Ústí n/L – Mladá Boleslav 3:2 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
3:2 (0:0, 2:1, 1:1)
BK Mladá Boleslav
cz Piatok 15.04.2011, 18:10 • Zlatopramen Arena, Masarykova 232, Ústí nad Labem • Baráž o ELH (CZ)

59:04
    Miloslav Gureň (UNL) po potyčce před Francouzem bez helmy, jeho protivníkem byl Tomáš Demel (MBL). Oba potrestáni menším trestem za hrubost, bude se hrát 4 na 4.

53:27
    Další vyloučení Lvů. Odpykat dvě minuty za pád pod nohy musí Jan Kloz (UNL).

50:17
    Do útoku se řítili Roubík s Mikulíkem. Za pískotu musí odsedět menší trest za napadení právě Milan Mikulík (UNL), který si stejně jako ostatní příznivci nejsou vědomi nějakého prohřešku.

47:59
    Robin Hanzl (UNL) vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

40:27
    Hosté si na úvod třetí části zahrají přesilovku. Petr Hořava (UNL) inkasoval menší trest za vysokou hůl.

35:06
    Šanci mají nyní i domácí. Lukáš Pabiška (MBL) potrestán dvěma minutami za hákování. Komerční přestávka a buly po Schwarzově levici.

31:52
    Kamil Černý (UNL) byl za faul na hráče hostů potrestán dvojtým menším trestem (2+2 min) za vysokou hůl.

27:27
    Další přesilovka pro hokejisty z města aut. Lukáš Poživil (UNL) uviděl dvouminutový trest za napadení.

24:45
    Pabiška naznačil střelu na modré, s pukem však postupoval před Francouze, který si dokázal poradit. Vyloučen Jan Klobouček (UNL) na dvě minuty za hákování a hosté mají k dispozici druhou přesilovku.

20:59
    Kovář z rohu kluziště okusil pozornost Schwarze. Podle rozhodčích to před brankou přehnal s důrazem Tomáš Rod (UNL) a obdržel menší trest za sekání.

17:09
    Lvi mají druhou šanci. Znovu vyloučen Tomáš Demel (MBL) na dvě minuty za hákování a zároveň inkasuje osobní trest ve výši deseti minut za nesportovní chování. Dvě minuty odpyká Michal Macho.

13:27
    První vyloučení dnešního klání. Vyloučen Tomáš Demel (MBL) na dvě minuty za hákování.

Zdeněk Kamínek ml.

Góly a asistencie: 37. Roubík (Poživil, Alinč), 39. Handlovský (Kloz), 53. Kovář (Poživil) - 34. Bahenský (Štefanka, Macháček), 53. Pabiška (Žabka, Chaloupka)

HC Slovan Ústí nad Labem: Francouz (Orct) - Gureň, Vobořil, L. Poživil, P. Hořava, Klobouček, K. Černý, Němeček, Sklenička - Mikulík, Roubík, Ludvík - Jan Kovář, Alinč, Rod - Kloz, R. Hanzl, Handlovský - Čurilla, Pajič, Diviš. Trenéři: Petr Rosol a Milan Skrbek.
    BK Mladá Boleslav: Schwarz (Valent) - Hay, Mikuš, B. Žabka, Chaloupka, Marušák, Macháček, J. Benda, Lehikoinen - Bahenský, Divíšek, Boháč - D. Vrbata, Plodek, L. Pabiška - Matějovský, Štefanka, Demel - Hrdel, Gajovský, Macho. Trenér: Vladimír Jeřábek.

Rozhodca: Minář, Homola - Charvát, Kalivoda

Diváci: 6 427