Zubří – Lovosice 28:28 (kon.) | Hranice – Dukla 23:27 (kon.) | Frýdek-M. – Jičín 32:23 (kon.)
TJ Cement Hranice
23:27 (11:12)
HC Dukla Praha
cz Nedeľa 10.04.2011, 10:30 • TJ Cement Hranice • Chance Extraliga mužů (CZ)

Dnes jste měli možnost sledovat zápas mezi týmy TJ Cement Hranice a HC Dukla Praha. Po dobu celého prvního poločasu až téměř do padesáté minuty se týmy přely o vedení, co dokazuje i skore o poločasu 11:12. Chvíli vedla Dukla, chvíli pak Hranice. Ke konci zápasu se však štěstí přiklonilo na stranu hostů a v sérii několika branek za sebou si dokázali vytvořit zhruba tříbrankový rozdíl, který si udrželi až do konce zápasu. Zápas skončil 23:27. Bylo to velmi zajímavé, divácky atraktivní utkání. Těším se na další setkání s vámi u onlajnů z hranické haly. (23:27) (13:27:53)

60
    Konec zápasu. (23:27) (0:0)

60
    Kotrč zvyšuje na 23:27 ze spojky. Dukla vyhrála. (23:26) (0:0)

60
    Polášek je vychytán. Kouč Dukly si bere, trochu zbytečně, oddechový čas 40 sekund před koncem zápasu. (23:26) (0:0)

59
    Devítka pro domácí. Minuta a čtvrt do konce poločasu. Čadra trefuje tyč a Dukla už si hraje, nemají prakticky co ztratit. Hranice získaly míč a Čadra přidává gól pro hranické ze spojky. 23:26 (22:26) (0:0)

59
    Hra pokračuje, Cement by musel mít obrovské štěstí, aby dorovnal. (22:26) (0:0)

59
    Domácí tým si vzal oddechový čas. (22:26) (0:0)

59
    Cement se pokusil o signál, který byl stejně zastaven. (22:26) (0:0)

58
    Kotrč zvyšuje na 22:26 z křídla a Cementu to očividně vůbec nevadí. (22:25) (0:0)

58
    Indrák střílí úplně mimo bránu do plenty. (22:25) (0:0)

57
    Devítka pro Duklua a Polášek přidává branku svému týmu ze spojky. 22:25 (22:24) (0:0)

57
    Domácí tým přišel o míč. (22:24) (0:0)

56
    Hranice získaly díky Kučerkovi míč. Mají čtyři minuty na to, aby dorovnaly. (22:24) (0:0)

56
    Bajgar snižuje na 22:24 ze spojky. (21:24) (0:0)

55
    Šíra a Šůstek si šli oba sednout na dvě minuty. Kotrč přidává hranickým další branku ze spojky 21:24 a hranický hráč si jde sendout na dvě minuty. (21:23) (0:0)

54
    Horák posunul Duklu do vedení, 21:22. Kotrč, který Cement okamžitě přidal další gól po zcizení míče zvýšil na 21:23. To trochu zvedlo Cement ze židlí. (21:21) (0:0)

53
    Indrákova střela letěla mimo, takže s ní Petržala ani neměl moc práce. (21:21) (0:0)

53
    Devítka pro Duklu, Kučerka odrazil Lehockého pokus na pivotu. (21:21) (0:0)

52
    Míč jim však letěl do autu, a tak holt nic. (21:21) (0:0)

51
    Polášek po delším zdržení hry vychytán Kučerkou a Hranice mají šanci na přehození skóre ve svůj prospěch. (21:21) (0:0)

50
    10 minut do konce poločasu, devítka pro Duklu. (21:21) (0:0)

49
    Série devítek pro hranické, ta poslední zakončena střelou Pavlíčka ze spojky. 21:21 (20:21) (0:0)

49
    Čurda se toho také chopil a posunul Duklu do vedení ze spojky. 20:21 (20:20) (0:0)

48
    Hraničtí ztrácí míč a Dukla dostala šanci opět zařídit převrat. (20:20) (0:0)

48
    Kotrč dorovnává na 20:20 z křídla. (20:19) (0:0)

47
    Devítka pro hranické, Indrák nahrál Galusovi na křídlo a ten už jen dostal míč do brány pěknou střelou. 20:19 (19:19) (0:0)

46
    Devítka pro Duklu, Lehocký dorovnává ze spojky. 19:19 (19:18) (0:0)

45
    Devítka pro Duklu, která je z neznámého důvodu pořád u míče. Indrák si připsal zásadní střelu ze spojky, která posunula Cement do vedení. 19:18 (18:18) (0:0)

44
    Bajgar moc pěkným podstřelem ze spojky dorovnává na 18:18. (17:18) (0:0)

44
    Horák přidává branku svému týmu ze spojky. 17:18, Dukla je ve vedení. (17:17) (0:0)

42
    Dukla v útoku, Horák vychytán Kučerkou. Čadra zase na druhé straně Petržalou. (17:17) (0:0)

42
    Ano, Indrák dorovnal na 17:17 z křídla. (16:17) (0:0)

42
    Kučerka získal Cementu mí. Využijí toho? (16:17) (0:0)

41
    Indráj snižuje na 16:17 ze spojky. Týmy jsou kompletní. (15:17) (0:0)

41
    Hraničtí přišli o míč. Kastner zvyšuje na 15:17 z křídla. (15:16) (0:0)

40
    Polášek skoro přišel o míč. Kučerka vychytal Poláška. (15:16) (0:0)

39
    Devítka pro Duklu. Brož si jde sednout na dvě minuty, těžká situace pro hranické. (15:16) (0:0)

38
    Bajgar střílí přímo do Petržaly, naštěstí pro hranické Indrák zachoval klid a odražený míč už do brány dopravil sám ze spojky. 14:15. Polášek i Čadra přidávají svému týmu po brance. 15:16 (13:15) (0:0)

37
    Čurda se postaral o velmi pěknou nestřílenou, pouze odraženou, branku ze spojky. 13:14. Polášek přidává hned další ze spojky. 13:15 (13:13) (0:0)

36
    Devítka pro hranické, 7m hod pro Cement. Střílí Pavlíček, Ten dorovnává na 13:13. (12:13) (0:0)

36
    Cement ztrácí míč a Sviták posunuje Duklu do vedení, 12:13, týmy jsou kompletní. (12:12) (0:0)

35
    Devítka pro Duklu. Kastner vychytán Kučerkou, který je v posledních pár minutách opravdu neprůstřelný. (12:12) (0:0)

34
    Bednařík je vyloučen na dvě minuty a současně se hází další 7m hod pro Duklu, Čurda hází, avšak Kučerka mu nedal šanci. (12:12) (0:0)

34
    Pavlíček našel malou skulinku v Petržalově bráně a srovnává n a 12:12. (11:12) (0:0)

33
    Čadra sice nestřílí 7m hod, ale i tak trefuje tyč, nicméně míč u jeho týmu zůstává nadále. (11:12) (0:0)

32
    Střílí se 7m hod za bránění Kotrčovi v brankovišti. Kotrč trefuje tyč, to ty nervy. (11:12) (0:0)

31
    Další devítka pro hranické, Indrák pálí do plenty. (11:12) (0:0)

31
    Začíná druhý poločas a Cement začíná útok. Bajgar střílí Petrřalovi přímo do rukou, odpískána devítka pro hranické. (11:12) (0:0)

31
    Začal druhý poločas. (11:12) (0:0)

(11:12)

30
    První poločas skončil. (11:12) (0:0)

30
    Dukla sebrala hranickým míč a Sviták se trefuje ze spojky v rychlém protiútoku. 10:12. Čadra poté snižuje na druhé straně obloučkem z křídla. 11:12 (10:11) (0:0)

30
    Cement má včak ještě několik desítek sekund, aby dorovnal. (10:11) (0:0)

30
    Hra pokračuje. Dukla rozjíždí naplánovaný útok a Polášek zvyšuje ze spojky. 10:11 (10:10) (0:0)

30
    Minuta do konce prvního poločasu a trenér Dukly si bere oddechový čas. (10:10) (0:0)

29
    Polášek ve spojení s Horákem Cement nechtějí pustit k Petržalovi. Šíra zařídil 7m hod pro Pavlíčka. Ten míč dostal do brány, a tak je vyrovnáno. 10:10 (9:10) (0:0)

28
    Kučerka však hranickým získal míč, takže by dorovnal mohli. Šíra trefuje pecku Petržalovi přímo do obličeje, ten se statečně zvedá. (9:10) (0:0)

27
    Devítka pro hranické, Pavlíčkův podstřel vychytán, Dukla hned přichází kvůli krokům o míč a Čadra trefuje břevno, hořká situace. (9:10) (0:0)

26
    Polášek posouvá Duklu do vedení svou střelou ze spojky. 9:10 (9:9) (0:0)

26
    Hra pokračuje. Hranice v útoku, pět minut do konce prvního poločasu a Čadra je hned vychytán Petržalou. Hra se na chvilku zdržela, nejspíš kvůli nadbytečnému počtu hráčů v poli. (9:9) (0:0)

26
    Domácí tým si bere oddechový čas. (9:9) (0:0)

25
    Galus dostal přihrávku v rychlém protiútoku a sám si doběhl k Petržalovi, ten měl však nastavenou ruku. Piskač srovává na 9:9 ze spojky a Šíra si vysloužil žlutou kartu. (9:8) (0:0)

24
    Devítka pro hranické. Indrák bez problému vychytán Petržalou. (9:8) (0:0)

24
    Lehockého střela letěla takových pěkných pět metrů v úhlu mimo bránu. (9:8) (0:0)

23
    Kučerka už nachystaný automaticky odrazil Horákovu střelu a to už pomohlo Indrákovi na posunutí Cementu do vedení na druhé straně ze spojky. 9:8 (8:8) (0:0)

22
    Dukla se ale i tak posouvá do vedení, protože ukradla hranickým míč a Sviták našel skulinu v Kučerkově bráně, když pálil ze spojky. 7:8. Bajgar však hned dorovnává na druhé straně, taktéž ze spojky. 8:8 (7:7) (0:0)

21
    7m hod kvůli Brožovi, který bránil Lehockého z křídla. Polášek však tentokrát 7m hod neproměňuje, protože Kučerka ho vychytal. (7:7) (0:0)

20
    Hraničtí už potřetí pálí přímo do Petržaly. (7:7) (0:0)

19
    Čadra pálí přímo do Petržaly poté, co Hranice skoro ztratily míč. Hráči se válí po zemi, aby ukořistili míč. Polášek je pohotový, a tak se míče zmocnil a ještě vypálil gól ze spojky. 7:7 (7:6) (0:0)

18
    Devítka pro hosty. Nemotorná Dukla ztrácí míč. (7:6) (0:0)

18
    Čadra vychytán Petržalou ve výstřelu ze spojky. Týmy jsou v plném počtu. (7:6) (0:0)

17
    Oslabená Dukla se snaží trochu zdržet hru. Devítka pro hosty. Kotrčova střela letí vysoko nad bránu. (7:6) (0:0)

16
    Kastner okamžitě dorovnává po ,,ukradení'' míče. 6:6. Polášek si jde poté sednout na dvě minuty. Čadra zvyšuje na 7:6 ze spojky. (6:5) (0:0)

15
    Mráz zasadil Kučerkovi do brány pěknou střelu z výskoku ze spojky. 6:5 (6:4) (0:0)

14
    Kučerka okamžitě zmařil pokus Dukly o vyrovnání. Indrák je na druhé straně vychytán Petržalou. Horák pálí do plenty. Čadra se prosazuje na druhé straně ze spojky. 6:4 (5:4) (0:0)

13
    Galus dostal další přihrávku v rychlém protiútoku a posunul Cement do vedení ze spojky. 5:4 (4:4) (0:0)

11
    Jakub Sviták dostává žlutou kartu za faul na Bajgara. Devítka pro hranické. Galus dostal neuvěčitelným způsobem míč do brány z křídla po přihrávce Indráka. Je srovnáno. 4:4 (3:4) (0:0)

10
    Hraničtí se trefují mimo a Dukla je u míče. Devítka pro Duklu. Horák je úspěšný z výskoku ze spojky. 3:4, Dukla je u vedení. (3:3) (0:0)

9
    Devítka pro hranické, hraničtí ztrácejí míč. Kotrč vychytán i díky Kučerkovi, i díky hráčům hranického mužstva. (3:3) (0:0)

8
    Hraničtí zbytečně ztratili míč a bránili v brankovišti, takže Polášek srovnává po další úspěšné sedmičce. 3:3 (3:2) (0:0)

6
    Devítka pro Duklu, Kučerka vychytává Kastnera a Horáka. Horák poté dostává žlutou kartu na druhé straně. Michal Indrák poslal míč pražskému brankáři pod nohama a připsal Cementu branku. 3:2 (2:2) (0:0)

6
    Hranice vzápětí okamžitě ztrácejí míč. Čadra dostává žlutou kartu za faul. (2:2) (0:0)

5
    Dukelští se zdají trochu rozhození, dopouštějí se spousty technických chyb. Sviták však dokázal hranickým vypíchnout míč a sám si doběhl ke Kučerkovi, který jeho střelu nebyl schopný chytit. 2:2 (2:1) (0:0)

4
    O krásný zákrok se postaral Cement. Galus si z křídla naběhl do díry v dukelské obraně a posouvá svůj tým do vedení. 2:1 (1:1) (0:0)

3
    Za bránění Piskače v brankovišti si vysloužili pražští výhodu 7m hodu. Střílí ho Polášek a úspěšně ho proměnuje. 1:1 (1:0) (0:0)

2
    Čadra se trefuje mimo. Devítka pro hosty. Horák hází míč do autu. Indrák dává první branku zápasu ze spojky. 1:0. Pavlíček si vysloužil žlutou kartu. (0:0) (0:0)

2
    Cement se pomalu rozjíždí do útoku. První devítka pro domácí. (0:0) (0:0)

1
    Zápas začal, hostující Dukla se valí do útoku a Kotrč hned trefuje tyč. (0:0) (0:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0) (0:0)

TJ Cement Hranice: Fabián Martin (1), Kučerka Josef (71) - Bednařík Tomáš (2)´, Magrla Petr (3), Pavlíček Tomáš (4), Brož Radim (7), Čadra Zdeněk (11), Herda Tomáš (14), Indrák Michal (15), Bajgar Radek (18), Galus Tomáš (44), Šíra Jakub (75), Dolák Jakub (86), Weintritt Lukáš (88)

HC Dukla Praha: Rangl Daniel (1), Petržala Tomáš (24) - Horák Radek (3), Kern Jakub (5), Polášek Zdeněk (7), Sviták Jakub (9), Mráz Radek (11), Piskač Kamil (13), Kotrč Milan (15), Kastner Jakub (22), Lehocký Martin (33), Šůstek Dvid (38), Čurda Daniel (76)

Rozhodčí: Kavulič Radoslav, Skružný Libor. (0:0)

Dobrý den. Dnes můžete sledovat derby mezi týmy TJ Cement Hranice a hostující HC Dukla Praha. Utkání začíná v 10:30.