Vítkovice – Třinec 3:2 (kon.) | Plzeň – Berani Zlín 4:1 (kon.) | Kladno – Litvínov 1:5 (kon.)
Mladá Boleslav – Pardubice 2:4 (kon.) | K. Vary – Sparta Praha 3:4 (po s.n.) | Liberec – Motor ČB 3:1 (kon.)
Slavia – Kometa Brno 3:4 (po pr.)
Bílí Tygři Liberec
3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
Banes Motor České Budějovice
cz Utorok 30.11.2010, 18:10Tipsport extraliga (ČR)

56:15
    Cesta za vyrovnáním se hostům komplikuje. Ptáček totiž dostává dvě minuty za hákování. 5/4 - Liberec.

49:39
    Ondřej dostává dvě minuty za naražení na hrazení. 5/3 - 19 vteřin - České Budějovice.

45:31
    Martynek dostává dvě minuty za nedovolené bránění Nedvěda, který se doklouzal skoro až do branky Českých Budějovic. 5/4 - Liberec.

36:53
    Domácí budou mít k dispozici přesilovou hru. Kašpařík dostává dvě minuty za podražení. 5/4 - Liberec.

32:23
    Vantuch - 2. minuty za hákování. 5/4 - České Budějovice.

24:13
    Počet hráčů na ledové ploše se nám srovná. Dušek dostává dvě minuty za faul vysokou holí. 4/4.

23:45
    Mikeska zalehl Podkonického a dostává dvě minuty za držení. 5/4 - Liberec.

20:32
    Šimánek podtrhl Duška a dostává dvě minuty. 5/4 - Liberec.

17:13
    Dvě minuty za hákování Moravce dostává Gulaš. 5/4 - Liberec.

13:01
    První přesilová hra Mountfieldu. Na trestnou lavici si jde menší trest odpykat Ondřej za vražení na hrazení. 5/4 - České Budějovice.

10:00
    Hosté jdou po přísně posouzeném faulu Kašpaříka na trestnou. Verdikt hlavního sudího zní ale jasně, dvě minuty za nedovolené bránění. 5/4 - Liberec.

5:21
    Nedvěd byl při svém průniku na červenobílou branku faulován a dvě minuty za držení uvidí Jank. 5/4 - Liberec.

Petr Schultz

Góly a asistencie: 4. Štich (Hunkes), 29. Klimenta (Hořava), 53. Klimenta (Vak, Špaček) - 50. Ptáček (Šimánek)

Bílí Tygři Liberec: Vošvrda (Pinc) – Hunkes, Čakajík, Derner, Trončinský, Pavlů, Moravec, Štich - Kudrna, Nedvěd, Dušek - Klimenta, Vak, Hořava - Vantuch, Podkonický, Víšek - Ondřej, Bárta, Špaček, Plodek.
    Banes Motor České Budějovice: Kovář (Hrubec) - Snopek, Kotaška, Kolarz, Ptáček, Novák, Šulc - Šimánek, Mikeska, R. Pšurný - Gulaš, Mertl, L. Květoň - Martynek, Kašpařík, Pletka - Kuchejda, Langhammer, Podlešák - Červený, Jank.

Rozhodca: Turčan, Šindler - Jelínek, Pešek.