Slavia – Vítkovice 4:3 (kon.) | K. Vary – Kometa Brno 2:4 (kon.) | Pardubice – Liberec 3:5 (kon.)
Motor ČB – Kladno 2:1 (kon.) | Zlín – Mladá Boleslav 2:1 (kon.) | Sparta Praha – Třinec 3:5 (kon.)
Litvínov – Plzeň 1:0 (kon.)
Berani Zlín
2:1 (0:1, 1:0, 1:1)
BK Mladá Boleslav
cz Nedeľa 23.01.2011, 17:00 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga (ČR)

59:50
    Buly před Sedláčkem, hosté jsou se šesti hráči.

59:50
    Divíšek poslal Linharta směrem na zlínskou klec, která byla vychýlena ze svého postavení. Time out si bere lavička hostů.

59:31
    Hosté hrají power play!

57:41
    Schwarz zasáhl výborně lapačkou proti dorážce Důrase.

56:36
    Dnešní utkání sleduje 4866 diváků.

47:13
    Zlín právě vstřelil branku!
    Berani se dostávají do vedení! MICHAL DŮRAS chladnokrevně překonává Marka Schwarze střelou nad jeho pravý beton. Asistence: Ivan Rachůnek.

45:40
    Leška přiťuknul Köhlerovi, který vystřelil a jeho pokus mířil jen o milimetry těsne vedle Schwarzovy klece.

45:20
    Hosté jsou kompletní, Štefanka utekl z trestné lavice a vydal se zcela sám na Sedláčka. Hostující útočník zvolil střelu mezi betony, kterou mu Sedláček nesežral.

43:19
    A přesilová hra pro domácí, Juraj Štefanka (MBL) 2 min za podražení.

39:09
    Domácí hokejisté se dočkali kýženého gólu. Střelu Petra Holíka dorazil za roztáhnutého Schwarze PAVEL KUBIŠ, střelou nad levý Schwarzův beton. Asistence: Holík, Řezníček.

38:22
    Rachůnek tečoval ze vzduchu kotouč, který se otřel o levou tyč Schwarzovy branky. Hra byla pro vysokou hůl přesunuta do středního pásma.

34:27
    Berani rozjeli dokonalou kombinaci v přesilové hře, ale né a né prostřelit boleslavského Schwarze.

32:57
    Zdeněk Bahenský (MBL) 2 min za faul loktem. Přesilovou hru si zahrají domácí Berani.

30:40
    Sivák v přečíslení dva na jednoho poslal přihrávku Sýkorovi, ale ten ji trefil ze vzduchu těsně vedle.

29:38
    Nouza tvrdě pálil z mezikruží, ale Sedláčka nepřekonal.

24:54
    Obrovská šance Zlína, po střele Balaštíka dorážel puk Köhler, dorážka se otřela o tyč Schwarzovy branky a poté hostující gólman získal puk do vlastní moci.

19:53
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Přesilovou hru hosté využívají. Sedm vteřin před koncem první třetiny se prosadil na druhý pokus TOMÁŠ DIVÍŠEK. Asistence: Darrell Hay.

19:00
    Petr Leška (ZLN) 2 min za držení. Hosté budou hrát přesilovou hru 5na3.

18:16
    Hyka byl faulován v úniku a dvě minuty si odsedí obránce Radek Míka (ZLN). Přesilová hra pro Mladou Boleslav.

17:47
    Zákrok z jiné planety teď předvedl Marek Schwarz, který bravurně lapil dorážku Siváka do lapačky.

15:38
    Vlach se v oslabení dostal do úniku, který zakončil povedenou střelou, která vypadla Schwarzovi, ale Holík už se k dorážce nedostal.

14:11
    Jaroslav Balaštík (ZLN) 2 min nedovolené bránění.

12:01
    Domácí si zahrají přesilovou hru, Balaštík byl v šanci faulován Petrem Chaloupkou, který si odpyká dvě minuty za nedovolené bránění. Buly před Schwarzem.

6:49
    Jiří Ondráček (ZLN) srazil u mantinelu Tvrdíka a odsedí si dvě minuty.

4:20
    První přesilová hra pro Zlín, Juraj Štefanka (MBL) 2 min za hákování.

Ivo Raiskub

Góly a asistencie: 40. Kubiš Milan (Holík, Řezníček), 48. Důras (Rachůnek) - 20. Divíšek (Hay)

Berani Zlín: Sedláček - Hamrlík, Linhart, Galvas, Švrček, Řezníček, Grof, Míka, Lučka - Balaštík, Leška, Köhler - I. Rachůnek, Balán, Důras - Kubiš, T. Sýkora, Sivák - Holík, Roman Vlach, J. Ondráček.
    BK Mladá Boleslav: Schwarz - Hay, Mikuš, Marušák, Lehikoinen, Žabka, Chaloupka - Boháč, Divíšek, Gajovský - Bahenský, Štefanka, Hyka - Matějovský, Tvrdík, Plodek - Loskot, Vrbata, Nouza - Pabiška.

Rozhodca: Homola, Smitka - Bejček, Charvát