Dukla Praha – Hr. Králové 4:0 (kon.) | Sigma Olomouc – Plzeň 2:3 (kon.)
SK Sigma Olomouc
2:3 (1:2)
FC Viktoria Plzeň
cz Piatok 09.09.2011, 20:15 • Andrův stadion Olomouc. Kapacita: 12.566 míst. • Gambrinus liga

Utkání končí zřejmě zaslouženým vítězstvím Plzně v poměru 3:2. Hosté dokázali takticky bez chyb odehrát druhý poločas, navíc bez vyloučeného Bakoše, v závěru z ojedinělé šance udeřili a dokráčeli ke třem bodům. Olomouc si připisuje první porážku v sezóně a zůstává s nulou ve spodních patrech tabulky. Z Olomouce je to vše, děkujeme za pozornost! (22:07:53)

90+3
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Domácí ještě snížili na 2:3, když se krásnou střelou ze šestnáctky trefil MAREK HEINZ.

90+2
    Duel se už dohrává. Od své branky rozehrává Zlámal.

90
    Nastavují se 2 minuty.

90
    Hosté potřetí, tedy dnes naposledy, střídají. Odchází Daniel Kolář, zastoupí ho Petr Trapp.

90
    Heinzova dělovka z dvaceti metrů šla těsně vedle.

89
    Olomouc se ještě snaží něco vymyslet na útočné polovině, bude zahrávat standardku od levé postranní čáry.

87
    A i tentokrát si Čech poradil s hlavičkou Marka Heinze.

86
    Dvakrát bravurně král vápna Marek Čech. Roh Petra vyrazil, opakovaný centr vyboxoval do bezpečí.

85
    Centr Vepřeka hosté odvrátili na rohový kop.

82
    Poslední výměna hráčů v dresu Olomouce. Ze hřiště odchází Daniel Silva Rossi, naopak zahraje si Lukáš Bajer.

81
    Druhé střídání hostů, dnes si už nezahraje Václav Pilař, na hřiště vběhne Martin Fillo.

79
    Plzeň právě vstřelila branku!
    A je rozhodnuto. Snad první střela hostů ve druhém poločase a hned je z toho branka. První dorážku Ďuriše sice Zlámal chytil, na doklepnutí DANIELA KOLÁŘE z bezprostřední blízkosti ale nestačil.

76
    Kučera se nyní prezentoval hodně nepřesným centrem až za Čechovu bránu.

75
    Domácím to prostě do plné obrany soupeře nejde. Buď ztratí míč, anebo ho pošlou pánu bohu do oken.