Everton – Liverpool 0:0 (kon.) | Brentford – Leeds 5:2 (kon.) | Newcastle – Crystal Palace 0:0 (kon.)
Nottingham – Bournemouth 2:3 (kon.) | Tottenham – Fulham 2:1 (kon.) | Wolverhampton – Southampton 1:0 (kon.)
Chelsea – West Ham 2:1 (kon.) | Aston Villa – Manchester City 1:1 (kon.)
Wolverhampton Wanderers
1:0 (1:0)
Southampton FC
cz Sobota 03.09.2022, 16:00 • Molineux Stadium, Wolverhampton (Kapacita: 32 050) • Anglická Premier League • 6. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek sobotního večera a někdy příště opět na shledanou. (17:58:43)

Zákroky brankáře – Gavin Bazunu: 1

Zákroky brankáře – José Sá: 1

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 4:7. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 10:14.

Dnešní utkání je za námi. Hosté byli ve druhém poločase aktivnějším týmem směrem dopředu, ale vyrovnat se jim nepodařilo. Che Adams sice dokázal vstřelit branku, ale ta mu nemohla být uznána z důvodu toho, že míč poslal do sítě rukou. Následně Che Adams ještě trefil břevno. Domácí si tak připisují po dnešní výhře první výhru v letošním ročníku Premier League, a to zásluhou trefy z konce prvního poločasu, kterou obstaral Daniel Podence.

90+6

90+5
    Žlutá karta pro tým Southampton FC (Armel Bella-Kotchap).

90+5
    Poslední standartní situace utkání se hostům příliš nepovedla.

90+4
    Walker-Peters byl faulován na polovině soupeře Guedesem, který navíc za svůj faul vyfasoval od rozhodčího žlutou kartu.

90+4
    Právě se nám rozeběhla poslední nastavená minutka utkání. U míče jsou momentálně hosté.