5:3 (0:0, 2:3, 3:0)
Rakúsko
Sobota 09.04.2011, 17:00 • ZŠ Dukla Trenčín • Prípravný zápas

59:26
    Slovensko dalo gól! Gól do prázdnej bránky. Pánik už mohol strieľať na bránku, ponúkol ale gól Cibákovi.

55:55
    Slovensko dalo gól! Dokonaný hetrik v podaní Štefana Ružičku, ku ktorému keď sa dostane puk tak perfektne trafí aj z väčšej vzdialenosti. Asistencie Šatan a Hossa.

54:53
    Záborský čakal so strelou dlhšie. Bude sa ale opäť vylučovať na rakúskej strane. Robert Lukas dostáva dve minúty za vyhodenie puku.

47:33
    Radivojevič bez hokejky. Bude sa ale vylučovať na rakúskej strane. Unterluggauer dostáva dve minúty za sekanie.

42:16
    Slovensko dalo gól! Ružičkovo presné namierenie do bránky počas presilovej hry po prihrávke od Marcela Hossu. Slovensko po druhýkrát v zápase vyrovnáva. Asistencie Hossa a Graňák.

40:26
    Vylúčenie na strane Rakúska. Philippe Lakos dostáva dve minúty za vrážanie.

37:51
    Rakúsko dalo gól! Setzinger aj keď bol faulovaný dokázal predsa len skórovať a Rakúsko opäť vyhráva nad Slovenskom. Asistencie: Lukas Philipp a Unterluggauer.

36:51
    Slovensko dalo gól! Zmätok pred bránkou Rakúska po ktorom sa puk dostal na hokejku Ružičku a ten krásne trafil pravý roh bránky Penkera. Asistoval Marcel Hossa.

35:30
    Vylúčenie na strane Rakúska. Philippe Lakos dostáva dve minúty za držanie.

34:03
    Slovensko dalo gól! Vyhrané buly po ktorom Šatan vrátil puk dozadu na Hossu, ktorého ešte tiesnil hráč súpera. Aj napriek tomu sa ale slovenskému útočníkovi podarilo znížiť na rozdiel jediného gólu.

32:49
    Rakúsko dalo gól! Spolupráca súrodencov Lukasov. Robert našiel svojho brata, ktorý triafa vedľa Lašáka. Rakúsko teda vyhráva už 2:0. Asistencie Lukas Robert a Setzinger.

32:11
    Vylúčenia na oboch stranách. Baranka dostáva dvojitý menší trest za hrubosť + 10 minútový osobný trest za nešportové správanie, Cibák dvojitý menší trest za hrubosť a k tomu dve minúty za vrážanie, Patrick Harand dvojitý menší trest za hrubosť, Altmann dvojitý menší trest za hrubosť + 10 minútový osobný trest za nešportové správanie.

26:16
    Pavlikvoský neuspel. Rakúsky hráč Werenka dostáva dve minúty za nedovolené bránenie.

24:51
    Rakúsko dalo gól! Prihrávka Kaspitza od mantinelu na hokejku Raffla, ktorý mal pred sebou voľný priestor a ideálne trafil. Lašák bol bez šance. Asistencie Kaspitz a Peintner.

21:09
    Vylúčenie na strane Rakúska. Peintner dostáva dve minúty za hru vysokou hokejkou.

7:26
    Vylúčenie na strane Slovenska. Šatan dostáva dve minúty za podrazenie.

Daniel Modrovský

Góly a asistencie: 35. Hossa Marcel (Šatan Miroslav), 37. Ružička Štefan (Hossa Marcel), 43. Ružička Štefan (Hossa Marcel, Graňák Dominik), 56. Ružička Štefan (Šatan Miroslav, Hossa Marcel), 60. Cibák Martin (Pánik Richard) - 25. Raffl Michael (Kaspitz Roland, Peintner Markus), 33. Lukas Philipp (Lukas Robert, Setzinger Oliver), 38. Setzinger Oliver (Lukas Philipp, Unterluggauer Gerhard)

Slovensko: Lašák, Konrád - Baranka, Graňák - Sersen, Stehlík - Mikuš, Švarný - Cebák, Dej - Šatan, Mikúš, Hossa Marcel - Ružička, Surový, Radivojevič - Bartovič, Cibák, Pánik - Záborský, Pavlikovský
    Rakúsko: Penker, Weinhandl - Lakos, Lukas Robert - Werenka, Unterluggauer - Rebek, Altmann - Ulmer, Oraze - Setzinger, Lukas Phillip, Rotter - Peintner, Kaspitz, Raffl - Harand Patrick, Oberkofler, Harand Christoph - Woger, Ofner, Pinter

Rozhodca: Kubuš - Lokšík, M. Valach, J. Tvrdoň, Beniač

Diváci: 5 984