Almería – Granada 3:3 (kon.) | Alavés – Osasuna 0:2 (kon.) | Atlético Madrid – Cadiz 3:2 (kon.)
Real Betis – Valencia 3:0 (kon.)
UD Almería
3:3 (3:0)
Granada CF
Nedeľa 01.10.2023, 14:00 • Power Horse Stadium – Estadio de los Juegos Mediterráneos (Almería) • Španielska LaLiga • 8. kolo

86
    Granada právě vstřelila branku! Je vyrovnáno! Skvělý druhý poločas Granady pokračuje! Hridnou hostujícího celku se stává MYRTO UZUNI!

70
    Granada právě vstřelila branku! Hostující celek se dostává zpátky do utkání! RICARD SÁNCHEZ z blízkosti překonal brankáře střelou k tyči!

66
    Granada právě vstřelila branku! Je sníženo! K penaltě se postavil BRYAN ZARAGOZA, který penaltu proměnil!

45+2
    Almería právě vstřelila branku! Neskutečný závěr prvního poločasu z pohledu domácího celku! LUIS JAVIER SUÁREZ uspěl ve sprinterském souboji se stoperem, obešel vyběhnutého brankáře a střelou do prázdné branky během pěti minut završil hattrick!

44
    Almería právě vstřelila branku! Domácí celek ještě před přestávkou přidává druhou branku! To je pro Granadu po průběhu první půle obrovská rána. Largie Ramazani se prodral do pokutového území, z brankové čáry ještě stačil přihrát na malé vápno a LUIS JAVIER SUÁREZ už měl snadnou práci!

41
    Almería právě vstřelila branku! Domácí celek se krátce před odchodem do kabin dostává do vedení! LUIS JAVIER SUÁREZ si naběhl na parádní přihrávku do pokutového území a pohotovou přízemní střelou levačkou kolem brankáře otevřel skóre!

Dávid Švec

Góly: 41. L. Suárez (Ramazani), 44. L. Suárez (Ramazani), 45+2. L. Suárez (Ramazani) – 66. Zaragoza (pen.), 70. R. Sánchez, 86. Uzuni

Karty:   71. Puigmal (ALM), 82. Akieme (ALM) – 88. G. Villar (GRN)

Nepremenená penalta: 58. Puertas (GRN), brankár Maximiano zneškodnil

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 9:10. Rohy: 1:5. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 18:14.
    UD Almería: Maximiano – Puigmal (84. A. Pozo), Kaiky, Chumi, Akieme – Melero, E. González (35. Baba), Lopy – Baptistão (50. Arribas), L. Suárez (83. Koné), Ramazani (50. Embarba).
    Náhradníci: Mariño, F. Martínez – Centelles, Lázaro, Milovanović, Sanca.

Granada CF: Ferreira – Ri. Sánchez, Miquel (52. Rubio), Torrente (46. G. Villar), Neva – Zaragoza, S. Ruiz, Gumbau, Puertas (76. Uzuni) – Callejón (46. Fernandez), Boyé (89. Weissman).
    Náhradníci: A. López – V. Díaz, Diédhiou, Melendo, Perea, Petrović.