27:27
(13:15)
A je dobojované!
Dánkam sa nepodarilo potvrdiť úlohu favorita a po 60tich minútach body rovnocenne delíme!
Po krásnom výkone oboch gólmanok si oba tímy odnášajú do tabuľky skupiny B jeden dôležitý bod, ktorý ich môže posunúť do vyraďovacích bojov!

Dovidenia pri ďalších zápasoch dnešného tretieho kola v skupine B, kde sa o 15:30 stretnú reprezentácie Francúzska a Švédska a o 20:30 reprezantantky Španielska a Dánska!
(Konečné skóre 27:27)
30:25
(13:14)
Je dobojované!
Po krásnom začiatku v podaní angolskej reprezentácie sa v druhom polčase herného kormidla pevne uchytili hráčky Čiernej Hory, ktoré si po tomto zápase odnášajú do tabuľky skupiny A dva body a skóre +5!
Dovidenia pri dnešných ďalších prenosoch skupiny A, v ktorých sa o 17:15 stretnú reprezentácie Veľkej Británie a Brazílie a o 22:15 reprezentantky Ruska a Chorvátska! (30:25)
29:17
(16:11)
Po skvelom výkone v podaní francúzskych hráčok sa stáva francúzska hádzaná dominantnou, pretože z tohto zápasu si do tabuľky skupiny B odnáša
dva body a skóre +12, ktoré ju zaradzuje na priebežnú prvú pozíciu! Švédske hádzanárky si do štatistík odnášajú už tretiu prehru a nepriaznivé skóre -12.

Dovidenia pri dnešnom poslednom online prenose skupiny B, v ktorom sa od 20:30 stretnú reprezentácie Španielska a Dánska! (29:17)
17:30
(8:17)
Druhý zápas ženskej hádzanárskej skupiny A je na konci!
Po šesťdesiatich minútach potvrdili úlohu jasného favorita Brazílčanky, ktoré si tak zaslúžene odnášajú do tabuľky 2 body a skóre +13, ktoré im výrazne pomôže v boji o postup do vyraďovacích bojov.
Veľká Británia je už tretie kolo bez bodu! Z tohto zápasu si navyše odnáša nepriaznivé skóre -13.

Dovidenia pri poslednom zápase tretieho kola vrámci skupiny A, v ktorom sa o 22:15 stretnú reprezentácie Ruska a Chorvátska.
Lúči sa s Vami Tomáš Kovalský. (17:30)