Everton – Liverpool 0:0 (kon.) | Brentford – Leeds 5:2 (kon.) | Newcastle – Crystal Palace 0:0 (kon.)
Nottingham – Bournemouth 2:3 (kon.) | Tottenham – Fulham 2:1 (kon.) | Wolverhampton – Southampton 1:0 (kon.)
Chelsea – West Ham 2:1 (kon.) | Aston Villa – Manchester City 1:1 (kon.)
Chelsea FC
2:1 (0:0)
West Ham United
Sobota 03.09.2022, 16:00 • Stamford Bridge, Londýn • Anglická Premier League • 6. kolo

Držanie lopty: 68 % : 32 %.
    Strely na bránku: 3:3.
    Strely mimo: 2:2.
    Rohy: 10:3.
    Ofsajdy: 1:1.
    Fauly: 6:11. (18:05:19)

Druhý polčas bol úplným opakom toho prvého. Padli v ňom až 3 góly, keď za Chelsea skórovali Chilwell a striedajúci Havertz a za West Ham Antonio. Zápas by skončil remízou, ale gól Corneta neplatil, pretože brankár Mendy bol faulovaný a všetko posúdil systém VAR. The Blues v druhom polčase výrazne ožili a aj vďaka dobrému striedaniu trénera vyhrávajú tento zápas 2:1. To je dnes odo mňa všetko a ďakujem za pozornosť.

90+8

90+8
    Žltá karta pre tím Chelsea FC (Kai Havertz).

90+7
    Menšie strkanice medzi Emersonom a Mountom.

90+6
    Odkop od brány Łukasz Fabiańskeho.

90+6
    Mendy sa nikam neponáhľa a rozohráva.

90+3
    Žltá karta pre tím West Ham United (Thilo Kehrer).

90+2
    Cornetov gól nakoniec neplatí! Brankár Mendy bol po jeho zákroku faulovaný Bowenom!

90+1
    Gól sa ešte overuje systémom VAR.
    88. Kai Havertz (CHE) - 2:1

88
    Chelsea dala gól! KAI HAVERTZ strieľa gól, keď dostal presnú prihrávku od Chilwella!

87
    Striedajú Cornet strieľa do žrde, keď dostal krásny center od Benrahmu!

86
    Striedanie v tíme West Ham United:
    z ihriska odchádza Pablo Fornals, prichádza Maxwel Cornet.

85
    Jorginho fauloval Fornalsa, ktorý sedí na zemi.

85
    Lopta len na Mendyho, ktorý rozohráva.

83
    Striedanie v tíme Chelsea FC:
    z ihriska odchádza Ruben Loftus-Cheek, prichádza Jorginho.

z ihriska odchádza Lucas Paquetá, prichádza Angelo Ogbonna.

81
    Havertz dostával opäť center od Sterlinga, ale prvý menovaný sa k lopte nedostal a jeden z obrancov hostí sa jemne zrazil s brankárom Fabiańskim.