Zubří – Plzeň 24:21 (kon.) | Karviná – Třeboň 28:29 (kon.)
cz Nedeľa 20.03.2011, 10:30 • Hala Stars, Karviná • Chance Extraliga mužů (CZ)

60
    Konec zápasu. (28:29) (0:0) (11:56:46)

60:00
    Rozvlála se pouze boční síť po střele Kružíka. Hoste si odvážejí zaslouženě plný počet bodů z tohoto utkání.(28:29) (0:0)

Poslední devítka pro Karvinou. (28:29) (0:0)

59:43
    Jordák podstřelem posíla Třeboň do vedení.! (28:29) (0:0)

58:48
    Petrovský nastřeluje tyč. Hosté jsou v útoku. (28:28) (0:0)

58:12
    Loskot po chybě domácích v útoku proměńuje trhák. (28:28) (0:0)

56:58
    Čapek snižuje na jediny gól. (28:27) (0:0)

55:44
    Petrovský proměńuje. (28:26) (0:0)

55:43
    Sedmička pro domáci. Házet bude Petrovský. (27:26) (0:0)

55:00
    Karvinský Chudoba vyloučen na dvě minuty. Nařízena sedmička. Do brány se staví Lefan místo Drápala. Lefan byl úspěšný!, ale domáci zůstavají v útoku. A opět Lefan úspěšně. (27:26) (0:0)

54:10
    Domácí v útok. Marek Vančo krásně z křidla vrací domácím vedení. (27:26) (0:0)

53:15
    Petrovský proměňuje sedmičku. (26:26) (0:0)

52:40
    Jordák vyloučen na dvě minuty. (25:26) (0:0)

52:10
    Kubík po sběhnutí z křídla na stedni spojku proměňuje a posíla Třeboň do vedení. (25:26) (0:0)

51:20
    Schams vychytává Kružíka ze spojky. (25:25) (0:0)

50:23
    Jordák se prosazuje z křídla (25:25) (0:0)

50:01
    Nepřesná nahrávka na třeboňské straně, ale i domáci chybují a hosté jdou do útoku. (25:24) (0:0)

49:30
    Nařízena sedmička. Čapek vyloučen na dvě minuty. Petrovský si se svou šanci poradil a posíla domáci do vedení. (25:24) (0:0)

48:50
    Monczka svým podstřelem dává dalši gól domácích. Nařízena sedmička pro hosty. Mošovský dává. Chyba domácího celku v útoku trestá protiútokem Kubik. Domácí se berou oddechový čas. (24:24) (0:0)