Chorvátsko – Dánsko | 2:1 (kon.) | | | Slovensko – Ukrajina | 3:2 (kon.) | | | Island – Česko | 1:2 (kon.) |
Írsko – Izrael | 1:1 (kon.) |
Wisła Pł. – ŁKS | 0:0 (*12:00) | | | Légia Varšava – Stal Rz. | 0:0 (*17:00) | | | Mladá Boleslav – Táborsko | 3:0 (kon.) |
Venezuela – Česko | 0:4 (kon.) |
Česko – Fínsko | 2:2 (kon.) | | | Nemecko – USA | 2:0 (kon.) | | | Slovensko – Mexiko | 1:1 (kon.) |
Taliansko – Anglicko | 1:0 (kon.) | | | Nemecko – Maďarsko | 0:1 (kon.) |
Bosna – Čierna Hora | 1:0 (kon.) | | | Fínsko – Rumunsko | 1:1 (kon.) |
Gruzínsko – S. Macedónsko | 2:0 (kon.) | | | Bulharsko – Gibraltar | 5:1 (kon.) |
Estónsko – Malta | 2:1 (kon.) |
koniec
Gruzínsko
2:0
(1:0)
Severné Macedónsko
Milan Huppert
Góly:
35. Miovski (vla.), 64. Kvaratšelija (Zivzivadze)
Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 4:8. Rohy: 4:9. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 14:12.
Rozhodca: Kružliak – Hancko, Pozor (SVK)
Diváci:
Karty: 29. Khočolava (GRU) – 14. Musliu (MAK)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 4:8. Rohy: 4:9. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 14:12.
Gruzínsko:
Mamardašvili – Kvirkvelia, Kašia (C), Chočolava (72. Ločošvili) – Kakabaze, Aburjania (87. Mamučašvili), Kvekveskiri, Tsitaišvili (72. Azarovi) – Davitašvili (78. Mekvabišvili), Zivzivadze (78. Mikautadze), Kvaratšelija.
Náhradníci: Loria, Šovnadze – Giorbelidze, Čabradze, Lobžanidze, Qazaišvili.
Tréner: Willy Sagnol
Severné Macedónsko: Dimitrievski – Zajkov, Musliu, Velkovski (72. Serafimov), Alioski – Elmas, Bardhi (C) (84. Elezi), Spirovski (68. Trajkovski), Aškovski (68. Todoroski) – Miovski, Ristovski (73. Atanasov).
Náhradníci: Aleksovski, Siskovski – Babunski, Bejtulai, Dimoski, Doriev, Fazlagic.
Tréner: Blagoja Milevski
Náhradníci: Loria, Šovnadze – Giorbelidze, Čabradze, Lobžanidze, Qazaišvili.
Tréner: Willy Sagnol
Severné Macedónsko: Dimitrievski – Zajkov, Musliu, Velkovski (72. Serafimov), Alioski – Elmas, Bardhi (C) (84. Elezi), Spirovski (68. Trajkovski), Aškovski (68. Todoroski) – Miovski, Ristovski (73. Atanasov).
Náhradníci: Aleksovski, Siskovski – Babunski, Bejtulai, Dimoski, Doriev, Fazlagic.
Tréner: Blagoja Milevski
Rozhodca: Kružliak – Hancko, Pozor (SVK)
Diváci:
Gruzie: Mamardašvili – Kvirkvelia, Kašia (C), Khočolava – Kakabaze, Abrujania, Kvekveskiri, Tsitaišvili – Davitašvili, Zivzivadze, Kvaratšelija.
Náhradníci: Loria, Šovnadze – Azarovi, Giorbelidze, Čabradze, Lobžanidze, Ločošvili, Mamučašvili, Mekvabišvili, Mikautadze, Qazaišvili.
Trenér: Willy Sagnol
Severní Makedonie: Dimitrievski – Zajkov, Musliu, Velkovski, Alioski – Elmas, Bardhi (C), Spirovski, Aškovski – Miovski, Ristovski.
Náhradníci: Aleksovski, Siskovski – Atanasov, Babunski, Bejtulai, Dimoski, Doriev, Elezi, Fazlagic, Serafimov, Todoroski, Trajkovski.
Trenér: Blagoja Milevski
Rozhodčí: Kružliak – Hancko, Pozor (SVK).
Autorem vlastní branky je BOJAN MIOVSKI.
Autorem branky je KVIČA KVARATŠELIJA. Asistence: Budu Zivzivadze.
ze hřiště odchází Stefan Aškovski, přichází Todor Todorovski.
ze hřiště odchází Stefan Spirovski, přichází Aleksandar Trajkovski.
ze hřiště odchází Georgij Tsitaišvili, přichází Irakli Azarovi.
ze hřiště odchází Davit Chočolava, přichází Luka Ločošvili.
ze hřiště odchází Darko Velkovski, přichází Nikola Serafimov.
ze hřiště odchází Milan Ristovski, přichází Jani Atanasov.
ze hřiště odchází Budu Zivzivadze, přichází Georges Mikautadze.
ze hřiště odchází Zuriko Davitašvili, přichází Anzor Mekvabišvili.
ze hřiště odchází Enis Bardhi, přichází Agon Elezi.
ze hřiště odchází Giorgi Aburjania, přichází Vladimer Mamučašvili.
Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 4:8. Rohy: 4:9. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 14:12. (20:19:39)