Benátky n/J – Olomouc 4:1 (kon.) | Jihlava – Chrudim 1:4 (kon.) | Znojmo – Litoměřice 3:1 (kon.)
Chomutov – Kadaň 2:3 (po s.n.) | Tábor – Písek 2:4 (kon.) | Ústí n/L – Třebíč 3:2 (po s.n.)
Vrchlabí – Havlíčkův Brod 3:2 (kon.) | Hr. Králové – Beroun 2:3 (kon.)
HC Tábor
2:4 (0:1, 2:2, 0:1)
IHC Králové Písek
cz Streda 08.12.2010, 18:001. liga (ČR)

55:08
    Snaha Tábora o snížení je u konce, teď se budou muset Kohouti bránit písecké přesilovce. Za hrubost je vyloučen Šperger.

50:29
    Táborský hráč byl u písecké branky napaden a bude se opět vylučovat, osmým píseckým vyloučeným dnešního zápasu je Bohuml Jank za hrubost.

44:59
    Síly na ledě se vyrovnají, dvanáctým vyloučeným hráčem dnešního zápasu je domácí Martin Štrba. Naprosto zbytečný faul - hákování hráče bez puku. Bude se pokračovat čtyři na čtyři.

44:02
    Sedmé vyloučení Písku, Ferebaurer dostává dvě minuty za nebezpečnou hru vysokou holí.

38:28
    Jan Horáček ujíždějícího Bauera zahákoval a rozhodčí Trombík ho posílá na trestnou lavici. To je pro Tábor komplikace, v posledních deseti minutách byl na koni a usiloval o vyrovnání, místo toho se bude muset v závěru třetiny bránit v oslabení.

35:39
    Tábor dostává šanci na vyrovnání, na trestnou lavici jde dnes už šestý písecký hráč, tentokrát Josef Slavík.

32:28
    Písecký Jiří Kudrna vyloučen za naražení na hrazení.

24:46
    Ivan Padělek je vyloučen na dvě minuty za podražení, Písek bude hrát svou třetí přesilovku. Z té první padl zatím jediný gól zápasu.

15:28
    Uvedená situace byla při poskytnuté výhodě, ta nyní skončila a na trestnou lavici putuje za podražení domácí Mrkvička.

10:37
    Další trest pro píseckého hráče, Martin Výborný je vyloučen za krosček a doplní své dva spoluhráče na trestné lavici.

09:58
    Tábor bude hrát dvojnásobnou přesilovku, Michal Pšurný je vyloučen za podražení. V první minutě přesilovky si Tábor zatím proti čtyřem hráčům šanci nevytvořil, nyní to bude zkoušet proti třem.

08:53
    Jakub Suja porazil táborského brankáře Čecha a za prohřešek klasifikovaný jako nedovolené bránění je vyloučen na dvě minuty.

07:07
    Hosté budou hrát svoji první přesilovku, za podražení Zdráhala před brankou jde pykat táborský Mrkvička.

02:37
    Josef Klement z Písku je vyloučen na 2 minuty za sekání.

Miroslav Urban

Góly a asistencie: 31. Černý (Štrba), 33. Kostourek (Šperger) - 8. Jank (Polodna), 27. M. Pšurný (Slavík), 28. Polodna, 46. Slavík (Pšurný)

HC Tábor: Čech - Černý, Horáček, Jan Kudrna, Kanov, Hartmann, Havran, Petráček - Kocar, Šperger, Kostourek - D. Nedorost, Padělek, Mrkvička - Štrba, Török, Andres
    IHC Králové Písek: Hrubec - Všetečka, Jank, Výborný, Vráblík, Klement, Kalečík - Polodna, Dragoun, Ferebauer - Bauer, Zdráhal, Jiří Kudrna - Slavík, M. Pšurný, Suja

Rozhodca: Trombík - Jureček, Rychlý