Errani – Hantuchová 2:0 (kon.) | Radwańská – Rybáriková 2:1 (kon.)
Daniela Hantuchová
0
3 1
Sobota 23.03.2013, 03:57WTA Miami - Miami Open presented by Itaú (tvrdý povrch)

Sara Erraniová bez problémov zdoláva Danielu Hantuchovú za 73 minút hladko 6:3, 6:1 a zaslúžene postupuje do tretieho kola. V ňom sa stretne so Simonou Halepovou z Rumunska. Hantuchová v zápase stratila až päť krát svoje podanie. V prvom sete prehrávala už 4:1, no našla v sebe sily a znížila na 4:3. To bolo z jej strany ale všetko. Erraniová už súperke nedovolila uhrať gem a prvý set vyhrala 6:3. V druhom sete od stavu 1:1 nezískala slovenská tenistka ani gem a tak pomýšľať na postup určite nemohla. Sara Erraniová potvrdila úlohu favoritky a vylepšila tak svoj minuloročný výsledok z tohoto turnaja. (05:10:27)

Koniec zápasu

6:1
    Sara Erraniová využila svoj mečbal a ukončila druhý set výsledkom 6:1. V druhom sete sa na kurte zdržala iba 33 minút.

40-30
    Erraniová má prvý mečbal v zápase.

30-30
    Hantuchová je dve loptičky od predĺženia zápasu.

30-15
    Erraniová je dve loptičky od ukončenia zápasu.

15-15
    Hantuchová sa snaží rozbehnutú súperku zastaviť.

15-0
    Erraniová sa približuje k svojmu cieľu.

5:1
    Hantuchovej sa pobyt na turnaji kráti. Stratila svoj servis aj po druhýkrát v druhom sete a prehráva už 5:1. Talianka bude podávať na víťazstvo v zápase a postup do ďalšieho kola.

40-15
    Erraniová sa presadila cez druhý servis Hantuchovej a má 2 brejkbaly. V tomto zápase ich už mala 6 z toho 4 premenila.

30-15
    Talianka má neustále na vrch.

15-15
    Hantuchová bojuje ďalej.

15-0
    Erraniová ťaží zo svojej psychickej výhody.

4:1
    Erraniová pokračuje v dobrom výkone a na svoje konto si pripisuje tretí gem v rade.

40-30
    Hantuchová rodáčku z Bologne ešte bude chvíľu trápiť.

40-15
    Nasadená hráčka má dva gembaly.

30-15
    Talianka už nasmerovala gem do svojich koľají.

15-15
    Erraniová nechce o tom ani počuť. :o)

0-15
    Hantuchová chce požičané naspäť.

3:1
    Erraniová berie prvýkrát v druhom sete servis slovenskej tenistke. Talianka sa posúva do vedenia o dva gemy.