Vítkovice – Třinec 3:2 (kon.) | Plzeň – Berani Zlín 4:1 (kon.) | Kladno – Litvínov 1:5 (kon.)
Mladá Boleslav – Pardubice 2:4 (kon.) | K. Vary – Sparta Praha 3:4 (po s.n.) | Liberec – Motor ČB 3:1 (kon.)
Slavia – Kometa Brno 3:4 (po pr.)
Rytíři Kladno
1:5 (1:1, 0:0, 0:4)
HC VERVA Litvínov
cz Utorok 30.11.2010, 17:30 • Městský zimní stadion, Kladno (kapacita: 8600) • Tipsport extraliga (ČR)

Pro dnešek je to ode mne vše. Na počtenou zase v pátek, kdy Kladno přivítá Mladou Boleslav. (19:59:29)

Hlouček fanoušků Litvínova slaví. Severočeši zdolali Kladno na jeho ledě 1:5. Domácí si utkání prohráli na přelomu 41. a 42. minuty, kdy pustili hosty do dvou brejků, díky kterým hosté rozhodli zápas. Dvě branky v závěru už jen podtrhli neschopnost Kladna vstřelit branku. Hosty ve třetí třetině podržel Jaroslav Hübl. Kladno celkově nebylo horší, než Litvínov. Ale nezvládlo úvod třetí třetiny a dnešní utkání tak prohrává.

Zásahy brankářů: Cikánek (KLA) 7 - J. Hübl (LIT) 18.

60:00

59:55
    Zblokovaná střela Černého šla do ochranné sítě.

59:41
    Litvínov právě vstřelil branku!
    PETER JÁNSKÝ střelou pod břevno potupil Kladno pátou brankou.

59:41
    Jenže uvidíme ještě trestné střílení po faulu na Jánského.

59:29
    Utkání se dohrává.

58:53
    Ještě V. Hübl střílel, nad.

58:24
    Hosté dostali puk z pásma a MARTIN RUČÍNSKÝ už měl pozici hodně lehkou. Asistence: Michal Trávníček, Marek Černošek.

Domácí v šesti.

Oddechový čas pro domácí.

57:50
    Další Hüblův zákrok proti střele Treilleho.

57:37
    V tuto chvíli se ale hraje jinde, než by domácí potřebovali.

56:56
    Přihrávka rukou. Buly ve středním pásmu blíže k J. Hüblovi.

56:39
    K Látalovi se se štěstím dostal puk. Rána však domácímu hráči nesedla.

55:42
    Mrázek teď nepochopitelně vracel před modrou Bickovi a je tady ofsajd.

55:15
    Bílek srazil výbornou přihrávku na volného Kubáta na střídačku domácích.

54:56
    Kubátova tečovaná střela končí mimo.

54:20
    Procházka nahrál mizerně. Zakázané uvolnění Kladna.

Michal Sobotka

Góly a asistencie: 8. Bicek (Patera, Kalla) - 5. Lukeš (Ručinský, Černošek), 41. Lukeš (V. Hübl), 42. Jánský (Kracík, Ručinský), 59. Ručinský (Trávníček, Černošek), 60. Jánský

Rytíři Kladno: Cikánek (Falter) - Drtina, Kameš, Mrázek, Procházka, Šmach, Toman, Růžička - Kuchler, Patera, Bicek - Bílek, Kalla, Treille - Eberle, Bělohlav, Látal - Valský, Knotek, Stieler - Rudovský.
    HC VERVA Litvínov: J. Hübl (Franěk) - Skuhrovec, Černošek, Kubát, Kroupa, Kousalík, Švarný, Gula, Jareš - Kubinčák, V. Hübl, Lukeš - Černý, Kracík, Ručínský - Jánský, Vopat, Trávníček - Majdan, Jenáček, Bojer.

Rozhodca: Hradil, Hribik - Pouzar, Svoboda