)

60
    Chybu Karviná trestá a dvouminutový trest dostává ještě Jakub Sviták. (28:21) (0:0)

59
    Radek Horák netrefuje bránu. (28:20) (0:0)

59
    Suchý zmařil střelu Karviné, ta zůstává v útoku a je nařízen sedmimetrový hod. A vyloučen je zároveň Tesař. Jan Chudoba je na sedmičky neomylný. (28:20) (0:0)

58
    Lehocký dává další gól domácích. (28:19) (0:0)

57
    Prosazuje se i Vojtěch Petrovský, tentokrát stáli hráči Karviné proti gólmanovi Tomáši Suchému. (27:19) (0:0)

56
    Na dvě minuty opustí hřiště Kamil Piskač, vyloučen je i jeden z karvinských hráčů. (27:18) (0:0)

55
    Z pravé spojky zkoušel vystřelit Radek Mráz. Střelu ale Drápal chytá. A taktéž rychlý útok Kotrče i lehkou střelu Svitáka.. (27:18) (0:0)

54
    Dukla získává balón. (27:18) (0:0)

53
    Z pivota překonává Drápala Kamil Piskač. A z rychlého útoku ještě Jakub Sviták. (27:18) (0:0)

52
    Mráz krásně nahodil Svitákovi, ten trefuje břevno, ale domácí zůstávají v útoku. (25:18) (0:0)

52
    Time out pro domácí Duklu. (25:18) (0:0)

52
    A ihned střílí z křídla Martin Kavka. (25:18) (0:0)

52
    Domácí ztrácí míč. (25:17) (0:0)

51
    A Karviná dále snižuje náskok na (25:17) (0:0)

51
    Drápalovu nohu trefuje Mráz. (25:16) (0:0)

50
    Na rozdíl devíti branek snižuje Mlotek. (25:16) (0:0)

49
    A domácí třikrát za sebou obehráli hráče Karviné. Konkrétně Kotrč a Aliapulios. (25:15) (0:0)

48
    Překvapivou střelou ze země se prezentoval Mlotek. (22:15) (0:0)

48
    Následují dva rychlé útoky Dukly, na které reaguje trenér Trtík oddechovým časem. (22:14) (0:0)

47
    I na druhé straně zakončují gólem, konkrétně Kalous. (20:14) (0:0)

46
    Po krásné přihrávce Svitáka dává dvacátý gól Dukly Jakub Kastner. (20:13) (0:0)

45
    Horák přestřeluje branku. (19:13) (0:0)

45
    Nařízen sedmimetrový hod pro hosty, na který se do brány staví Suchý, ale Radim Chudoba je úspěšnější. (19:13) (0:0)

44
    Po Kalousově přešlapu se do útočné fáze dostává Dukla, tu zakončuje úspěšně Milan Kotrč. (19:12) (0:0)

43
    Na zemi zůstává Mlotek, ale zdá se být v pořádku (18:12) (0:0)

43
    Tentokrát byla na Drápala Kastnerova střela krátká. (18:12) (0:0)

42
    Lehocký dostává dvouminutový trest, ale i tak domácí získali míč. (18:12) (0:0)

42
    Na druhé straně je ale z křídla Kastner úspěšný. (18:12) (0:0)

41
    Sliwkův pokus z křídla vychytal Tomáš Petržala. (17:12) (0:0)

41
    Oboustranné vyloučení: domácí Radek Horák a hostující David Kalous. (17:12) (0:0)

41
    Horák přestřeluje bránu hostí. (17:12) (0:0)

40
    Na palubovce zůstává Kamil Piskač, ale už se zapojuje do hry. (17:12) (0:0)

40
    Následuje útočný faul Karviné. (17:12) (0:0)

39
    Do proskoku se dostal Kastner, ten ale trefuje jen břevno. (17:12) (0:0)

39
    Z pravé spojky střílí další gól Radek Sliwka. (17:12) (0:0)

38
    Podstřelem zkoušel Lehocký překonat Drápala, na druhé straně se ale podařilo Kružíkovi korigovat stav. (17:11) (0:0)

36
    Mlotek střílí vedle branky domácích. (17:10) (0:0)

36
    Z křídla se prosazuje Chudoba. A Dukla odpovídá dalším gólem. (17:10) (0:0)

34
    Po neúspěšném pokusu Mráze je v útoku Karviná. (16:9) (0:0)

33
    Technickou chybu domácích trestá Moltek. (16:9) (0:0)

33
    Petržala opět chytá šanci hostí. (16:8) (0:0)

32
    Lehocký střílí vedle Drápalovy branky. Po útočném faulu dává i DUkla svůj první gól druhé půle. A dává ho Kastner. (16:8) (0:0)

31
    A první branku poločasu dává Moltek. (15:8) (0:0)

31
    A druhý poločas začíná v útoku Karviná. (15:7) (0:0)

31
    Začal druhý poločas. (15:7) (0:0)

Domácí v prvním poločase využívají domácího prostředí a vedou až překvapivě velkým rozdílem nad karvinskými rivaly 15:7. Zatím můžeme vidět rychlou házenou na obou stranách. A uvidíme, jestli se bude i v druhém poločase zápas vyvíjet v režii Dukly. (15:7)

30
    První poločas skončil. (15:7) (0:0)

30
    Poslední šance Kastnera už se do časového limitu nevešla. (15:7) (0:0)

30
    A netradičně z křídla se prosazuje Horák. (15:7) (0:0)

30
    Ze středu dává gól Martin Lehocký. Na druhé straně úspěšný i Kružík. (14:7) (0:0)

29
    A následuje vyloučení domácího Krupy. (13:6) (0:0)

28
    Konstrukci branky Drápala trefuje Krupa. A následují brejky na obou stranách. (13:6) (0:0)

27
    Tesař nevyužil rychlý brejk a trefuje Drápala. Toho využívá karvinský Moltek. (12:5) (0:0)

26
    Drápal dvakrát za sebou zmařil domácí šance. (12:4) (0:0)

25
    Dvouminutový trest dostává Šůstek. (12:4) (0:0)

24
    Na zemi zůstal Vojtěch Petrovský, který po chvíli odkulhává na lavičku. (12:4) (0:0)

24
    Z křídla trefuje pouze tyč Tomáš Heinz. (12:4) (0:0)

24
    I rychlý útok Kalouse domácí brankář kryje. (12:4) (0:0)

23
    I Petržala je neomylný. (12:4) (0:0)

22
    Šůstkovu střelu vychytal v brynce Karviné Drápal. (12:4) (0:0)

22
    První sedmimetrový hod nařízen i pro Karvinou. A Chudoba hod proměnil. (12:4) (0:0)

21
    A Štěpán Krupa se trefuje do prázdné brány hostující Karviné. (12:3) (0:0)

20
    Domácí ubránili útok Karviné. (11:3) (0:0)

19
    A střelou do šibenice zvyšuje náskok domácí Krupa. (11:3) (0:0)

18
    Radek Kružík si jde na dvě minuty sednout na lavičku. A první střelu přesilovky dává Horák. A následuje dvojnásovbné oslabení. vyloučen je i Heinz. (10:3) (0:0)

17
    Domácí ztrácí míč a SLiwkovu střelu kryje Petržala. (9:3) (0:0)

16
    Time out si bere i domácí trenér Pauza. (9:3) (0:0)

16
    Z křídla opět úspěšný Kotrč. Na druhé straně se prezentuje i hostující Sliwka. Ale domácí okamžitě odpovídají devátým gólem. (9:3) (0:0)

15
    A Petržala také drží tým. (7:2) (0:0)

14
    Dukla výborně v obraně. Nepouští hosty k šanci. (7:2) (0:0)

13
    Hostující kouč Trtík si bere oddechový čas. (7:2) (0:0)

13
    Mráz přidává další bod na konto Dukly. (7:2) (0:0)

13
    Piskač z postu pivota neproměnil šanci, na druhé straně je ale opět úspěšný Petržela. (6:2) (0:0)

12
    Domácí Petržala drží svůj tým a opět chytá pokus hostí. Žlutou kartu obdržel Piskač a domácí jdou do útoku. (6:2) (0:0)

12
    Do proskoku se dostal Kotrč a zvyšuje náskok. (6:2) (0:0)

11
    Mrázovu střelu pokryl Lefan, domácí ale zůstávají v útoku. (5:2) (0:0)

11
    Dukla jde do útoku po chybě hostí. (5:2) (0:0)

10
    Lefan vychytal Kotrčovu střelu ze spojky. (5:2) (0:0)

10
    Žlutou kartu dostává hostující Vančo. A poté dává svůj další gól Kotrč. Na druhé straně se prosazuje Kružík. (5:2) (0:0)

8
    Karviná po technické chybě ztrácí míč. (4:1) (0:0)

8
    Piskač ovšem odpovídá gólem. (4:1) (0:0)

7
    Lehockého střelu ale vychytal Jakub Lefan. Na druhé straně se prosazuje Karviná. (3:1) (0:0)

7
    Karviná ztrácí míč a Dukla jde do útoku. (3:0) (0:0)

6
    Na hod je připraven Milan Kotrč a svou šanci proměňuje. (3:0) (0:0)

6
    Nařízen sedmimetrový hod pro domácí tým a žlutou kartu dostává Horňák. (2:0) (0:0)

5
    První žlutou kartu kaeviné dostává Chudoba. (2:0) (0:0)

5
    Petržala úspěšný proti střele Karviné. (2:0) (0:0)

4
    A z deseti metrů se prosazuje Horák. Následně je vyloučen domácí Sviták. (2:0) (0:0)