Litoměřice – Tábor 6:2 (kon.) | Kadaň – Třebíč 6:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Olomouc 1:2 (po pr.)
Ústí n/L – Jihlava 4:2 (kon.) | Písek – Chrudim 2:4 (kon.) | Znojmo – Beroun 7:6 (po s.n.)
Chomutov – Hr. Králové 8:5 (kon.) | Vrchlabí – Benátky n/J 3:2 (po s.n.)
po s.n.
HC Stadion Vrchlabí
3:2 (0:0, 1:0, 1:2 - 0:0)
HC Benátky nad Jizerou
cz Sobota 08.01.2011, 18:00 • Vrchlabí • 1. liga (ČR)

Děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu z vrchlabské Elektromont Arény se na Vás opět těší Patrik Huber. (20:47:01)

Nejlepšími hráči utkání vyhlášeni Vladislav Vrtek (VRC) a Tomáš Klimt (BEN).

Skončilo utkání plné zvratů. Domácí nastupovali do závěrečné s dvoubrankovým náskokem, který ale Benátečtí v závěrečné třetině dokázali zásluhou Kolmanna a Urbana smazat. Pětiminutové prodloužení o vítězi nerozhodlo i přesto, že hosté v něm měli dvakrát početní výhodu. Loterie v podobě samostatných nájezdů skončila lépe pro domácí, když proměnili své nájezdy Bezouška a Vrtek, naopak na straně hostí ani jeden z exekutorů penalty úspěšný nebyl.

Vrchlabí vstřelilo branku!

Rozhodující nájezd proměnil MICHAL BEZOUŠKA a rozhodl tak o tom, že plusový bod zůstane ve Vrchlabí.

Rozhodnout může nová posila domácích Vrtek.

Neproměnil!

Za hosty Kopic.

A proměňuje! Blafákem mezi nohy nedal Nedvídkovi šanci!

Za domácí Bezouška.

Blafákem nepřekonal Koutského.

Jako první pojede hostující Skořepa.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani pětiminutové prodloužení o vítězi nerozhodlo. Hosté sice měli k dispozici dvě přesilové hry, avšak branky se nedočkaly. Po menší úpravě ledu tak na řadu přijdou samostatné nájezdy, které určí, kdo si v dnešním střetnutí připíše plusový bod.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:33
    Kubeš (VRC) byl potrestán dvěma minutami za hákování + desetiminutovým osobním trestem do konce utkání.

63:45
    Urputný boj ve středním pásmu, ani jeden z celků se nemůže dostat do pásma.

62:36
    Domácí přečkali oslabení a nyní jsou již v plném počtu.

62:35
    Bendíkova střela zápěstím protáhla Koutského, ten střelu bývalého spoluhráče zachytil do lapačky.

61:55
    Vrchlabí se osvobozuje.

Patrik Huber

Góly a asistencie: 28. Vrtek (Chaloupka, Hubáček), 48. Matějíček (Vrtek), ?. Bezouška - 54. Kolmann (Klimt), 57. Urban (Krejčík, Klimt)

HC Stadion Vrchlabí: Koutský (Ševčík) - Drábek V., Matějíček, Duben, Pácal, Zukal, Chaloupka, Poskočil, Hanzl - Hubáček, Kříž, Látal, Vrtek, Bezouška, Drábek J., Tvrdek, Urban, Kubeš, Filip, Bláha. Trenér: Řeháček.

HC Benátky nad Jizerou: Stejskal (Nedvídek) - Kolmann, Bendík, Tondr, Vála, Ulrych, Štich, Kajínek - Hudíček, Kopic, Liška, Urban, Pabiška, Klimt, Skořepa, Jech, Krejčík, Nevyhoštěný. Trenér: Černý.

Rozhodca: Zubzanda - Čížek, Padevět.