Panathinaikos – Dnipro-1 | 2:2 (kon.) | | | Ljubljana – Razgrad | 2:1 (kon.) | | | Borisov – Aris Limassol | 3:5 (kon.) |
Slovan Bratislava – Zrinjski Mostar | 2:2 (kon.) |
Valmiera – Tre Penne | 7:0 (kon.) | | | Balzan – Neman Grodno | 0:0 (kon.) | | | Zimbru Kišiněv – Fenerbahce | 0:4 (kon.) |
Swift Hesperange – New Saints | 3:2 (kon.) | | | Partizani Tirana – Atlètic Escaldes | 4:1 (kon.) | | | Budućnost Podgorica – FC Struga | 3:4 (kon.) |
Vietnam – Holandsko | 0:7 (kon.) | | | Portugalsko – USA | 0:0 (kon.) | | | Čína – Anglicko | 1:6 (kon.) |
Haiti – Dánsko | 0:2 (kon.) |
koniec
Haiti
0:2
(0:1)
Dánsko
Milan Huppert
Góly:
21. Harderová (pen.), 90+10. Nielsenová
Držení míče: 38 % : 62 %.
Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 3:2. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 4:11.
Rozhodca: Oh (KOR) – Park (KOR), Bozono (JAP)
Diváci: 17 897
Karty: 66. Holmgaardová (DEN)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 38 % : 62 %.
Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 3:2. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 4:11.
Haiti:
Théusová – Petit-Frèreová (87. Mathurinová), T. Josephová, K. Louisová, Surprisová – B. Louisová, Jeudyová, Pierre-Louisová (67. Borgellaová), Mondésirová (C) – Dumornayová, Éloissaintová.
Náhradníci: Ambroiseová, Larcová – Étienneová, Ganthierová, E. Josephová, D. Josephová, Morylová, Pierre-Jérômeová, S. Josephová.
Tréner: Nicolas Delépine
Dánsko: Christensenová – Thomsenová, Seveckeová, S. Sörensenová, Vejeová – Holmgaardová (80. Nielsenová) – Madsenová (63. Gejlová), Kühlová (80. Hasbová) – N. Sörensenová (63. Bruunová), Harderová (C) (90+2. Gevitzová), Vangsgaardová.
Náhradníci: Larsenová, Östergaardová – Pedersenová, Snerleová, Svavaová, Thögersenová, Thrigeová.
Tréner: Lars Söndergaard
Náhradníci: Ambroiseová, Larcová – Étienneová, Ganthierová, E. Josephová, D. Josephová, Morylová, Pierre-Jérômeová, S. Josephová.
Tréner: Nicolas Delépine
Dánsko: Christensenová – Thomsenová, Seveckeová, S. Sörensenová, Vejeová – Holmgaardová (80. Nielsenová) – Madsenová (63. Gejlová), Kühlová (80. Hasbová) – N. Sörensenová (63. Bruunová), Harderová (C) (90+2. Gevitzová), Vangsgaardová.
Náhradníci: Larsenová, Östergaardová – Pedersenová, Snerleová, Svavaová, Thögersenová, Thrigeová.
Tréner: Lars Söndergaard
Rozhodca: Oh (KOR) – Park (KOR), Bozono (JAP)
Diváci: 17 897
ze hřiště odchází Pernille Harderová, přichází Luna Gevitzová.
ze hřiště odchází Betina Petit-Frèreová, přichází Ruthny Mathurinová.
ze hřiště odchází Kathrine Möller Kühlová, přichází Josefine Hasbová.
ze hřiště odchází Karen Holmgaardová, přichází Sanne Troelsgaard Nielsenová.
ze hřiště odchází Dayana Pierre-Louisová, přichází Roselord Borgellaová.
ze hřiště odchází Nicoline Sörensenová, přichází Signe Bruunová.
ze hřiště odchází Rikke Madsenová, přichází Mille Gejlová.