Poprad – B. Bystrica 3:1 (kon.) | Skalica – HC Slovan 2:0 (kon.) | Martin – Žilina 4:0 (kon.)
Zvolen – Nitra 0:5 (kon.) | Trenčín – Košice 2:4 (kon.)
HK Poprad
3:1 (2:0, 1:0, 0:1)
HC MONACObet Banská Bystrica
Utorok 15.02.2011, 17:00Tipos Extraliga (SR)

44:32
    Weissmannovo zbytočné podrazenie v útočnom pásme, hra sa tak presťahuje pred Šimonoviča a sily na ľade sa vyrovnajú.

44:12
    Daniel Brejčák chcel útočiacemu hráčovi vypichnúť puk, hokejku však posunul pod nohy a previnil sa tak podrazením.

36:46
    Sily na ľade sa na pol minúty vyrovnajú, Svitana po zahratí puku uštedril hokejkou úder po prilbe jednému z Bystričanov a tak si musí ísť na trestnú lavicu odsedieť dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

35:16
    Ešte pred odpískaným postavením mimo hry sa hostia dopustili aj faulu - Rumpel si musí odpykať nedovolené bránenie.

29:35
    Karta sa obrátila, po Kloudovej nedovolenej hre so zdvihnutou hokejkou budú mať o hráča navrch hostia.

27:27
    Príležitosť presilovej hry dostanú domáci, za sekanie vo svojom pásme odchádza na trestnú lavicu Rumpel.

24:23
    Kasík zastavil telom Sýkoru, zákrok posúdený ako držanie, po následnom kontakte zostal Bystričan ležať na ľade a na striedačku následne odchádza držiac si ľavú ruku.

20:44
    Za vlastnou bránkou sa evidentne previnil Cebák, na trestnú lavicu odchádza za podrazenie.

05:08
    Puk už sa dostával von z obranného pásma Bystrice, zbytočne vylúčený Vizváry za držanie.

Marián Handzuš

Góly a asistencie: 2. Lapšanský (Mlynarovič, Svitana), 14. Klouda (Kuľha), 40. Kledrowetz (Kuľha, Kopecký) - 57. Tománek (Cebák)

HK Poprad: Lipovský (Melicherčík) – Rogers, Suchý, Jasečko, D. Brejčák, Kasík, Kledrowetz, J. Brejčák, Kramár – Wanvig, Lundberg, Škovira - Lapšanský, Kmiť, Svitana - Kopecký, Klouda, Kuľha – Vandas, Mlynarovič, Takáč. Tréner - Jaško Ján, asistent - Spišák Róbert.
    HC MONACObet Banská Bystrica: Šimonovič (Fedor) – Cebák, Cuník, Biro, Kolba, Bambúch, Kubka, Vantroba, Vizváry – Tománek, Hudec, Sýkora – Paľov, Petro, Hvila – Weissman, Šechný, Bezák – Rumpel, Češík, Kútny. Tréner – Staš Milan, asistenti trénera – Chudý Miroslav, Orzságh Vladimír.

Rozhodca: Mikula, Hradil - Smrek, Gajan