Chorvátsko – Dánsko | 2:1 (kon.) | | | Slovensko – Ukrajina | 3:2 (kon.) | | | Island – Česko | 1:2 (kon.) |
Írsko – Izrael | 1:1 (kon.) |
Wisła Pł. – ŁKS | 0:0 (*12:00) | | | Légia Varšava – Stal Rz. | 0:0 (*17:00) | | | Mladá Boleslav – Táborsko | 3:0 (kon.) |
Venezuela – Česko | 0:4 (kon.) |
Česko – Fínsko | 2:2 (kon.) | | | Nemecko – USA | 2:0 (kon.) | | | Slovensko – Mexiko | 1:1 (kon.) |
Taliansko – Anglicko | 1:0 (kon.) | | | Nemecko – Maďarsko | 0:1 (kon.) |
Bosna – Čierna Hora | 1:0 (kon.) | | | Fínsko – Rumunsko | 1:1 (kon.) |
Gruzínsko – S. Macedónsko | 2:0 (kon.) | | | Bulharsko – Gibraltar | 5:1 (kon.) |
Estónsko – Malta | 2:1 (kon.) |
koniec
Gruzínsko
2:0
(1:0)
Severné Macedónsko
29
|
Žlutá karta pro tým Gruzie (David Khočolava).
|
|
14
|
Žlutá karta pro tým Severní Makedonie (Visar Musliu).
|
Góly:
35. Miovski (vla.), 64. Kvaratšelija (Zivzivadze)
Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 4:8. Rohy: 4:9. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 14:12.
Rozhodca: Kružliak – Hancko, Pozor (SVK)
Diváci:
Karty: 29. Khočolava (GRU) – 14. Musliu (MAK)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 4:8. Rohy: 4:9. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 14:12.
Gruzínsko:
Mamardašvili – Kvirkvelia, Kašia (C), Chočolava (72. Ločošvili) – Kakabaze, Aburjania (87. Mamučašvili), Kvekveskiri, Tsitaišvili (72. Azarovi) – Davitašvili (78. Mekvabišvili), Zivzivadze (78. Mikautadze), Kvaratšelija.
Náhradníci: Loria, Šovnadze – Giorbelidze, Čabradze, Lobžanidze, Qazaišvili.
Tréner: Willy Sagnol
Severné Macedónsko: Dimitrievski – Zajkov, Musliu, Velkovski (72. Serafimov), Alioski – Elmas, Bardhi (C) (84. Elezi), Spirovski (68. Trajkovski), Aškovski (68. Todoroski) – Miovski, Ristovski (73. Atanasov).
Náhradníci: Aleksovski, Siskovski – Babunski, Bejtulai, Dimoski, Doriev, Fazlagic.
Tréner: Blagoja Milevski
Náhradníci: Loria, Šovnadze – Giorbelidze, Čabradze, Lobžanidze, Qazaišvili.
Tréner: Willy Sagnol
Severné Macedónsko: Dimitrievski – Zajkov, Musliu, Velkovski (72. Serafimov), Alioski – Elmas, Bardhi (C) (84. Elezi), Spirovski (68. Trajkovski), Aškovski (68. Todoroski) – Miovski, Ristovski (73. Atanasov).
Náhradníci: Aleksovski, Siskovski – Babunski, Bejtulai, Dimoski, Doriev, Fazlagic.
Tréner: Blagoja Milevski
Rozhodca: Kružliak – Hancko, Pozor (SVK)
Diváci:
Milan Huppert