Leverkusen – Freiburg 2:3 (kon.) | Stuttgart – Schalke 1:1 (kon.) | Union Berlín – Bayern 1:1 (kon.)
Wolfsburg – Kolín nad Rýnom 2:4 (kon.) | Bochum – Brémy 0:2 (kon.) | Frankfurt – Lipsko 4:0 (kon.)
VfL Bochum
0:2 (0:0)
Werder Brémy
cz Sobota 03.09.2022, 15:35 • Vonovia Ruhrstadion, Bochum • Nemecká Bundesliga • 5. kolo

Werder Brémy po skvělém závěru utkání připisují tři body i ze hřiště Bochumi po výhře 2:0, když dvakrát úspěšným střelecem byl Niklas Füllkrug (jednou z penalty).

Gify z branek a důležitých momentů připravil Vít Schück.

Herně vyrovnané utkání ve druhé půli po hodině hry neovlivnila ani velká šance Zollera, který ztroskotal na Pavlenkovi. O třináct minut později neuspěl ani Asano, který poté trefil českého brankáře do hlavy, ten naštěstí po ošetření zápas dochytal.

Deset minut před koncme poprvé Bocum dostal míč do sítě, branka neplatila pro hru rukou, následně se poprvé trefil Füllkrug.

V nastaveném čase Lampropoulos zavinil penaltu a Füllkrug se nemýlil ani z penaltového puntíku. Poslední slovo v tomto utkání mohl mít Mašović, ale ani tento gól nebyl uznán pro ofsajd.

Čtenářům onlajnů přeji hezký zbytek sobotního dne. (17:36:06)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 7:4. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 3:6. Fauly: 15:9.

90+9

90+9
    Antwi-Adjei neuspěl v osobním souboji jeden na jednoho na hranici pokutového území.

90+8
    Bochum je nucena dnešní zápas vypít kalich hořkosti až do dna.

90+7
    Je to tak, ani druhá trefa VfL Bochum nebyla uznána, tentokráte pro porušení pravidla o ofsajdu.

90+6
    Po centru Hoffmana míč do sítě umístil zakončující Mašović. Ale opět videoasistent řeší ofsajdové postavení. Šlo by tedy dnes již o druhou neuznanou branku Bochumi.

90+5
    Po rohovém kopu Bochumi neměli hráči Brém žádný problém odehrát balon mimo pokutové území.

90+4
    Losilla se snažil uvolnit Asana, ten o balon velmi rychle přišel.

90+2
    Werder právě vstřelil branku!
    Autorem branky z pokutového kopu je NICLAS FÜLLKRUG a s velkou jistotou zvyšuje na 0:2!

90+1
    Žlutá karta pro tým VfL Bochum (Vasilis Lampropoulos) za faul.

90+1
    Nestíhající Lamproupulos nedovolerně atakoval v pokutovém území lépe rychlostně vybaveného Burkeho – pokutový kop!

90
    Střídání v týmu Werder Brémy:
    ze hřiště odchází Christian Groß, přichází Ilja Grujev.
    ze hřiště odchází Niklas Schmidt, přichází Nicolai Rapp.

90
    Rozhodčí nastaví dlouhých sedm minut!

89
    Střídání v týmu VfL Bochum:
    ze hřiště odchází Jordi Osei-Tutu, přichází Ivan Orděc.

87
    Poslední pětiminutovky to obvykle na hřišti soupeřů Werder Brémy umí na výbornou což potvrdil i dnes.

86
    Po centru Weisera se úspěšně trefuje hlavou kanonýr NICLAS FÜLLKRUG – 0:1! Asistence: Mitchell Weiser.

86
    Po nákopu Pavlkenky a prodloužení balonu na další hráče Füllkrug zaznamenal brankou, která je rozporována pro jeho udájné držení v předchozím souboji.