Buffalo – Ottawa 1:3 (kon.) | Philadelphia – Washington 3:5 (kon.) | NY Rangers – Detroit 2:3 (1:2 po s.n.)
Toronto – Pittsburgh 4:1 (kon.) | Montreal – St. Louis 3:2 (po pr.) | NY Islanders – Boston 4:1 (kon.)
Winnipeg – Seattle 5:3 (kon.) | Chicago – Columbus 4:7 (kon.) | Edmonton – Anaheim 7:3 (kon.)
San Jose – Vancouver 4:5 (po pr.)
Winnipeg Jets
5:3 (1:2, 2:0, 2:1)
Seattle Kraken
cz Piatok 18.02.2022, 02:10 • Canada Life Centre, Winnipeg • NHL

49:34
    V útočné třetině se nyní hodně zbytečným faulem prezentoval Ryan Donato (SEA), jenž dostává dvě minuty za hákování.

35:24
    Yanni Gourde (SEA) tedy za svůj zákrok dostává dvě minuty a navíc ještě společně i se Markem Scheifelem (WPG) dostávají dvě minuty za hrubost. Přesilovou hru bude hrát Winnipeg.

19:26
    Navíc je tu ještě faul v útočné třetině, kterého se dopustil Pierre-Luc Dubois (WPG), jenž dostává dvě minuty za vysokou hůl.

04:59
    Dvě minuty za držení si nakonec odsedí Jordan Eberle (SEA), a tak je tu první přesilová hra Tryskáčů.

01:34
    Je tu první vyloučení v utkání, když je na dvě minuty za vražení na mantinel vyloučen domácí obránce Logan Stanley (WPG).

Jan Matúš

Góly a asistencie: 20. Toninato (Lowry, DeMelo), 22. Dubois (Wheeler), 32. Wheeler (P. Stastny), 54. Morrissey (Connor, K. Reichel), 60. Connor (DeMelo) – 4. Vince Dunn (McCann, Gourde), 13. Marcus Johansson (Wennberg, Jordan Eberle), 48. Jordan Eberle (Marcus Johansson, Giordano)

Winnipeg Jets: Comrie (Hellebuyck) – Morrissey, DeMelo, Dillon, Pionk, Stanley, N. Schmidt – P. Stastny, Scheifele, Wheeler – Connor, Dubois, Perfetti – Lowry, Vesalainen, K. Reichel – Harkins, Toninato, Poganski.
    Tréner: Dave Lowry

Seattle Kraken: Grubauer (Driedger) – A. Larsson, Giordano, Lauzon, Vince Dunn, Oleksiak, Soucy – Jordan Eberle, Wennberg, Marcus Johansson – Donskoi, McCann, Donato – Appleton, Gourde, Järnkrok – Czarnik, Sheahan, Blackwell.
    Tréner: David Hakstol

Rozhodca: Blandina, Hebert – Baker, Smith

Diváci: 13 071