Zubří – Lovosice 28:28 (kon.) | Hranice – Dukla 23:27 (kon.) | Frýdek-M. – Jičín 32:23 (kon.)
TJ Cement Hranice
23:27 (11:12)
HC Dukla Praha
cz Nedeľa 10.04.2011, 10:30 • TJ Cement Hranice • Chance Extraliga mužů (CZ)

Dnes jste měli možnost sledovat zápas mezi týmy TJ Cement Hranice a HC Dukla Praha. Po dobu celého prvního poločasu až téměř do padesáté minuty se týmy přely o vedení, co dokazuje i skore o poločasu 11:12. Chvíli vedla Dukla, chvíli pak Hranice. Ke konci zápasu se však štěstí přiklonilo na stranu hostů a v sérii několika branek za sebou si dokázali vytvořit zhruba tříbrankový rozdíl, který si udrželi až do konce zápasu. Zápas skončil 23:27. Bylo to velmi zajímavé, divácky atraktivní utkání. Těším se na další setkání s vámi u onlajnů z hranické haly. (23:27) (13:27:53)

60
    Konec zápasu. (23:27) (0:0)

60
    Kotrč zvyšuje na 23:27 ze spojky. Dukla vyhrála. (23:26) (0:0)

60
    Polášek je vychytán. Kouč Dukly si bere, trochu zbytečně, oddechový čas 40 sekund před koncem zápasu. (23:26) (0:0)

59
    Devítka pro domácí. Minuta a čtvrt do konce poločasu. Čadra trefuje tyč a Dukla už si hraje, nemají prakticky co ztratit. Hranice získaly míč a Čadra přidává gól pro hranické ze spojky. 23:26 (22:26) (0:0)

59
    Hra pokračuje, Cement by musel mít obrovské štěstí, aby dorovnal. (22:26) (0:0)

59
    Domácí tým si vzal oddechový čas. (22:26) (0:0)

59
    Cement se pokusil o signál, který byl stejně zastaven. (22:26) (0:0)

58
    Kotrč zvyšuje na 22:26 z křídla a Cementu to očividně vůbec nevadí. (22:25) (0:0)

58
    Indrák střílí úplně mimo bránu do plenty. (22:25) (0:0)

57
    Devítka pro Duklua a Polášek přidává branku svému týmu ze spojky. 22:25 (22:24) (0:0)

57
    Domácí tým přišel o míč. (22:24) (0:0)

56
    Hranice získaly díky Kučerkovi míč. Mají čtyři minuty na to, aby dorovnaly. (22:24) (0:0)

56
    Bajgar snižuje na 22:24 ze spojky. (21:24) (0:0)

55
    Šíra a Šůstek si šli oba sednout na dvě minuty. Kotrč přidává hranickým další branku ze spojky 21:24 a hranický hráč si jde sendout na dvě minuty. (21:23) (0:0)

54
    Horák posunul Duklu do vedení, 21:22. Kotrč, který Cement okamžitě přidal další gól po zcizení míče zvýšil na 21:23. To trochu zvedlo Cement ze židlí. (21:21) (0:0)

53
    Indrákova střela letěla mimo, takže s ní Petržala ani neměl moc práce. (21:21) (0:0)

53
    Devítka pro Duklu, Kučerka odrazil Lehockého pokus na pivotu. (21:21) (0:0)

52
    Míč jim však letěl do autu, a tak holt nic. (21:21) (0:0)

51
    Polášek po delším zdržení hry vychytán Kučerkou a Hranice mají šanci na přehození skóre ve svůj prospěch. (21:21) (0:0)