Vítkovice – Pardubice 2:1 (po s.n.) | Motor ČB – Kometa Brno 5:4 (kon.) | K. Vary – Mladá Boleslav 4:1 (kon.)
Litvínov – Třinec 6:3 (kon.) | Slavia – Plzeň 3:1 (kon.) | Liberec – Kladno 4:2 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
5:4 (2:2, 1:0, 2:2)
HC Kometa Brno
cz Utorok 28.12.2010, 17:30 • Budvar Arena • Tipsport extraliga (ČR)

59:46
    Bičánek si položil hráče, vypálil, Kovář vyrazil a dorážku Kvapila fantasticky vyrazil znovu Kovář. Vyloučený však bude Vydarený.

58:42
    Kašpařík si před brankou počínal až příliš aktivně a ještě dává šanci Komětě. Bude zpytovat svědomí na trestné lavici. Kometa si bere oddechový čas. Zápas sleduje 5022 diváků.

56:51
    Veselý teď snižuje šance svého týmu na korekci výsledku, když za nebezpečnou hru vysokou holí musí na trestnou lavici.

50:28
    Osobní trest na 10 minut dostal budějovický Novák, neporozuměl si v diskusi s rozhodčími.

38:46
    Jaroslav Svoboda měl velikou příležitost srovnat, ale položený beton Kováře byl proti. Hosté profitují alespoň přesilovkou po faulu Gulaše.

35:34
    A další vyloučení, vyhození Mojžíše putovalo mimo hřiště a tak 75 sekund hrají domácí opět proti třem hostům.

34:49
    25 sekund si zahrají domácí 5 na 3. Houdek totiž neodešel ze hry, přestože mu v souboji spadla přilba.

33:15
    Snopek teď upadl před Kovářem a rozhodčí vyhnali za katr Stehlíka. Další nečekané vyloučení.

30:05
    Kašpařík nedovoleně zastavoval protihráče po zkažené přihrávce a je vyloučen za nedovolené bránění.

28:43
    Rozhodčí napočítali ve hře šest brněnských plejerů, trenér Lubina křičí nejen na muže v pruhovaném, ale i na diváky za svou střídačkou, je hodně rozezlen, ale za katr stejně musí jeho svěřenec Křivohlávek.

20:20
    A festival vyloučených pokračuje i po přestávce, na trestnou lavici putuje Kempný za vysokou hůl.

17:55
    Dosud dobrý hokej po několikáté kouskují rozhodčí. Pletka jde za katr za filmování. Už poněkolikáté ale sudí, dle mého názoru, zasáhli do hry necitlivě. Ať na straně domácích, či hostů.

16:46
    Sudí si našli další nedovolený zákrok, tentokrát se podle nich na Kašpaříkovi provinil Houdek držením.

15:44
    A velké problémy pro domácí, po závaru před Kovářem podrazil soupeře Kolarz a je v krátkém sledu druhým vyloučeným.

15:29
    Část jihočeské haly už volala gól, ale po akci Romana Pšurného dojde jen k vyloučení domácího forvarda. Když Trvaje neprostřelil, seknul ho přes lapašku a jde za katr.

11:53
    Další závar v brněnské třetině končí faulem Malce na Gulaše, domácí mají druhou přesilovku.

7:51
    Vzájemné vyloučení Kvapila a Kolarze.

3:55
    A je tu první vyloučení na straně domácích. Kašpařík zahákoval soupeře a dvě minuty si odpočine.

1:05
    Langhammer s Gulašem se prosazovali v útočné třetině tak, že za záchrannou brzdu zatáhl bek Malec a půjde na dvě minuty za katr.

Tomáš Kučera

Góly a asistencie: 2. Martynek (Pletka, Kašpařík), 15. Gulaš (Langhammer), 36. Gulaš (Ptáček, Langhammer), 44. Červený (Langhammer), 47. Langhammer (Gulaš, Podlešák) - 5. Stehlík (R. Hruška), 16. R. Hruška (Stehlík), 46. Malec (Kvapil, R. Hruška), 60. Bičánek (Stehlík, Brabenec)

Banes Motor České Budějovice: Jakub Kovář - Snopek, Šulc, Ptáček (C), Kolarz, J. Novák, Vydarený, Kotaška - Šimánek, Mikeska, Červený - Gulaš, Langhammer, L. Květoň - Martynek, Kašpařík, Pletka - Podlešák, Mertl, R. Pšurný - Kuchejda.
    HC Kometa Brno: Trvaj – Mojžíš, Stehlík, Houdek, Protivný, Malec, Bičánek, Kempný, Křivohlávek – Erat, Brabenec (C), Dlouhý – Veselý, Huml, Kvapil – Jar. Svoboda, R. Procházka, Jakub Svoboda – Fúzik.

Rozhodca: Homola, Lacina - Svoboda, Kalivoda