K. Vary – Třinec 2:4 (kon.) | Plzeň – Kladno 2:1 (po s.n.) | Vítkovice – Kometa Brno 5:0 (kon.)
Pardubice – Slavia 1:3 (kon.) | Sparta Praha – Litvínov 1:3 (kon.) | Motor ČB – Berani Zlín 1:2 (po s.n.)
Liberec – Mladá Boleslav 3:0 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
HC Slavia Praha
cz Piatok 04.02.2011, 18:00 • ČEZ Arena Pardubice. • Tipsport extraliga (ČR)

54:20
    Přesilovka pro domácí. Tomáš Žižka dostává dvě minuty za krosček.

52:14
    Jan Kolář I zbytečně oplácel a Eaton půjde do čtyř. Domácí forvard dostává dvě minuty za sekání.

44:55
    Dmitrji Jaškin dostává dvě minuty za zdržování hry. Přesilovka pro Eaton.

39:47
    Přesilovka pro Slavii. Dvě minuty za vysokou hůl dostává Jan Buchtele.

37:12
    Petr Koukal dostává osobní desetiminutový trest za nesportovní chování.

28:02
    Přesilová hra pro Slavii. Adam Pineault obdržel dvě minuty za hrubost.

24:05
    Michal Tomica odhcází na trestnou lavici. Dvouminutový trest obdržel za držení protihráče.

13:01
    A hra pět na čtyři pokračuje. Nyní si přesilovku zahrají hosté, protože Kolář II dostává dvě minuty za podražení.

10:50
    Přesilovka pro Eaton. Petr Jelínek dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

08:08
    První přesilová hra podvečera bude v podání Slavie. Martin Bartek odchází na dvě minuty za vysokou hůl.

Martin Mišovec

Góly a asistencie: 15. Nahodil (Somík, Bartek) - 14. Kuboš (Doležal, Micka), 26. Krenželok (Micka, Vašíček), 54. Sklenář (Jelínek, Krejčík)

HC Dynamo Pardubice: Růžička (A. Svoboda) – Kolář II, Kaberle, Píša, Kočí, Jillson, Mezei, Nakládal, Drtina – Kolář I, Koukal, Starý – Bartek, Nahodil, Somík – Kůrka, Zohorna, Rákos– Buchtele, Špirko, Pineault.

Trenéři: Josef Jandač a Pavel Hynek.

HC Slavia Praha: Kopřiva (Furch) – Roth, Vašíček, Kuboš, Kolařík, Žižka, Krejčík, Barák – Krenželok, Třetina, Vondrka – T. Svoboda, Jaškin, Tomica – Micka, P. Jelínek, Doležal – Pospíšil, Sklenář, Poletín – Endál.

Trenéři: Vladimír Růžička, Jiří Čelanský a Josef Beránek.

Rozhodca: Hribik, Mikula - Hlavatý, Tošenovjan

Diváci: 10 104