Fínsko – Rusko 4:3 (kon.) | Česko – Švédsko 2:5 (kon.)
Fínsko
4:3 (2:2, 1:1, 1:0)
Rusko
cz Sobota 12.02.2011, 15:00Turnaj piatich krajín (U18)

Tady jsou vyloučení - za Rusko Konstantin Vorhev - 5 + do konce utkání, Nikita Kucherov - 2 minuty za sekání, z Finska Alexi Rekonen - 2 minuty za hrubost, Rasmus Ristolainen - 2+2 minuty za hrubost.

50:35
    Finsko se provinilo offsidem. Po odpískání vystřelil do branky Liedes a vysloužil si desetiminutový osobní trest. Poté si vyřizovali účty Mikhailov s Wileniusem a oba dostávají dvě minuty. Pokračuje se čtyři na čtyři.

48:09
    Bude se vylučovat. Rusko bude hrát početní výhodu. Finsku bylo odpískáno příliš mnoho hráčů na ledě.

42:34
    Rusko si zahraje další početní výhodu. Zchaldit hlavu si půjde Matti Lamberg za vysokou hůl.

33:50
    Finsko však bude mít příležitost opět srovnat, dvě minuty za sekání totiž dostává Konstantin Vorshev.

31:44
    Olli Määtä dostává dvě minuty za hákování a Rusko má další možnost.

26:22
    Další přesilovou hru si zahrají Finové. Sergey Smurov je totiž poslán na trestnou lavici na dvě minuty za hákování.

17:51
    Finové jdou do tří! Joonas Valkonen bude pykat za hrubost. Pro Rusko velká příležitost zkorigovat stav na 2:2.

16:48
    Opět se bude vylučovat a znovu na trestnou lavici míři Fin. Joona Harjama je vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení.

12:22
    Rusko dostává další možnost vyrovnat výsledek dnešního duelu. K trestoměřičům totiž putuje Heikki Liedes za krosček.

09:25
    Rusko bude mít příležitost srovnat stav utkání. Za katr putuje Ville Järveläinen, který podrazil protihráče.

02:11
    Nikita Kucherov po obdrženém gólu najel do radujícího se Fina a vykoledoval si dvouminutový trest za hrubost. Takže další přesilovka pro tým Suomi.

0:39
    Vladimir Tkachev dostává hned v úvodu dvě minuty za podražení, Finové se tak mohou pustit do dobývání Dyatlova.

Sanny Muharem

Góly a asistencie: 3. Kallela (Granlund, Järveläinen), 4. Granlund (Kallela), 35. Granlund (Tommila), 41. Granlund (Kallela, Järveläinen) - 9. Smurov (Konkov), 20. Kucherov (Shalunov), 33. Shamin (Kucherov)

Fínsko: Kekki (Perhonen) - Auvinen, Tommila, Määtä, Pokka, Ristolainen, Valkonen, Lindbohm, Leino - Järveläinen, Granlund "C", Kallela - Aaltonen, Wilenius, Kossila - Hännikäinen, Rekonen, Henritius - Liedes, Lamberg, Harjama.
    Rusko: Dyatlov (Artemiev) - Yarullin "C", Saveliev, Shuvalov, Vasilevskyi, Vorshev, Nesterov, Sabinin - Kucherov, Ageev, Tkachev - Shamin, Kadeykin, Shubin - Ivanyuzhenkov, Shalunov, Prokhorkin - Mikhailov, Konkov, Smurov.

Rozhodca: Pešina, Šindler - Kis, Prchal.