Slavia – Vítkovice 4:3 (kon.) | K. Vary – Kometa Brno 2:4 (kon.) | Pardubice – Liberec 3:5 (kon.)
Motor ČB – Kladno 2:1 (kon.) | Zlín – Mladá Boleslav 2:1 (kon.) | Sparta Praha – Třinec 3:5 (kon.)
Litvínov – Plzeň 1:0 (kon.)
Berani Zlín
2:1 (0:1, 1:0, 1:1)
BK Mladá Boleslav
cz Nedeľa 23.01.2011, 17:00 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga (ČR)

Dnešní zápas je u konce. Berani nakonec dokázali otočit z 0:1 na 2:1, když vítěznou trefu vsítil ve třetí třetině Michal Důras, který je zároveň vyhlášen nejlepším hráčem z domácí strany. Za hosty si cenu pro nejlepšího hráče odnese brankář Marek Schwarz, který předvedl nadstandartní výkon hostujícího brankáře, který určitě zabránil mnoha brankám. Ze Zlína je to vše, hezký zbytek neděle. (19:16:12)

60:00

59:50
    Buly před Sedláčkem, hosté jsou se šesti hráči.

59:50
    Divíšek poslal Linharta směrem na zlínskou klec, která byla vychýlena ze svého postavení. Time out si bere lavička hostů.

59:31
    Hosté hrají power play!

59:02
    Poslední minuta třetí třetiny.

57:41
    Schwarz zasáhl výborně lapačkou proti dorážce Důrase.

56:36
    Dnešní utkání sleduje 4866 diváků.

54:06
    Tvrdík dorážel na dvakrát v brankovišti, Sedláčka nakonec nepřekonal.

52:29
    Hosté se teď ubránili jen za cenu zakázaného uvolnění, buly před Schwarzem.

50:58
    Sýkora se štěstím zpracoval přihrávku od Rachůnka a poté vyslal slušnou střelu zápěstím, která ale mířila mimo.

50:38
    Buly před Sedláčkem.

48:37
    Köhlerovu ránu si Schwarz v pohodě stáhl do lapačky.

47:13
    Zlín právě vstřelil branku!
    Berani se dostávají do vedení! MICHAL DŮRAS chladnokrevně překonává Marka Schwarze střelou nad jeho pravý beton. Asistence: Ivan Rachůnek.

45:40
    Leška přiťuknul Köhlerovi, který vystřelil a jeho pokus mířil jen o milimetry těsne vedle Schwarzovy klece.

45:20
    Hosté jsou kompletní, Štefanka utekl z trestné lavice a vydal se zcela sám na Sedláčka. Hostující útočník zvolil střelu mezi betony, kterou mu Sedláček nesežral.

45:02
    Bahenský se protlačil ve vlastním oslabení do zakončení, Sedláček vyrazil ramenem.

44:34
    Švrčkova přihrávka na Rachůnka mířila do ofsajdu a tak se vhazuje ve středním pásmu.

43:36
    Obránce Galvas zasáhl svoji střelou jednoho z čárových sudí, ale už je vše v pořádku a může se pokračovat.

43:19
    A přesilová hra pro domácí, Juraj Štefanka (MBL) 2 min za podražení.

43:15
    Balaštíkův pokus brankář hostí bezproblému chytá.

41:06
    Bahenský dojížděl dorazit svoji střelu, ale brankář Sedláček už ji z lapačky nepustil.

40:01

Ve druhé třetině jsme neviděli o moc lepší hokej. Sice si domácí hokejisté vypracovali několik šancí, ale nedokázali většinu z nich proměnit. Vytouženého gólu se domácí dočkali v poslední minutě, kdy dorazil za Schwarze střelu Holíka Pavel Kubiš. Zásahy brankářů: Sedláček (9) -Schwarz (14) Třetí třetina začne v 19:42.

40:00

39:09
    Domácí hokejisté se dočkali kýženého gólu. Střelu Petra Holíka dorazil za roztáhnutého Schwarze PAVEL KUBIŠ, střelou nad levý Schwarzův beton. Asistence: Holík, Řezníček.

38:22
    Rachůnek tečoval ze vzduchu kotouč, který se otřel o levou tyč Schwarzovy branky. Hra byla pro vysokou hůl přesunuta do středního pásma.

37:24
    Balaštíkovu ránu zápěstím Schwarz vyrazil.

36:46
    Zlínští si teď nekolikrát přihráli nepřesně a to jim bránilo v rozjetí další akce.

34:59
    Mladá Boleslav hraje v plném počtu.

34:27
    Berani rozjeli dokonalou kombinaci v přesilové hře, ale né a né prostřelit boleslavského Schwarze.

32:57
    Zdeněk Bahenský (MBL) 2 min za faul loktem. Přesilovou hru si zahrají domácí Berani.

32:10
    Rána obránce Galvase končí v lapačce hostujícího brankáře.

31:49
    Třetí zakázané uvolnění hostů v řadě. Buly před Schwarzem.

30:40
    Sivák v přečíslení dva na jednoho poslal přihrávku Sýkorovi, ale ten ji trefil ze vzduchu těsně vedle.

29:41
    Hosté neustále obstřelují zlínskou branku. Další pokus Marušáka zlínský brankář zlikvidoval.

29:38
    Nouza tvrdě pálil z mezikruží, ale Sedláčka nepřekonal.

29:30
    Pokus Marušáka končí v lapačce zlínského brankáře.

28:54
    Domácí se těžko dostávají z vlastního pásma.

27:08
    Střelu Štefanky dorážel Lehikoinen, jehož dorážku zlikvidoval Sedláček do lapačky.

24:54
    Obrovská šance Zlína, po střele Balaštíka dorážel puk Köhler, dorážka se otřela o tyč Schwarzovy branky a poté hostující gólman získal puk do vlastní moci.

22:48
    Hra přerušena pro vysokou hůl.

21:00
    Leška už je na ledě a Zlín je kompletní.

20:12
    Hosté budou dohrávat ještě přesilovou hru 5na4.

20:01

Máme za sebou úvodní třetinu dnešního střetnutí. V první části jsme viděli mnoho přesilovek, ale oba týmy jakoby je nechtěli využít. TO se nakonec povedlo až ke konci třetiny hostům. Sedum sekund před vypršením první dvacetiminutovky se prosadil Tomáš Divíšek. Zásahy brankářů: Sedláček (7) - Schwarz (7). Druhá třetina začne v 17:50.

20:00

19:53
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Přesilovou hru hosté využívají. Sedm vteřin před koncem první třetiny se prosadil na druhý pokus TOMÁŠ DIVÍŠEK. Asistence: Darrell Hay.

19:12
    Sedláček kryje tečovanou střelu Divíška.

19:00
    Petr Leška (ZLN) 2 min za držení. Hosté budou hrát přesilovou hru 5na3.

18:16
    Hyka byl faulován v úniku a dvě minuty si odsedí obránce Radek Míka (ZLN). Přesilová hra pro Mladou Boleslav.

18:05
    Na hostujícího brankáře nevyzrál ani Holík.

17:47
    Zákrok z jiné planety teď předvedl Marek Schwarz, který bravurně lapil dorážku Siváka do lapačky.

17:31
    Kubiš nezachytil přihrávku Grofa a píská se zakázané uvolnění. Buly před Sedláčkem.

16:11
    Oba týmy dnes nevyužívají přesilové hry a ta hostů nebyla vyjímkou.

15:38
    Vlach se v oslabení dostal do úniku, který zakončil povedenou střelou, která vypadla Schwarzovi, ale Holík už se k dorážce nedostal.

14:11
    Jaroslav Balaštík (ZLN) 2 min nedovolené bránění.

14:00
    Zlín nevyužil přesilovou hru a hosté jsou kompletní.

13:26
    Köhler šikovně nabil Linhartovi, ale jeho ránu schoval Schwarz do lapačky.

12:32
    Ránu Důrase nebezpečně tečoval před brankou Rachůnek, bohužel pro Zlín těsne vedle.

12:01
    Domácí si zahrají přesilovou hru, Balaštík byl v šanci faulován Petrem Chaloupkou, který si odpyká dvě minuty za nedovolené bránění. Buly před Schwarzem.

10:48
    Hra se odehrává především ve středním pásmu, oba týmy dobře brání a tak se soupeř těžko prosazuje do šance.

8:50
    Zlín je v plném počtu.

7:49
    Rachůnek teď velmi dlouho držel puk na holi a ocenil si potlesk od diváků. Zlínský útočník vzorně předvedl, jak se má hrát v oslabení.

6:49
    Jiří Ondráček (ZLN) srazil u mantinelu Tvrdíka a odsedí si dvě minuty.

6:20
    Štefanka je na ledě a Boleslav je kompletní.

5:56
    Grof to zkusil od modré, ale Schwarz jeho pokus vyrazil mimo.

5:33
    Už se rýsovala slibná akce pro Zlín, ale hosté opět vyhodili puk k Sedláčkovi.

5:05
    Hosté vyhazují a zatím se dobře brání.

4:20
    První přesilová hra pro Zlín, Juraj Štefanka (MBL) 2 min za hákování.

4:14
    Po delší době šance, hostující Hyka vystřelil jehož pokus Sedláček neudržel, ale poté puk odpálil obránce Linhart do bezpečí.

2:07
    Schwarz raději přikryl puk před dojíždějícím Vlachem. Buly po jeho pravici.

1:51
    Na opačné straně střílel Sýkora, ale nepřesně.

0:18
    Do první šance se drali hosté. Konkrétně Nikola Gajovský, který svůj pokus namířil pouze do ochranné sítě.

00:01

PSG Zlín: Sedláček - Hamrlík, Linhart, Galvas, Švrček, Řezníček, Grof, Míka, Lučka - Balaštík, Leška, Köhler - I. Rachůnek, Balán, Důras - Kubiš, T. Sýkora, Sivák - Holík, Roman Vlach, J. Ondráček.

BK Mladá Boleslav: Schwarz - Hay, Mikuš, Marušák, Lehikoinen, Žabka, Chaloupka - Boháč, Divíšek, Gajovský - Bahenský, Štefanka, Hyka - Matějovský, Tvrdík, Plodek - Loskot, Vrbata, Nouza - Pabiška.

Rozhodčí: Homola, Smitka - Bejček, Charvát.

Ivo Raiskub

Góly a asistencie: 40. Kubiš Milan (Holík, Řezníček), 48. Důras (Rachůnek) - 20. Divíšek (Hay)

Berani Zlín: Sedláček - Hamrlík, Linhart, Galvas, Švrček, Řezníček, Grof, Míka, Lučka - Balaštík, Leška, Köhler - I. Rachůnek, Balán, Důras - Kubiš, T. Sýkora, Sivák - Holík, Roman Vlach, J. Ondráček.

Rozhodca: Homola, Smitka - Bejček, Charvát