Litoměřice – Tábor 6:2 (kon.) | Kadaň – Třebíč 6:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Olomouc 1:2 (po pr.)
Ústí n/L – Jihlava 4:2 (kon.) | Písek – Chrudim 2:4 (kon.) | Znojmo – Beroun 7:6 (po s.n.)
Chomutov – Hr. Králové 8:5 (kon.) | Vrchlabí – Benátky n/J 3:2 (po s.n.)
po s.n.
HC Stadion Vrchlabí
3:2 (0:0, 1:0, 1:2 - 0:0)
HC Benátky nad Jizerou
cz Sobota 08.01.2011, 18:00 • Vrchlabí • 1. liga (ČR)

64:33
    Kubeš (VRC) byl potrestán dvěma minutami za hákování + desetiminutovým osobním trestem do konce utkání.

60:36
    A domácí jdou ven. J. Drábek (VRC) inkasoval dvě minuty za podražení, výborná možnost pro hostující tým jako rozhodnout dnešní střetnutí.

49:36
    A nyní budou mít přesilovku k dispozici oni. Bezouška (VRC) podrazil jednoho z hostujících hráčů, za což si vysloužil dvouminutový trest.

47:18
    Na trestnou lavici putuje Štich (BEN) za nedovolenou hru vysokou holí. Přesilová hra pro domácí.

37:10
    S vyloučeními se nyní roztrhl pytel. Bendík (BEN) potrestán dvouminutovým trestem za nafilmovaný pád a na vrchlabské straně taktéž dvě minuty inkasoval Kubeš (VRC). Pokračuje se za přesilové hry hostujícího celku 5 na 4.

36:55
    Bude se znovu vylučovat a opět to bude jeden z domácích hráčů. Poskočil (VRC) vyfasoval dvě minuty za držení hole.

31:37
    Poměr hráčů na ledě se vyrovná. Přesilovou hru svému týmu zbytečným faulem pokazil Kubeš (VRC), jemuž byl udělen menší trest za držení hole.

30:25
    Nicméně rozhodčí viděl nedovolený zákrok Vály (BEN) a Vrchlabí si tak zahraje další přesilovou hru.

27:08
    Obrovská příležitost pro domácí, jak otevřít skóre zápasu! Štich (BEN) potrestán menším trestem za krosček a Vrchlabí tak má minutu dlouhou dvojnásobnou početní výhodu!

26:08
    Role se obrátí, přesilová hra tentokrát pro Vrchlabí. Dvě minuty na trestné lavici si odsedí Pabiška (BEN).

22:30
    Duben (VRC) inkasuje dvouminutový trest za držení. Početní výhoda pro mužstvo z Benátek.

16:55
    Domácí jdou do tří. Tvrdek (VRC) si odpyká menší trest za držení. Velká šance na otevření skóre zápasu pro Benátky.

15:23
    Počet hráčů na ledě se vyrovná poté, co Chaloupka (VRC) trestuhodně zmařil rozehrávku a poslal puk na hůl Pabišky, který se hnal sám nad branku. Domácí obránce jej zahákoval a půjde si odsedět dvouminutový trest.

14:10
    Přesilovka pro Vrchlabí po faulu Kajínka (BEN), ten byl potrestán dvě minutami za sekání.

06:11
    Hosté půjdou do tří. Ex-vrchlabský Bendík (BEN) si odpyká dvouminutový trest za držení.

04:11
    Současně vyloučení Krejčík (BEN), dvouminutový trest za držení hole a Urban (VRC), taktéž menší trest za nedovolené bránění.

Patrik Huber

Góly a asistencie: 28. Vrtek (Chaloupka, Hubáček), 48. Matějíček (Vrtek), ?. Bezouška - 54. Kolmann (Klimt), 57. Urban (Krejčík, Klimt)

HC Stadion Vrchlabí: Koutský (Ševčík) - Drábek V., Matějíček, Duben, Pácal, Zukal, Chaloupka, Poskočil, Hanzl - Hubáček, Kříž, Látal, Vrtek, Bezouška, Drábek J., Tvrdek, Urban, Kubeš, Filip, Bláha. Trenér: Řeháček.

HC Benátky nad Jizerou: Stejskal (Nedvídek) - Kolmann, Bendík, Tondr, Vála, Ulrych, Štich, Kajínek - Hudíček, Kopic, Liška, Urban, Pabiška, Klimt, Skořepa, Jech, Krejčík, Nevyhoštěný. Trenér: Černý.

Rozhodca: Zubzanda - Čížek, Padevět.