22:25
(7:12)
To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký zbytek dne. (22:25)
26:16
(10:7)
To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou.
29:15
(15:10)
Francouzsky potvrdily roli favorita a jasně svého soupeře z Makedonie přehráli. Utkání mám nakonec skončilo čtrnácti brankovým rozdílem. To je pro dnešek vše. Přeji příjemný zbytek večera.
20:23
(12:13)
Z mé strany je to pro dnešek vše, ale házenkářský program na onlajnech pokračuje i nadále. Děkuji za pozornost a někdy se těším zase na přečtenou! (20:23)
28:27
(15:14)
To je z mé strany vše, přeji pěkný večer. (28:27)
28:26
(17:12)
Sledovali jsme hodně pohledné a dramatické utkání. Norky jasně ovládly první poločas, ale v druhém si cestu za vítězstvím hodně zkomplikovali. Srbky bojovaly do posledních minut, ale vyrovnat utkání už nedokázali. To pro dnešek z házenkářského mistrovství vše. Přeji příjemný zbytek večera.