Ústí n/L – Mladá Boleslav 4:5 (po pr.)
HC Slovan Ústí nad Labem
4:5 (2:2, 2:1, 0:1 - 0:1)
BK Mladá Boleslav
cz Nedeľa 10.04.2011, 17:10 • Zlatopramen aréna, Ústí nad Labem • Baráž o ELH (CZ)

Opravdu kopec smůly si vybrali v dnešním zápase Ústečtí Lvi. Ještě minutu před konce základní hrací doby vedli, jenže jak vyrovnání, tak vítězný gól v prodloužení zařídil šťastným odrazem nohou hostující Boháč a Boleslav tak v baráži vede 2:1 na zápasy. (20:27:02)

65:00

69:53
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Autorem druhé fotbalové branky dnes podruhé DANIEL BOHÁČ. Asistence: Jiří Marušák.

Po buly se odehrál sporný zákrok před brankou hostů. Ti vyrazili do kontru a zřejmě opět dosáhli branky bruslí. Zda bude opět platit rozhodně dnes podruhé videorozhodčí.

69:53
    Puk končí v brance ÚStí. Bude se zase zkoumat video.

Buly Roubík vs. Divíšek.

Oddechový čas pro domácí.

69:40
    Přerušená hra po boji u mantinelu v útočném pásmu Ústí.

69:20
    Hanzl po stahovačce přes obránce zamířil k tyči. Schwarz zasáhl betonem.

68:55
    Na druhé straně z dálky Pajič netrefil branku.

68:45
    Pabiška z nulového úhlu nemohl uspět.

68:22
    Po Kloboučkově ráně z dálky se puk udržel mezi nohama Schwarze.

68:00
    Po sražené střele Vobořila hosté vyhodili.

67:05
    Hosté dvakrát za sebou vyhodili.

66:38
    Handlovský se z levého kruhu odhodlal střílet. neměl to moc připravené a trefil Schwarze do náručí.

66:19
    Petr Macháček (MBL) - 2 min. nedovolené bránění.

66:19
    Ústí aktivně napadalo a za brankou si vynutilo faul.

65:19
    Hay dvakrát z dálky střílel. Jednou do boční konstrukce, pak do náručí brankáře Ústí.

64:50
    Žabka pálil do betonu, Ústí pak vyhazuje.

64:10
    Mikulík z buly vyhodil.

Karel Filas

Góly a asistencie: 1. Hampl (Alinč), 17. Diviš, 28. Poživil (Pajič), 37. Kloz - 4. Vrbata, 19. Marušák (Macháček), 31. Matějovský (Hay, Bahenský), 59. Boháč (Žabka), 70. Boháč (Marušák)

HC Slovan Ústí nad Labem: Francouz (Orct) - Němeček, Pojkar, L. Poživil, Sklenička, Gureň, Vobořil, Klobouček, K. Černý - Mikulík, Roubík, Ludvík - Janků, Alinč, Hampl - Čurilla, Pajič, Diviš - Kloz, R. Hanzl, Handlovský.
    BK Mladá Boleslav: Schwarz (Valent) - Hay, Lehikoinen, Marušák, Macháček, Žabka, Chaloupka, Demel, Dudáš - Bahenský, Divíšek, Matějovský - Vrbata, Plodek, Pabiška - Tvrdík, Štefanka, Macho - Lenc, Hrdel, Boháč.

Rozhodca: Šír, Trombík - Gebauer, Tošenovjan