To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
2:0
6:2
6:2
S konštatovaním, že Martin Kližan nedokázal po niekoľký krát v tomto roku prejsť cez prvé kolo, kde mu stopku vystavil Jarkko Nieminen, sa s Vami lúči Michal Bakoš. Pekný zvyšok večera prajem.
1:2
7:5
6:73
2:6
Ode mě je to vše, děkuji za pozornost a přeji krásnou dobrou noc.
WTA Miami (Tvrdý povrch)
2:0
6:3
6:1
Sara Erraniová bez problémov zdoláva Danielu Hantuchovú za 73 minút hladko 6:3, 6:1 a zaslúžene postupuje do tretieho kola. V ňom sa stretne so Simonou Halepovou z Rumunska. Hantuchová v zápase stratila až päť krát svoje podanie. V prvom sete prehrávala už 4:1, no našla v sebe sily a znížila na 4:3. To bolo z jej strany ale všetko. Erraniová už súperke nedovolila uhrať gem a prvý set vyhrala 6:3. V druhom sete od stavu 1:1 nezískala slovenská tenistka ani gem a tak pomýšľať na postup určite nemohla. Sara Erraniová potvrdila úlohu favoritky a vylepšila tak svoj minuloročný výsledok z tohoto turnaja.
2:1
7:65
2:6
6:3
Hneď ten prvý premenila a postúpila do ďalšieho kola, kde ju bude čakať lepšia z dvojice V. Williamsová – Stephensová. Pre Rybárikovú sa účinkovanie v Miami vo dvojhre skončilo v treťom kole.
2:1
6:0
4:6
6:1
Česká jednička dnes nedokázala přehrát Kirsten Flipkensovou a na turnaji v americkém Miami končí. Petru Kvitovou trápilo především podání, o které se nemohla opřít jak v prvním setu tak i v tom závěrečném.

To je ode mě pro dnešek vše. Přeji vám příjemný zbytek večera a hezkou dobrou noc. Zase někdy i zápasů českých tenistů a tenistek napočtenou.