FC Vaslui
2:0 (2:0)
AC Sparta Praha
cz Štvrtok 18.08.2011, 18:00Európska liga (predkolá)

V Piatra Neamtu je dobojováno. K velké radosti místních fanoušků Vaslui poráží Spartu 2:0 brankami Temwanjery a Milanova, Sparta si tak do domácí odvety vytvořila velmi těžkou pozici, neboť bude muset zvítězit na Letné minimálně o tři branky, případné vítězství 2:0 pošle zápas do prodloužení, jakýkoliv jiný výsledek bude znamenat brzký pohárový konec. (19:54:59)

90+4
    A na druhé straně se po rychlém protiútoku neprosadil Wiliam Gerlem.

90+4
    S Podaného centrem si však domácí poradili.

90+3
    Podaného centr srazil na rohový kop Annang, v úvodu poslední minuty nastavení tak Sparta dostane zřejmě závěrečnou příležitost.

90+3
    Matějovského v zárodku další akce přidržel Denis Zmeu a vidí další žlutou kartu.

90+2
    Střelecký pokus Matějovského doskákal do náruče dnes velmi jistého brankáře Černiauskase.

90+1
    Útočný faul Kweukeho dává další možnost domácím udržet míč na svých kopačkách po mnoho, pro Vaslui, cenných sekund.

90
    Hrát se bude o čtyři minuty navíc.

90
    Sparťané jsou v závěru při útočné snaze zcela zoufalí a místo pokusu o kontaktní branku se po rychlých ztrátách míče musí bránit domácím protiútokům.

88
    Na trávníku zůstal ležet tentokrát Zmeu, jehož také pravděpodobně postihly křeče.

86
    Se Spartou to mohlo být ještě horší! Wiliam Gerlem prošel s míčem po levém křídle, naservíroval pas Temwanjerovi, jenž střelou z první orazítkoval břevno sparťanské branky a proti dorážejícímu Annangovi uchránil Spartu skvělým zákrokem Švenger!

84
    A naposledy střídají i Sparťané, Kadlec vbíhá na trávník místo Sionka.

83
    A další střídání, Richardu Annangovi přepouští své místo Lucian Sanmartean, z mého pohledu nejlepší hráč dosavadního průběu zápasu.

82
    Ještě před ním nakonec domácí střídají, Peter Jovanovič narazuje právě Balaura. Proti Twente si zde Jovanovič zahrál v základní sestavě, tentokrát až na posledních deset minut.

82
    Po téměř dvouminutové prodlevě už dostává Manuel Pamič pokyn k uvedení míče do hry v podobě autového vhazování.

81
    Křeče postihly Balaura, což si vyžaduje ošetření rumunského fotbalisty.

80
    Huškův nákop do pokutového území si nedokázal zpracovat Kweuke.

78
    Sanmartean si naběhl od postranní čáry do pokutového území, kde mu šikovně uvolnil cestu Temwanjera a v poslední chvíli stihl Sanmarteana ubránit výborným zákrokem Matějovský, nebýt jeho v tuto chvíli, mohlo to být se Spartou ještě horší, protože Sanmartean už napřahoval ke střele ve velmi výhodné pozici.