31:30
(17:17)
Island – Maďarsko 31:30 (17:17)
Nejvíce branek: Ó. I. Magnússon 8/3, Elísson 7/1, Gudmundsson 4 – Bánhidi 7, Lékai 4, Máthé 3. Sedmimetrové hody: 4/4 – 0. Vyloučení: 1:1.
23:30
(12:15)
zápas je u konce. Čekala se vyrovnaná házená, ovšem na tu tak úplně nedošlo. Prvních patnáct minut druhého poločasu Poláci úplně zaspali. Dokonce měli pasáž, kdy deset minut vůbec neskórovali. Němci si vytvořili místy i sedmibrankový náskok, který se soupeři podařilo stáhnout i na tři branky, ale Německo nakonec o těch zmíněných sedm branek vyhrává. Připisuje tak dva body a výhru ve skupině.
29:26
(16:16)
Z mé strany vše, u dalších on-line přenosů brzy na shledanou.
32:31
(17:13)
Nizozemsko – Portugalsko 32:31 (17:13)
Nejvíce branek: K. Smits 8/1, D. Baijens 6, L. Steins 4 – Iturriza 7, Areia 6/3, R. S. Silva 5. Rozhodčí: S. Nikolov – G. Nachevski. Sedmimetrové hody: 1/1 – 3/3. Vyloučení: 5:7.