Ani z tejto poslednej šance sme však nič nevymysleli.

Posledná šanca, rohový kop Slovenska. 93 min. je už za nami.

Čaká nás posledná minúta reprezentačného prípravného zápasu.

Luxembursko bráni so všetkými hráčmi, v útoku je vysunutý jedine Da Mota.

90
    Nadstavovať sa budú 3 minúty.

89
    Kello vykopáva loptu ďaleko na polovicu Luxemburska. Minúty sa krátia a Luxemburčania kontrolujú výsledok tohto zápasu.

87
    Ohroziť však bránu domácich sa nám nepodarilo, a domáci sa hrnú do protiútoku.

87
    Nasleduje rohový kop Slovenskej reprezentácie ...

86
    Da Mota v ďalšom úniku, jeho center z kraja ihriska však adresáta nenašlo.

85
    Chystá sa obrovské prekvapenie na úkor Slovenskej reprezentácie. Slovenskej reprezentácii ostáva ešte približne 5 minút hracieho času, na to aby dokázali s týmto výsledkom ešte niečo spraviť.

82
    Stano Šesták získava žltú kartu.

81
    Luxembursko dalo gól!
    DA MOTA sa dostal k lopte v 16-ke, od lopty sa nenechal odstaviť ani od jedného zo zadákov Slovenského mužstva a svoju bojovnosť korunuje druhým gólom. 2:1

79
    Slovensko je v tomto zápase častejšie faulujúcim mužstvom v pomere 17-6.

76
    Premiéru v Slovenskom reprezentačnom drese si práve vychutnáva Kello, ktorý prichádza na miesto brankára Muchu.

74
    Obrovská šanca Slovenského mužstva. Šesták sa uvoľnil na kraji, následná jeho nahrávka našla v 16-ke Kubiša, ktorý z blízka loptu netrafil ideálne a slabá strela míňa Joubertovu bránu.