2:1
7:66
3:6
6:2
V prvom kole turnaja ATP vo Winston-Saleme zdolal Egor Gerasimov Norberta Gomboša v troch setoch 7:6, 3:6 a 6:2
Zápas to bol veľmi vyrovnaný, kde v prvých dvoch setoch rozhodli iba detaily v koncovke, no od stavu 2:1, kedy slovenský tenista získal break to bola jednoznačná záležitosť.
Gerasimov spresnil svoju hru, zatiaľ čo Gomboš kopil chybu za chybou a to ho nakoniec stálo zápas.
2:1
4:6
6:2
6:1
V prvom kole tenisového turnaja v talianskej Barlette zvíťazil Andrej Martin nad Jacopom Berrettinim v troch setoch 4:6,6:2 a 6:1.
Slovenský tenista síce prvý set stratil, aj keď v ňom viedol 4:2, no od druhého setu už na kurte dominoval a zaslúžene postupuje do druhého kola.
Tam narazí na Argentínčana Tiranteho.
Challenger Praha (Antuka)
2:0
6:2
6:4
Tohle je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost.
2:1
7:5
4:6
6:1
Rudolf Molleker v prvním kole challengerového turnaje v Praze potvrdil roli mírného favorita, domácího Andrewa Paulsona porazil po setech 7:5, 4:6 a 6:1.

Německý tenista vstoupil do utkání výborně, když hned při první příležitosti sebral soupeři servis. Výhodu brejku ale neudržel, přišel o ni v pátém gemu. Smutnit nemusel, protože za stavu 6:5 uspěl na returnu podruhé, a to dokonce čistou hrou. Druhý set patřil pro změnu českému tenistovi. Ve druhé hře nejprve odvrátil brejkbol, aby v té třetí sám hned první využil a s výhodou brejku vydržel až do konce druhého dějství.

Rozhodující sada byla jednoznačnou záležitostí Rudolfa Mollekera. Dvacetiletý rodák ze Severodoněcku rychle získal vedení 4:0, o které se již nenechal připravit a za stavu 5:1 využil na podání první ze dvou dostupných mečbolů.

V osmifinále se Rudolf Molleker utká s nasazenou jedničkou, Rusem Jevgenijem Karlovským.
WTA Chicago (Tvrdý povrch)
0:2
6:79
6:76
Na dvousetový zápas nevídané 2 hodiny a 41 minut strávila na kurtu Marie Bouzková, ale černou sérii nezlomila a připisuje osmou porážku z posledních devíti zápasů.
Utkání bylo kvůli tmě rozloženo do dvou dnů a oba sety si byly nesmírně podobné. V tom prvním dvakrát prolomila podání soupeřky Bouzková, aby ho okamžitě odevzdala zpět. Za stavu 4:5 odvrátila setbol, naopak v tie-breaku sama nevyužila čtyři setboly po sobě a prohrála ho 9:11.
Druhá sada naopak přinesla sérii ztrát podání od stavu 1:1 po 3:3, kdy na dva brejky Petersonové ihned odpověděla česká tenistka. Zápas plný dlouhých výměn od základní čáry znovu dospěl do tie-breaku, v němž Petersonová proměnila druhý mečbol na 8:6.
Rodačka z Prahy získala celkově o jeden míček více než vítězka.
2:0
6:2
6:0
Markéta Vondroušová (40.) splnila v úvodním kole podniku WTA 250 v americkém Chicagu beze zbytku roli velké papírové favoritky a porazila za 61 minut 6:2 a 6:0 domácí kvalifikantku Quinn Gleasonovou (467.). Tenistku z páté stovky světového žebříčku připravila stříbrná medailistka z olympijských her v Tokiu o všechna podání a zahraje si v generálce před US Open o čtvrtfinále. V dalším utkání narazí nasazená pětka buď na Japonku Hibinovou (71.), nebo Belgičanku Van Uytvanckovou (58.)
1:2
6:3
3:6
2:6
Tereza Martincová dokázala otočit špatně se vyvíjející zápas, v němž prohrávala 3:6 a 0:2. Zatímco v úvodu dominovala zkušenější Rumunka, která skvěle podávala a byla jistější v rozhodujících úderech dlouhých výměn, Martincová postupně převzala iniciativu, v závěru byla už jasně lepší hráčkou a soupeřce povolila ve zbytku zápasu jen tři gemy. V osmifinále vyzve česká tenistka vítězku duelu mezi Venus Williamsovou a Sie Su-wej.
Děkuji za pozornost, dobrou noc!
WTA Cleveland (Tvrdý povrch)
0:2
4:6
5:7
Druhý set se nesl ve znamení vyrovnané hry a první brejkboly přišly až v závěru druhého setu a zároveň šlo o dva mečboly pro Fruhvirtovou. Mooreová se trápila při svém servisu a nakonec nedokázala dostat hru do zkrácené hry, když ve dvanácté hře zaznamenala čtyři dvojchyby.
Česká hráčka tak zatím využívá sou pozici lucky loser a v turnaji postupuje do druhého kola. V něm se zítra utká s Polkou Linetteovou, které patří 51. pozice žebříčku a v turnaji plní roli nasazené šestky! Linetteová porazila v prvním kole přemožitelku Fruhvirtové z finále kvalifikace Bektasovou.