Skalica – Zlaté Moravce | 2:0 (kon.) | | | Michalovce – Dunajská Streda | 0:0 (kon.) | | | Košice – Slovan Bratislava | 0:0 (kon.) |
Dolný Kubín – Žilina B | 1:2 (kon.) | | | Spiš. N. Ves – Prešov | 0:1 (kon.) | | | Považská Bystrica – Šamorín | 2:2 (kon.) |
Humenné – KFC Komárno | 0:1 (kon.) | | | Púchov – Myjava | 2:1 (kon.) | | | Petržalka – Pohronie | 2:0 (kon.) |
Sigma Olomouc – Karviná | 3:1 (kon.) | | | Zlín – Sparta Praha | 0:1 (kon.) | | | Pardubice – Jablonec | 0:0 (kon.) |
Ostrava – Slovácko | 0:0 (kon.) |
Líšeň – Jihlava | 1:2 (kon.) | | | Kroměříž – Prostějov | 3:0 (kon.) | | | Vlašim – Chrudim | 1:1 (kon.) |
War. Poznaň – Zabrze | 2:0 (kon.) | | | Śląsk – Zagłębie | 1:2 (kon.) |
Švédsko – Taliansko | 5:0 (kon.) | | | Francúzsko – Brazília | 2:1 (kon.) | | | Panama – Jamajka | 0:1 (kon.) |
koniec
Švédsko
5:0
(3:0)
Taliansko
Komentáre nie sú k dispozíci.
Góly:
39. Ilestedtová, 44. Rolföová, 45+1. Blacksteniusová, 50. Ilestedtová, 90+5. Blomqvistová
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 4:5. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 13:1.
Rozhodca: Fosterová (WAL) – O'Neillová (IRL), Overtoomová (NED)
Diváci:
Nepremenená penalta:
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 4:5. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 13:1.
Švédsko:
Mušovićová – Björnová, Ilestedtová, Erikssonová, Anderssonová – Angeldahlová, Rubenssonová (75. Segerová) – Ryttingová Kanerydová (75. Jakobssonová), Asllaniová (C) (62. Janogyová), Rolföová (62. Schoughová) – Blacksteniusová (89. Blomqvistová).
Náhradníci: Enblomová, Falková – Bennisonová, Hurtigová, Lennartssonová, Sandbergová, Sembrantová.
Tréner: Peter Gerhardsson
Taliansko: Duranteová – Di Guglielmová (59. Lenziniová), Linariová, Salvaiová, Boattinová – Giuglianová, Carusová (71. Cernoiaová) – Bonanseaová (C) (59. Serturiniová), Dragoniová (59. Greggiová), Beccariová (75. Giacintiová) – Cantoreová.
Náhradníci: Baldiová, Giulianiová – Bartoliová, Girelliová, Glionnaová, Orsiová, Severiniová.
Tréner: Milena Bertoliniová
Náhradníci: Enblomová, Falková – Bennisonová, Hurtigová, Lennartssonová, Sandbergová, Sembrantová.
Tréner: Peter Gerhardsson
Taliansko: Duranteová – Di Guglielmová (59. Lenziniová), Linariová, Salvaiová, Boattinová – Giuglianová, Carusová (71. Cernoiaová) – Bonanseaová (C) (59. Serturiniová), Dragoniová (59. Greggiová), Beccariová (75. Giacintiová) – Cantoreová.
Náhradníci: Baldiová, Giulianiová – Bartoliová, Girelliová, Glionnaová, Orsiová, Severiniová.
Tréner: Milena Bertoliniová
Rozhodca: Fosterová (WAL) – O'Neillová (IRL), Overtoomová (NED)
Diváci:
Milan Huppert