Trnava – KF Tirana 3:1 (kon.) | Trnava – KF Tirana 3:1 (kon.) | Žilina – Reykjavík 2:0 (kon.)
Žilina – Reykjavík 2:0 (kon.)
FC Spartak Trnava
3:1 (1:1)
KF Tirana
Štvrtok 21.07.2011, 19:00 • Antona Malatinského • Európska liga

Spartak to zvládol a napriek inkasovanému gólu sa nepoložil a zabojoval o postup! Vyplatilo sa, v 3. predkole ho už čaká Levski Sofia. Druhý polčas bol v réžii Trnavy, ktorá si opäť vypracovala sľubné príležitosti a dve z nich premenila. Neostáva nič iné, iba sa tešiť na ďalšie zápasy predkôl EL. Ďakujem za pozornosť. (20:51:45)

90+1
    Karabeci vidí červenú kartu.

90
    Nadstavovať sa budú 3 minúty, o postupujúcom je však rozhodnuté.

89
    Hrdinu Tomačeka strieda Cypris.

87
    Priamy kop pre Tiranu, vzápätí aj rohový.

84
    Trnava dala gól!
    TOMAČEK dáva snáď rozhodujúci gól! Z penalty sa presadil práve kanonier Spartaku, keď nariadenú penaltu po faule na Gogoláka premieňa so šťastím a zvyšuje na 3:1!

83
    Hostia sa pochopiteľne snažia vyrovnať, zatiaľ je stav nezmenený a dúfajme, že v prospech Trnavy ostane podobný až do záverečného hvizdu arbitra.

81
    Napodobil ho aj Essama.

81
    Pashaj pálil z diaľky, našťastie nie nebezpečne.

81
    Duel sleduje 6182 divákov.

76
    Po jednom z nich letela nebezpečná lopta pred bránu Tiranu, ale Lika nemusel zasahovať.

73
    Petráš opäť fauloval, mal by si dávať pozor. Tirana hrozí momentálne viac, ako minúty predtým, pretože vie, že veľa času už na korigovanie výsledku neostáva. Koubský musí hasiť požiar a množia sa aj rohové kopy. Zatiaľ to však Spartak zvláda.

71
    Tomačekov center usmerňoval Diallo, ale lopta šla nad bránu.

70
    Ján Petráš okamžite dosátva aj žltú kartu.

67
    Vyskočil ide dole, strieda ho Ján Petráš.

66
    Trnava ide do vedenia! Opäť sa presadil Roman PROCHÁZKA! Po víkendovom góle DAC tak posiela svoj tím do vedenia aj v odvete predkola EL a v tomto momente postupuje ďalej Spartak! Odrazená lopta od Liku sa dostala práve k nemu a nemal problém upraviť skóre.

64
    Hosťujúci Pashaj vidí žltú kartu.

60
    Hodina hry je za nami, andeli to skúšajú kolmými loptami. Snáď to výjde.

58
    Nebezpečnosť súčasnej situácie opäť využívajú na brejky hostia. Trnava sa musí mať na pozore. Prípadný gól by už zrejme znamenal koniec nádejí na postup.

Góly: 40. Tomaček, 66. Procházka, 84. Tomaček (pen.) - 22. G. Lika

Karty:   19. Tomaček (TRN), 56. Vyskočil (TRN), 70. J. Petráš (TRN) - 4. Karabeci (TIR), 45+2. Dushkaj (TIR), 64. Pashaj (TIR)   90+1. Karabeci (TIR)

FC Spartak Trnava: Raška (K) - Koubský, Diallo, Hanzel, Malchárek - Vyskočil, Karhan, Kaščák, Procházka - Tomaček, Bernáth.
    KF Tirana: I. Lika (K) - Kalari, Pshaj, Pisha, Bala, Al Ajmi, Karabeci, Dushkaj, G. Lika, Kerciku, Taku.

Rozhodca: Dawid Piasecki - Sapela, Siejka.