Almería – Granada 3:3 (kon.) | Alavés – Osasuna 0:2 (kon.) | Atlético Madrid – Cadiz 3:2 (kon.)
Real Betis – Valencia 3:0 (kon.)
UD Almería
3:3 (3:0)
Granada CF
Nedeľa 01.10.2023, 14:00 • Power Horse Stadium – Estadio de los Juegos Mediterráneos (Almería) • Španielska LaLiga • 8. kolo

89
    Střídání v týmu Granada CF:
    ze hřiště odchází Lucas Boyé, přichází Shon Weissman.

88
    Žlutá karta pro tým Granada CF (Gonzalo Villar).

86
    Granada právě vstřelila branku! Je vyrovnáno! Skvělý druhý poločas Granady pokračuje! Hridnou hostujícího celku se stává MYRTO UZUNI!

84
    Střídání v týmu UD Almería:
    ze hřiště odchází Arnau Puigmal, přichází Alejandro Pozo.

83
    ze hřiště odchází Luis Javier Suárez, přichází Ibrahima Koné.

82
    Žlutá karta pro tým UD Almería (Sergio Akieme).

76
    ze hřiště odchází Antonio Puertas, přichází Myrto Uzuni.

70
    Granada právě vstřelila branku! Hostující celek se dostává zpátky do utkání! RICARD SÁNCHEZ z blízkosti překonal brankáře střelou k tyči!

71
    Žlutá karta pro tým UD Almería (Arnau Puigmal).

66
    Granada právě vstřelila branku! Je sníženo! K penaltě se postavil BRYAN ZARAGOZA, který penaltu proměnil!

67
    Granada bude kopat další penaltu!

58
    K penaltě se postavil Antonio Puertas, ale domácí brankář jeho bídnou ránu vykopl!

58
    Penalta pro Granadu!

52
    ze hřiště odchází Ignasi Miquel, přichází Miguel Ángel Rubio.

50
    ze hřiště odchází Léo Baptistão, přichází Sergio Arribas,
    ze hřiště odchází Largie Ramazani, přichází Adrián Embarba.

46
    ze hřiště odchází Raúl Torrente, přichází Gonzalo Villar,
    ze hřiště odchází José María Callejón, přichází Alvaro Fernandez.

45+2
    Almería právě vstřelila branku! Neskutečný závěr prvního poločasu z pohledu domácího celku! LUIS JAVIER SUÁREZ uspěl ve sprinterském souboji se stoperem, obešel vyběhnutého brankáře a střelou do prázdné branky během pěti minut završil hattrick!

44
    Almería právě vstřelila branku! Domácí celek ještě před přestávkou přidává druhou branku! To je pro Granadu po průběhu první půle obrovská rána. Largie Ramazani se prodral do pokutového území, z brankové čáry ještě stačil přihrát na malé vápno a LUIS JAVIER SUÁREZ už měl snadnou práci!

41
    Almería právě vstřelila branku! Domácí celek se krátce před odchodem do kabin dostává do vedení! LUIS JAVIER SUÁREZ si naběhl na parádní přihrávku do pokutového území a pohotovou přízemní střelou levačkou kolem brankáře otevřel skóre!

39
    José María Callejón zahodil stoprocentní šanci! Osamocený zůstal u vzdálenější tyče, jenže z voleje netrefil odkrytou polovinu domácí branky!

35
    ze hřiště odchází Edgar González, přichází Iddrisu Baba.

29
    Domácí mohli jít do vedení, nicméně nádherná a tvrdá rána zpoza hranice velkého vápna skončila na tyči!

26
    Další zajímavá možnost Granady! Bryan Zaragoza si navedl míč na pravou nohu a z hranice velkého vápna rozvlnil boční síť!

12
    Po dalším útoku už hosté měli obrovskou šanci! Po nádherném indivudálním průniku prošel do vápna Puertas, který míč předložil na malé vápno, ale Lucas Boyé minul branku!

Dávid Švec

Góly: 41. L. Suárez (Ramazani), 44. L. Suárez (Ramazani), 45+2. L. Suárez (Ramazani) – 66. Zaragoza (pen.), 70. R. Sánchez, 86. Uzuni

Karty:   71. Puigmal (ALM), 82. Akieme (ALM) – 88. G. Villar (GRN)

Nepremenená penalta: 58. Puertas (GRN), brankár Maximiano zneškodnil

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 9:10. Rohy: 1:5. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 18:14.
    UD Almería: Maximiano – Puigmal (84. A. Pozo), Kaiky, Chumi, Akieme – Melero, E. González (35. Baba), Lopy – Baptistão (50. Arribas), L. Suárez (83. Koné), Ramazani (50. Embarba).
    Náhradníci: Mariño, F. Martínez – Centelles, Lázaro, Milovanović, Sanca.

Granada CF: Ferreira – Ri. Sánchez, Miquel (52. Rubio), Torrente (46. G. Villar), Neva – Zaragoza, S. Ruiz, Gumbau, Puertas (76. Uzuni) – Callejón (46. Fernandez), Boyé (89. Weissman).
    Náhradníci: A. López – V. Díaz, Diédhiou, Melendo, Perea, Petrović.