Ani z tejto poslednej šance sme však nič nevymysleli.

Posledná šanca, rohový kop Slovenska. 93 min. je už za nami.

Čaká nás posledná minúta reprezentačného prípravného zápasu.

Luxembursko bráni so všetkými hráčmi, v útoku je vysunutý jedine Da Mota.

90
    Nadstavovať sa budú 3 minúty.

89
    Kello vykopáva loptu ďaleko na polovicu Luxemburska. Minúty sa krátia a Luxemburčania kontrolujú výsledok tohto zápasu.

87
    Ohroziť však bránu domácich sa nám nepodarilo, a domáci sa hrnú do protiútoku.

87
    Nasleduje rohový kop Slovenskej reprezentácie ...

86
    Da Mota v ďalšom úniku, jeho center z kraja ihriska však adresáta nenašlo.

85
    Chystá sa obrovské prekvapenie na úkor Slovenskej reprezentácie. Slovenskej reprezentácii ostáva ešte približne 5 minút hracieho času, na to aby dokázali s týmto výsledkom ešte niečo spraviť.

82
    Stano Šesták získava žltú kartu.

81
    Luxembursko dalo gól!
    DA MOTA sa dostal k lopte v 16-ke, od lopty sa nenechal odstaviť ani od jedného zo zadákov Slovenského mužstva a svoju bojovnosť korunuje druhým gólom. 2:1

79
    Slovensko je v tomto zápase častejšie faulujúcim mužstvom v pomere 17-6.

76
    Premiéru v Slovenskom reprezentačnom drese si práve vychutnáva Kello, ktorý prichádza na miesto brankára Muchu.

74
    Obrovská šanca Slovenského mužstva. Šesták sa uvoľnil na kraji, následná jeho nahrávka našla v 16-ke Kubiša, ktorý z blízka loptu netrafil ideálne a slabá strela míňa Joubertovu bránu.

71
    Autor jediného domáceho gólu Da Mota , točí hlavy zadákom nášej reprezentácie.

70
    Šanca domáceho tímu. Leweck však Muchu prekonať nedokázal, skóre sa nemení.

67
    Kombinácia Jendrišek - Karhan - Pekarík, posledne menovanému sa nepodarilo odcentrovať a loptu má vo svojej moci Joubert, ktorý bude zahrávať odkop od brány.

65
    Strata lopty v našom mužstve, dopredu smerujú domáci.

64
    Pred rohovým kopom však prichádza striedanie v našom mužstve. Ihrisko opustil Kucka a na jeho miesto prichádza Zábavník.

63
    Pekaríkov center z kraja ihriska zblokovaný na rohový kop.

60
    Luxembursko dalo gól! A je vyrovnané. Dlhý center do 16-ky nášho mužstva nie najvhodnejšie odhlavičkoval Ďurica, následne sa k lopte dostal DA MOTA, ktorý strelou k tyči prekvapil brankára Muchu a zrovnáva skóre zápasu. 1:1

58
    Štandartka domáceho tímu zo sľubnej pozície.

55
    Slovensko dalo gól! Konečne sme sa dočkali , ERIK JENDRIŠEK spracoval presnú nahrávku a v ľahkej pozícii v ktorej sa objavil prekonáva brankára domácich. 0:1

51
    Hamšík dlhou nahrávkou , krížom cez celé ihrisko našiel spoluhráčka Jendrišeka , následne však prichádza strata lopty.

50
    Rohový kop slovenského mužstva, veľa sme však nevymysleli.

50
    Jendrišek sa odhodlal k strele, chýbala jej však razancia a presnosť.

48
    Kombináca Weiss - Nemec, následnú výbornú strelu Nemca však vytlačil brankár Joubert.

47
    V 1.polčase znepríjemňoval futbal aj indentifikáciu hráčov hustá hmla, v 2.polčase vyzerá byť hmla ešte hustejšia.

46
    1. strelecký pokus v 2.polčase na domácej strane , ktorá smeruje vedľa brány z kopačky Joachima.

46
    Začal druhý polčas.

Hráči už prichádzajú na ihrisko.

Prvý polčas skončil.

45+2
    Jeho pokus však končí vysoko nad bránou domácich. A táto strela je následne aj bodkou za 1.polčasom.

45+2
    Všetci hráči domáceho mužstva nasťahovaní v obrannej 16-ke, loptu si stavia Marek Hamšík.

45+2
    Následne však jeden z našich hráčov bol faulovaný. A rysuje sa štandartka zo sľubnej pozície.

45+1
    Karhan našiel Kucku dlhou nahrávkou, ktorý však na ťažkom teréne mal problém so spracovaním lopty.

45
    Nadstavovať sa budú 2 minúty .

45
    Ďurica na začiatku ďalšej útočnej akcie našich.

44
    Kucka hľadal nahrávkou Jendrišeka, výborne však zakročil jeden z domácich zadákov a nahrávke zabránil sklzom.

44
    Veľa futbalového sa na ihrisku v tomto momente nedeje, pri lopte Ján Mucha.

42
    Karhanov dlhý center na Šestáka končí v náručí brankára domácich, ktorý následne loptu vykopáva ďaleko na polovicu slovenského mužstva.

41
    Šesták aj Joubert už v poriadku, v hre sa pokračuje.

40
    Šesták po krátkej dobe na ihrisku už dokázal "zvalcovať" brankára domácich. Zo zeme sa Šesták zdvíha ťažšie.

39
    Dochádza k striedaniu v našom mužstve. Ihrisko opúšťa Hubočan a na jeho miesto prichádza Šesták.

37
    Slovensko pred pokutovým územím domáceho tímu.

35
    Jendrišek opäť unikal pri postrannej čiare, od lopty však bol čisto odstavený.

33
    Za postrannou čiarou vidno rozcvičujúcu sa dvojicu našich hráčov Zábavník a Šesták.

32
    Obrovská šanca domácich, lopta sa dostala za slovenskú obranu, a zoči voči Muchovi sa objavil jeden z domácich útočníkov. Mucha vytiahol parádny zákrok.

31
    Jendrišek parádny únik po kraji, napokon si však so spoluhráčom nerozumel a loptu stráca.

30
    Štandartka rozohraná na krátko, následný center do 16-ky končí na Hubočanovej hlave, ktorý sa pravdepodobne stretol v hlavičkovom súboji s jedným z domácich hráčov a obaja hráči si žiadajú ošetrenie.

29
    Pekarík si pomáha faulom , ďalšia štandartka pre domácich

28
    1. zruch pred domácou bránou, šanca na otvorenie skóre pre náš tím. Domáci brankár Joubert sa však v tejto šanci vyznamenal.

26
    Luxemburčania však nič vážne nevymysleli, a Jendrišek vyváža loptu do bezpečnej vzdialenosti od našej brány.

26
    Štandartka pre domácich.

24
    Jendrišek si chystal streleckú pozíciu, proti nemu však vystúpila dvojica obráncov a od lopty bol odstavený. Skóre sa nemení.

23
    Pečalka si v obrane spôsobil menšie problémy proti presile domácich hráčov. Napokon sa mu však situáciu podarilo vyriešiť.

22
    1.strelecký pokus domácich na Jána Muchu. Mucha pozorný , loptu chytá !

20
    Zápas sa v týchto momentoch odohráva prevažne v strede ihriska, i keď častejšie majú loptu na kopačkách hráči Slovenska. Pozorná domáca obrana však nás do vážnejších šancí nepúšťa.

17
    Zdravíme vás z online prenosu z reprezentačného priateľského zápasu Luxembursko - Slovensko.

Luxembursko: Joubert - Schnell, Blaise, Hoffmann, Mutsch - Gorsom, Payal, Peters, Bettmer, Leweck - Joachim.

Slovensko: Mucha - Pekarík, Pečalka, Ďurica, Hubočan - Karhan, Kucka, Weiss - Hamšík, Nemec, Jendrišek.