Třinec – Kladno 2:1 (kon.) | Litvínov – Pardubice 3:1 (kon.) | Motor ČB – Mladá Boleslav 10:2 (kon.)
K. Vary – Vítkovice 3:4 (po pr.) | Slavia – Sparta Praha 3:2 (kon.) | Berani Zlín – Kometa Brno 3:2 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
3:4 (2:1, 0:1, 1:1 - 0:1)
HC Vítkovice Ridera
cz Piatok 10.12.2010, 18:00Tipsport extraliga (ČR)

58:37
    Domácí v závěru třetiny čeká oslabení. Václav Skuhravý (KVA) vyloučen za zdržování hry. Opět se jednalo o vyhození puku z obranného pásma.

55:49
    Marek Malík (VIT) se z vlastního pásma trefil do skupinky fotografů a odchází na trestnou lavici za zdržování hry.

38:38
    Gřegořek (KVA) na modré neudržel puk a v obavě ze samostatného úniku soupeře se dopustil podražení. Bude se hrát ve čtyřech.

37:51
    Dlouho se nám v KV Areně nevylučovalo. Roman Szturc (VIT) dostává dvě minuty za podražení.

35:31
    David Hruška (KVA) se při bránění Burgera dopustil hákování a je vyloučen.

29:54
    Přesilovka Varů skončila a trestná lavice dostává nájemníka na druhé straně. František Skladaný (KVA) v útočeném pásmu předvedl nedovolené bránění.

27:01
    Hosté hráli v šesti a čeká je další oslabení.

24:12
    Jeden z obránců při rozehrávce namazal Burgerovi, který číhal na modré. Hostující kapitán svůj postup na branku zakončil do Mensatora a nedopustil si i zlostné seknutí, za které jej rozhodčí vylučuje.

20:27
    Vítkovičtí začali třetinu aktivně a hned si vybojovali přesilovku. Obránce Jakub Čutta (KVA) vyloučen za faul kolenem.

15:56
    Karol Sloboda (KVA) vyloučen za faul kolenem.

7:27
    Vyloučen Lukáš Klimek (VIT) za držení. Energii čeká 85 vteřin dvojnásobné přesilovky.

6:52
    Vyloučen Michal Barinka (VIT) za držení.

3:32
    Vyloučen Martin Zaťovič (KVA) za podražení.

Michal Slavík

Góly a asistencie: 2. Melenovský (Mucha), 4. Skuhravý (Košťál, Kumstát), 57. Gřegořek (Hruška, Pech) - 20. Burger (Tomas), 35. Huna (Malík), 55. Pohl (Malík), 41. Barinka (Vrána, Malík)

HC Energie Karlovy Vary: Mensator (Sáblík) - Mucha, Čutta, Sloboda, Gřegořek, Kokko, Přindiš, Dobroň, Rohan - Kumstát, Skuhravý, Košťál - D. Hruška, Pech, Zaťovič - Skladaný, Melenovský, Procházka - Sailer, T. Klíma, Dej
    HC Vítkovice Ridera: Málek (Šindelář) - Punčochář, Barinka, Ovčačík, Trnka, Malík, Voráček, Rehák - Huna, Burger, Klimek - Pohl, Húževka, Ujčík - Szturc, J. Sýkora, Tomas - Vrána, Strapáč, Káňa - Hlinka

Rozhodca: Polák, Kis - Hrubý, Prchal