Zubří – Plzeň 24:21 (kon.) | Karviná – Třeboň 28:29 (kon.)
cz Nedeľa 20.03.2011, 10:30 • Hala Stars, Karviná • Chance Extraliga mužů (CZ)

60
    Konec zápasu. (28:29) (0:0) (11:56:46)

60:00
    Rozvlála se pouze boční síť po střele Kružíka. Hoste si odvážejí zaslouženě plný počet bodů z tohoto utkání.(28:29) (0:0)

Poslední devítka pro Karvinou. (28:29) (0:0)

59:43
    Jordák podstřelem posíla Třeboň do vedení.! (28:29) (0:0)

58:48
    Petrovský nastřeluje tyč. Hosté jsou v útoku. (28:28) (0:0)

58:12
    Loskot po chybě domácích v útoku proměńuje trhák. (28:28) (0:0)

56:58
    Čapek snižuje na jediny gól. (28:27) (0:0)

55:44
    Petrovský proměńuje. (28:26) (0:0)

55:43
    Sedmička pro domáci. Házet bude Petrovský. (27:26) (0:0)

55:00
    Karvinský Chudoba vyloučen na dvě minuty. Nařízena sedmička. Do brány se staví Lefan místo Drápala. Lefan byl úspěšný!, ale domáci zůstavají v útoku. A opět Lefan úspěšně. (27:26) (0:0)

54:10
    Domácí v útok. Marek Vančo krásně z křidla vrací domácím vedení. (27:26) (0:0)

53:15
    Petrovský proměňuje sedmičku. (26:26) (0:0)

52:40
    Jordák vyloučen na dvě minuty. (25:26) (0:0)

52:10
    Kubík po sběhnutí z křídla na stedni spojku proměňuje a posíla Třeboň do vedení. (25:26) (0:0)

51:20
    Schams vychytává Kružíka ze spojky. (25:25) (0:0)

50:23
    Jordák se prosazuje z křídla (25:25) (0:0)

50:01
    Nepřesná nahrávka na třeboňské straně, ale i domáci chybují a hosté jdou do útoku. (25:24) (0:0)

49:30
    Nařízena sedmička. Čapek vyloučen na dvě minuty. Petrovský si se svou šanci poradil a posíla domáci do vedení. (25:24) (0:0)

48:50
    Monczka svým podstřelem dává dalši gól domácích. Nařízena sedmička pro hosty. Mošovský dává. Chyba domácího celku v útoku trestá protiútokem Kubik. Domácí se berou oddechový čas. (24:24) (0:0)

47:35
    Kubík z krídla technickou střelou obstřeluje Drápala v brance. (23:22) (0:0)

46:54
    Kružík se ze střední spojky nemýlil. (23:21) (0:0)

45:50
    Tyč pomohla domácím. (22:21) (0:0)

45:55
    Požárek dostává dvě minuty. (22:21) (0:0)

45:32
    Hosté v útoku. (22:21) (0:0)

44:20
    Loskot krásnou střelou do růžku snížuje náskok domácích. (22:21) (0:0)

43:53
    Ztrátá míče na straně Karviné. Hosté v útoku. (22:20) (0:0)

43:15
    Mošňovský proměňuje sedmičku. Adalši sedmička pro hosty, na kterou jde znova Mošňovský a opět dává. (22:20) (0:0)

42:18
    Sliwka podstřelem ze spojky proměňuje. (22:18) (0:0)

41:24
    Vančo po tzv. rusákovi dáva 21. gól domácích. Sedmička pro hosty. Loskot přestřelil. Domáci v útoku, ale ztrácejí po technické chybě. Výborný zákrok Drápala a domáci opět v útoku. Špatná komuinikace mezi karvinskými, kterou využil Měchura a sám nikým neohrožen se říti na branku a proměnujě. A opět Měchura dává další gól. (21:18) (0:0)

38:09
    Za Třeboň z křídla skóroval Měchura. Po rychlé rozehrávce na straně Karviné Chudoba střelou o tyč. (20:16) (0:0)

37:25
    Slywka se prosazuje ze spojky. (19:15) (0:0)

37:03
    Skvělý zákrok Schamse a hosté jsou v útoku, ale třeboňští ztratili míč a Karviná je opět na tahu. Nepřesná střela Lyzwy. Měchura se na druhé straně nemýlil. (18:15) (0:0)

34:50
    Hanish vyloučen na dvě minuty. Kubík se prosazuje z křídla. (18:14) (0:0)

34:22
    Drápal perfektním zákrokem vychytal Kubíka. Domací jdou do útoku. Opět Balwas po individuální akci dává osmnáctý gól domácích. Ztrátá míče pro hosty. Domací v útoku. (18:13) (0:0)

33:36
    Skvělý zákrok Drápala a Lyzwa z rychle akce zakončuje gólem. Nařízen sedmimetrový hod proti domácímu celku. (17:13) (0:0)

33:10
    Balwas na druhe straně po rychlé rozehrávce. Ztrátá míče na straně hotujících. Chudoba z křídla proměňuje. Opět ztráta a Vančo z protiútoku trestá. Hosté si hned na začatku druhého poločasu berou oddechový čas. (16:13) (0:0)

30:15
    Šulc se prosazuje z pivota. (13:13) (0:0)

31
    Začal druhý poločas. (13:12) (0:0)

Druhý poločas začne přibližně v 11:18 (13:12) (0:0)

30
    První poločas skončil. (13:12) (0:0)

30:00
    Hosté už skórovat nestihli a poločas vyhrávají domací pouze o jeden jediný gól. (13:12) (0:0)

29:46
    Lyzwa se prosazuje po kříži s Monczkou. (13:12) (0:0)

29:19
    Drápal perfektně zakročil proti stoprocentní šanci Čapka a domací jdou do útok. (12:12) (0:0)

Oddechový čas pro hosty. (12:12) (0:0)

28:05
    Nařízen sedmimetrový hod. Diviš si sní poradil. Probíhají poslední dvě minuty prvního poločasu. (12:12) (0:0)

27:14
    Chudoba získal útočné pásmo. Brcmaň vyloučen na dvě minuty. Diviš po stáhnutí se prosazuje s křídla. (11:12) (0:0)

25:34
    Kubík neváhal a z pozice spojky proměňuje. Domací ztrácejí míč. Hosté jsou v útoku. (10:12) (0:0)

25:00
    Požárek podstřelem stahuje náskok Třeboně. Loskot napomínan žlutou kartou. (10:11) (0:0)

24:48
    Mareš ze spojky posíla hosty do vedení. Domácí nastřelují břevno. Na druhé straně se prosazuje Měchura. (9:11) (0:0)

22:45
    Kubík z rychlého protiútoku proměňuje. Domací ztrácejí míč a hosté jdou do útoku. (9:9) (0:0)

21:59
    Mošovský nestačil na Požárka, ten se obtočil a svou šanci proměňuje. (9:8) (0:0)

21:12
    Na hřišti se objevuje domáci Monczka, Balwas a Diviš. Domáci v útoku. (8:8) (0:0)

20:12
    Pasivita pro domáci a hosté jdou do útoku. (8:8) (0:0)

19:14
    Kubík proměňuje a máme opět remízový stav. (8:8) (0:0)

19:22
    Hosté jsou v útoku pasivní a ztrácejí míč. Totéž karvinstí a Třeboň jde do útoku. Nařízen sedmimetrový hod. (8:7) (0:0)

17:15
    Ztráta míče pro domáci, ale perfektně z protiútoku zakročil Drápal. Požárek z pivota dává osmou branku. (8:7) (0:0)

16:30
    Opět Loskot za hosty a je to o jeden gól. Domácí ztrácejí míč a hosté jdou do útoku. Měchura se prosazuje ze spojky a domácí si berou oddechový čas. (7:7) (0:0)

14:14
    Kubík proměňuje z falešného pivota. Na druhé straně Vančo krásnou střelou z křídla. (7:5) (0:0)

13:34
    Chyba v Třeboňské obraně a Petrovský ji trestá. (6:4) (0:0)

12:10
    Radek Sliwka se po individuální akci prosazuje a dáva pátý gól domácích. Drapal teď vyborně zasáhl proti střele Loskota, ale na střelu Mošovského nestačil (5:4) (0:0)

10:58
    Lyzwa ze střední spojky posíla opět domácí do vedení. (4:3) (0:0)

10:48
    Mošovský nastřelil tyč a domací jdou do útoku. (3:3) (0:0)

8:28
    Loskot využil díry v karvinské obraně s dáva 3: gól Třeboně. (3:3) (0:0)

7:46
    Chudoba po souhře se Sliwkou posíla opět domácí do vedení. (3:2) (0:0)

7:13
    Hostujíci Mošovský ze spojky srovnává skóre. (2:2) (0:0)

5:03
    Po individuální akci se prosazuje domácí Petrovský. Na druhé straně Čapek. (2:1) (0:0)